Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ar filtrai gali būti kalti dėl padidejusių kuro sąnaudų?  (Skaityta 4556 kartus)

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,
pastebiu, kad automobilis naudoja daugiau kuro.
Nieko keista nebuvo išskyrus filtrus ir tepalą t.y. tepalo, kuro, oro salono filtrai. Ar tokie dalykai gali būti kalti dėl didesnių sąnaudų?
Maršrutas tas pats, vairavimo stilius toks pat. Vidutinės sąnaudos padidėjo nuo 6 l/100km iki 9,3l/100km.
Taip pat pradedant važiuoti būna tokie skaičiai kaip 40l/100km :( Ko anksčiau nebuvo.

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nusiskaityk klaidas, gal kokį daviklį nutraukė

Neprisijungęs Sanmarko4

  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 1611
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pasitikrink ar keiciant filtrus viskas buvo tvarkingai surinkta:
1. Ar visos fishkes pajungtos kur jom priklauso
2. Ar oro isiurbimas sandarus
3. Ar kuro sistema sandari
4. ...

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ačiū už atsakymus.
Na neseniai servise buvau, tai nors ir prie kompo nejungė, bet tipo patikrino - niekas niekur neteka. Sako, jei ką atvažiuok, pažiūrėsim dar, bet manau, kad taip tik papildomai pinigą paims ir "nieko neras".
Tiesiog nežinau ar čia man paranoja ar kaip.
Beje, buvo per daug tepalo pripilta (tik šiek tiek) ir šiek tiek važinėjau kol "pakeitė". Nors dabar vis tiek maksimumą rodo. (Matuoklės nėra, tai vizualiai negaliu pažiūrėti). Ar tas (per daug tepalo) galėjo prisidėti prie viso šito?
Auto: Audi A4 B8 2.0 88kw

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
mažum tepals skiedžias su salerka ir jo daugėj kartery  :think:

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ačiū už atsakymus.
Na neseniai servise buvau, tai nors ir prie kompo nejungė, bet tipo patikrino - niekas niekur neteka. Sako, jei ką atvažiuok, pažiūrėsim dar, bet manau, kad taip tik papildomai pinigą paims ir "nieko neras".
Tiesiog nežinau ar čia man paranoja ar kaip.
Beje, buvo per daug tepalo pripilta (tik šiek tiek) ir šiek tiek važinėjau kol "pakeitė". Nors dabar vis tiek maksimumą rodo. (Matuoklės nėra, tai vizualiai negaliu pažiūrėti). Ar tas (per daug tepalo) galėjo prisidėti prie viso šito?
Auto: Audi A4 B8 2.0 88kw
Tavo audi su DPF'u (suodziu filtraS) prie tokio automobilio, be diagnostikos nera ko lysti, jei "meistrai" nejunge kompo tai jie tik padangu montuotojai, keisk servisa, o tepalo pripilta tikrai ne per daug, o tepalas skiedziamas kuru del nesibaigiancios regeneracijos, ka patvirtina padidejusios kuro sanaudos, vaziuodamas praskiestu tepalu rizikuoji uzmusti varikli, tau reikia rimtos diagnostikos, o ne klaidu skaitymo ir jei dar imanoma priverstines regeneracijos ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na neseniai servise buvau, tai nors ir prie kompo nejungė
Manyčiau kad jiems iki serviso labai toli toli :bedantis:
Gintaras puikiai ir detaliai atsakė apie labai tikėtiną teoriją.


P.s. kur jūs randate tokių "servisų" :think:

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tavo audi su DPF'u (suodziu filtraS) prie tokio automobilio, be diagnostikos nera ko lysti, jei "meistrai" nejunge kompo tai jie tik padangu montuotojai, keisk servisa, o tepalo pripilta tikrai ne per daug, o tepalas skiedziamas kuru del nesibaigiancios regeneracijos, ka patvirtina padidejusios kuro sanaudos, vaziuodamas praskiestu tepalu rizikuoji uzmusti varikli, tau reikia rimtos diagnostikos, o ne klaidu skaitymo ir jei dar imanoma priverstines regeneracijos ;)


Tai per daug tepalo ar ne?
Servisas - Moller, kaip ir oficialus Audi importuotojas :/
Kitoje vietoje man keitė tepalus. Pripylė 4.5l, nes tiek kažkur perskaitė kad tiek turi būti. Tačiau kadangi man kilo abejonių dėl to nuvariau į Moller, pasakiau kad manau kad per daug tepalo, nes padidėjo kuro sąnaudos. Na tai jie patikrino "Jo biški per daug" ir vėl visą tepalą pakeitė. Man kompas rodo Max visą laiką ir Oil OK, tai nežinau ar per daug tepalo ar ne. Bet pasitikėjau jais, kad normaliai pripylė.
O neturėtų užsidegti lemputė, kad būtina regeneracija? Nes nedega niekas. Bei taip suprantu pats aš to padaryti negaliu, greitkeliu pravažiavęs pusvalandį?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Prieš regeneracija jau kuro suvartojimas padidėja, nes pasikišęs filtras būna ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pasyvios regeneracijos nematysi nes ji vyksta trasoje, niekas nedega skydelyje, o jei jau dega skydelyje lempukas, DPF šviečia, dūmais pilasi, tai žinok jau DPF filtras gelbėjasi kaip skęstantis laivas vidury jūros :bedantis:

Mioleris gerai, bet patikek - buna visko. Nedaznai buna ir taip, kad remonto darbus atlieka pirma karta gyvenime, arba is vis naujokas praktika daro, taip kaip buna ir eiliniuose servisuose. Pliusas tas audi centro, kad jie turi visus spec irankius, literatura ir galimybes...

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na jo, Moller tai studenčiokas man tepalus keitė :)
Nei dūmų, nei lempučių degančių nėra.

Tai koks tada patarimas man būtų?

Varyt į servisą, reikalaut pilnos variklio diagnostikos? Ji brangi? Ilgai užtrunka?

Išsakyti nuomonę, kad tepalas skiedžiamas kuru? Prašyti priverstinės DPF filtro regeneracijos? (Brangi?)

Kaip dėl tepalų, aš vis dar paranojiškai manau, kad jų per daug. Iki pakeitimo jų rodydavo per vidurį, dabar Max. Liepti "nupilti" biški?
Taip pat aną kartą jie man aiškino, kad turi pakeisti visus tepalus, nes varžtas yra kone vienkartinis. Išsuki ir turi naują sukti. Todėl jie man negalėjo tik šiek tiek pamažinti tepalų, bet turėjo pakeisti visus. Nors man tai skamba kaip pasakos, tik tam kad nuplėšti pinigus iš neišmanančio už naujus tepalus.

Ačiū už pagalbą.

Neprisijungęs picu_zudikas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Issiaikinai kodel pradedant vaziuot tokias kuro sanaudas rodo? nes pas mane tas pac 2.0 tdi pradedant ramiai vaziuot sanaudas iki 40L/100km rodo ir aisku kuro sanaudos pakilo pora litru vazinejant mieste.

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ne, neišsiaiškinau, buvau atostogose, tai nebuvo kada. Poros savaičių bėgyje varysiu vėl, ir sakysiu kad diagnostiką darytų, bei gal kuro filtrą patikrintu, nes tai vienintelis kas dar buvo keista be tepalų ir jų filtro.
Atsakymas su regeneracija man kažkodėl artimiausias tiesai.
Pats porą kartų greitkeliu pravažiavau, kad regeneruotų, bet tas nieko nepakeitė.
Tai ir nežinau kame bėdos.

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man ir pradedant vazioti rodo 40 litru ant 100km,cia normalu?
 ir kazkaip padedejo kuro sanaudos po degalo filtro keitimo

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Aš vis dar nežinau :)
Buvau nuvaręs vien tam, kad prijungtu prie diagnostikos.
"Viskas gerai" toks buvo atsakymas. Ir nors tu ką. :/

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kažkokia pieva, matuoja ir niekas tiksliai nežino, viršija tas kiekis ar ne, pilinėja pagal kiekį nors greičiausiai net nežino ar visą pilnai išpylė. Tada prasideda versijos DPF ir t.t. Nuvaryk į šrotą ar į tą patį moller ir nusipirk matuoklę, persidėsi ir galėsi matyti pats tiksliai kiek yra.

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kokia matuokle? ka matos,kuro sanaudos?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kokia matuokle? ka matos,kuro sanaudos?


Tepalo kiekį.

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tepalo kiekis toks koks turi būti (kai galimai per daug buvo, tada buvo visas pakeistas, ir buvau užtikrintas kad tiek kiek reikia dabar). Žino jie kur matuoklė yra :)
O dimak po kuro filtro pasikeitė viskas.

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taip kai keiciua visus filtrus, ir tada kuro sanudos padedejo,bet manau pagrinde del kuro filtro,gal oras pateko ar dar kas,ar filtras ne labai kokybiskas,nes pres tai stovejo originalus,dabar gailiosi kad isvis nusprendziau keist ta kuro filtra, originalas 10 kartu geriau nei bet koks kitas,nors ir pats brangiausias

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
man kuro filtras, su padidejusiomis kuro sanaudomis, nei per kur nesirisa, nebent butu blogai uzdetas ir leistu kura pro sali.
jei tau asmeniskai rodo, kad ten problemai, tai juk niekas netrukdo ji pakeisti orginaliu.

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kas tau rysasi? :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o kas tau rysasi? :)

Bent isivaizduoji kelintas pas tave kuro filtras stovėjo?
Kai filtras kemšasi, prasideda trukčiojimai , kiti nesklandumai, kuro sanaudom nieko neįtakoja, paprasčiausiai  jeigu keitei visus filtrus , tai dėl oro filtro tikrai galėjo pasikeisti sanaudos.

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kaip jau minejo onlyAudi, tai risasi nebent su oro filtru.
pagal ka nustatei kuro suvartojimo padidejima? pagal borto kompa?

Neprisijungęs tomas_v

  • Įrašai: 80
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Aš pripildžiau baką iki viršaus, nunulinu kilometrus, pavažinėju, pripildau, nunulinu, ir t.t. Kuro sąnaudos padidėję 2-3 litrais.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
1699 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 18, 12:14:06
sukūrė Nerijusxxx
18 Atsakymai
2061 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 16, 00:12:05
sukūrė VytenisK
1 Atsakymai
2051 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Vasario 03, 17:55:10
sukūrė povilas602