Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 (c4) 1.9tdi problemos su trauka  (Skaityta 3960 kartus)

Neprisijungęs incwdk

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a6 c4 1.9 tdi siurblis
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 31, 16:25:55 »
o bendrai kaip variklis dirba ? šaltas kuriasi blogai-gerai, karštas kaip ? laisva eiga apsukos neplaukioja ir pan? ar tik nera traukos.
viska skita dirba idealei apsukos neplaukioja kuriasi vos pasukus rakta,tik nera truakos

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2294 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 10, 10:21:58
sukūrė juozasu
0 Atsakymai
987 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Vasario 06, 19:09:58
sukūrė Pufas
10 Atsakymai
3017 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 12, 12:41:18
sukūrė Darcco