Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 1.9tdi degimo reguliavimas  (Skaityta 9886 kartus)

Neprisijungęs Hugeman

  • Įrašai: 304
    • Žiūrėti profilį
Re: 1.9tdi degimo reguliavimas
« Topic Start: 2010 Kovo 03, 21:33:37 »
Sveiki.  Automobilis a6 (c4) 2,5 tdi 103 kw rytais nenoriai kuriasi.  Gal kas padetu del degimo kampo:

http://www.youtube.com/watch?v=CYSg-WiXBLo

Kadangi variklio darbas pakilo iki 1200 rpm, tai is pradziu ir buvau pasirinkes toki nustatyma. Veliau pasirinkau 1000 rpm, nezinau kuris tiksliai tinka.. Bet speju 1200 rpm. Kaip manote ar reiktu dar paankstinti degima? Ar "slieku" kitur ieskoti?  :)
 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
3394 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Lapkričio 25, 00:37:21
sukūrė Ginciukas
36 Atsakymai
5834 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 22, 21:49:40
sukūrė Vytautas88
7 Atsakymai
1653 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 18, 21:25:54
sukūrė Obščiako Vadovas