Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi  (Skaityta 42799 kartus)

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jei kalbant apie apsukas,tai šiaip ant laivų tai normaliai,ten gal šiaip momentas toks nusitaikė,tik nežinau kodėl.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 24, 16:25:44 sukūrė Dzoo »

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dzoo dūmą meta tik užkūrus? Po to nebebūna? Ar auto visad gerai kuriasi, ar būna, kad kelias sekundes paburbuliuoja?

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Užkuriu ir išmeta dūmą, bet važiuojant nemeta. Ilgai pavažinėjus ir vėl kurias mažiau išmeta,bet užeina neišmeta. Pastovėjus kelias paras ir užkurus tai toks kratimasis būna lyg vienas cilindras nedirbtų ir kamuolys dūmų. Bet jau kuriant antra kart visko sumažėja. Tepalų neryja,skystis nedingsta.

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Užkuriu ir išmeta dūmą, bet važiuojant nemeta. Ilgai pavažinėjus ir vėl kurias mažiau išmeta,bet užeina neišmeta. Pastovėjus kelias paras ir užkurus tai toks kratimasis būna lyg vienas cilindras nedirbtų ir kamuolys dūmų. Bet jau kuriant antra kart visko sumažėja. Tepalų neryja,skystis nedingsta.

Kuris variklis pas tave?

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pagal viską turi būti 2.0 TDI 103kw, bet jis buvo keistas, bet ne Lietuvoje. Nes meistras,kai keitė diržus,tai sakė,kad nerado tos probleminės tepalo ašelės. Jis man kažką sakė,kad tipo jau čia 1.9 motoras. Tai kažkaip pasimečiau.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Pagal viską turi būti 2.0 TDI 103kw, bet jis buvo keistas, bet ne Lietuvoje. Nes meistras,kai keitė diržus,tai sakė,kad nerado tos probleminės tepalo ašelės. Jis man kažką sakė,kad tipo jau čia 1.9 motoras. Tai kažkaip pasimečiau.

A3 seno tipo siurblys. Geras meistras, jei nesupranta koks variklis :))) Kaip jis žinojo kokie diržai eina???

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man atrodo,kad jis ten 2.0 bet perdarytas :D Aš tikrai ne specelistas :D

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Man atrodo,kad jis ten 2.0 bet perdarytas :D Aš tikrai ne specelistas :D

Tai tada nėra apie ką diskutuoti, jei niekas neaišku  (H-), Jei variklis 2 velenėlių, tada ok.

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man atrodo,kad jis ten 2.0 bet perdarytas :D Aš tikrai ne specelistas :D

Bent jau iš tavo žodžių panašiau, kad niekas ten nekeista. Man irgi keičiant diržus sakė, kad nebereik pompos ašelės keist, nes "perdaryta", bet iš tikrųjų niekas ten neperdaryta, tiesiog nuo gimimo BKD variklių pompos buvo tokios kaip 1,9, o meistrai galbūt daugiau su vėlesniais modeliais susidūrę, kur pompos jau kitokios. Nežinos gi kiekvienas meistras kiekvienos markės ir modelio variklių komplektacijų mintinai... Tai čia jau pačiam savininkui derėtų išsiaiškinti ir žinoti ateičiai. Jei turi rimtų įtarimų, kad kažkas su varikliu daryta ar jis pats keistas, tai VIN ir komplektacijų kodavimais pasitikėt jau nebeverta. Kai darysi diagnostiką kur nors, paprašyk, kad pažiūrėtų realiai, koks variklis pas tave, nes šitoj temoj diskutuojama apie dviejų velenų BKD variklius.

Neprisijungęs deaudi

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #284: 2017 Rugpjūčio 02, 14:54:28 »
Sveiki,
Ar pavyko surasti kame problema? Pas mane tokia pati beda - masina sunkiai kuriasi po nakties arba kai pastovi kelias valandas ir variklis atsala.
Pakeiciau jau visus 4 purkstukus, nauja tandemini siurbli, G62 sensoriu.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Rugpjūčio 02, 15:31:52 sukūrė deaudi »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #285: 2017 Rugpjūčio 02, 17:10:39 »
Sveiki,
Ar pavyko surasti kame problema? Pas mane tokia pati beda - masina sunkiai kuriasi po nakties arba kai pastovi kelias valandas ir variklis atsala.
Pakeiciau jau visus 4 purkstukus, nauja tandemini siurbli, G62 sensoriu.


O kaip dėl kuro nusėdimo? Ir prie ko tuos purkštukus reikėjo keisti?  :think:

Neprisijungęs deaudi

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #286: 2017 Rugpjūčio 02, 18:48:36 »
O kaip dėl kuro nusėdimo? Ir prie ko tuos purkštukus reikėjo keisti?  :think:

Stendas parode, kad visi  purkstukai blogi, nepataisomi.
Buvo idetas ir atbulinis voztuvas, bet, deja, nieko nepadejo.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #287: 2017 Rugpjūčio 02, 19:42:10 »
Aš vis pradedu neatmesti varianto, kad gali būti liūdniausias scenarijus - trūkusios galvos... :(

Bet kas pas mus čia supranta ecu hex kode? Ir galėtų pastudijuoti šaltą mapą?...

Kodėl tada atjungus g62 daviklį mašina kuriasi išksrt? Ar tai šalta ar karšta? Jei suveikia cold start map. Bet kai lauke tikrai šalta turėtų irgi kurtis gerai, bet taip nėra.

Neprisijungęs Ūkvedys

  • Įrašai: 619
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #288: 2017 Rugpjūčio 03, 15:08:49 »
Aš vis pradedu neatmesti varianto, kad gali būti liūdniausias scenarijus - trūkusios galvos... :(

Bet kas pas mus čia supranta ecu hex kode? Ir galėtų pastudijuoti šaltą mapą?...

Kodėl tada atjungus g62 daviklį mašina kuriasi išksrt? Ar tai šalta ar karšta? Jei suveikia cold start map. Bet kai lauke tikrai šalta turėtų irgi kurtis gerai, bet taip nėra.
Tai ar matavot nors vienas kompresija normaliai?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #289: 2017 Rugpjūčio 03, 15:41:00 »
Tai jei kuriasi gerai atjungus daviklį temperatūrinį, kodėl niekas nepasidarote kūrimo metu jo atjungimo per rėlę ar pan? :)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #290: 2017 Rugpjūčio 03, 17:50:51 »

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #291: 2017 Rugpjūčio 03, 22:11:56 »
http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=454232 tipo cracked head šaukia :)))

Šiuo atveju žmogui aušinimo skystis mažėjo, aišku dar kompresija reikia pažiūrėt. Apskambinau kelis servisus, tai arba atostogauja, arba nenori lįsti, nes žvakės po dangčiu, dėl to ir patikros kaina aišku pakyla. Lauksiu kol vienas meistras baigs atostogaut, tada ir pamatuos, pranešiu rezultatus.

Neprisijungęs minguzas

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #292: 2017 Rugpjūčio 10, 16:32:24 »
P1592 - Altitude Sensor/Boost Pressure Sensor - Implausible Correlation.
Gal kas susidūręs su šia klaida?
Ją išmeta uzvedant ir įmeta limp modą. Ją ištrynus automobilis dirba kaip priklauso iki kito užvedimo

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #293: 2017 Rugpjūčio 10, 18:01:38 »
Altitude Sensor yra prilituotas paciame ecu, bet apsoliutus slegis sumuojamas kartu su map sensoriaus signalu, 10 kanale turetum matyti ~1000mbar jei mata ~730mbar tai keisk map sensoriu ;)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #294: 2017 Rugpjūčio 10, 18:05:14 »
Bent jau iš tavo žodžių panašiau, kad niekas ten nekeista. Man irgi keičiant diržus sakė, kad nebereik pompos ašelės keist, nes "perdaryta", bet iš tikrųjų niekas ten neperdaryta, tiesiog nuo gimimo BKD variklių pompos buvo tokios kaip 1,9, o meistrai galbūt daugiau su vėlesniais modeliais susidūrę, kur pompos jau kitokios. Nežinos gi kiekvienas meistras kiekvienos markės ir modelio variklių komplektacijų mintinai... Tai čia jau pačiam savininkui derėtų išsiaiškinti ir žinoti ateičiai. Jei turi rimtų įtarimų, kad kažkas su varikliu daryta ar jis pats keistas, tai VIN ir komplektacijų kodavimais pasitikėt jau nebeverta. Kai darysi diagnostiką kur nors, paprašyk, kad pažiūrėtų realiai, koks variklis pas tave, nes šitoj temoj diskutuojama apie dviejų velenų BKD variklius.
pas tave BKD variklis?cia pas ji stovi nuo 1.9 ta tepalo pompa normali?purkstukai bosch?ir stovi vieno velenelio ar dvieju?

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #295: 2017 Rugpjūčio 10, 19:48:16 »
pas tave BKD variklis?cia pas ji stovi nuo 1.9 ta tepalo pompa normali?purkstukai bosch?ir stovi vieno velenelio ar dvieju?

BKD ir nebus ne bosch, jau n kartų išdiskuruota, kad bkd yra kaip 1.9 siurblys ir du velenai. Jei jis nežino koks motoras. Tai mes nepadėsim ir kūrimosi bėdos neišsiaiškinsime.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #296: 2017 Rugpjūčio 10, 19:49:20 »
 
Altitude Sensor yra prilituotas paciame ecu, bet apsoliutus slegis sumuojamas kartu su map sensoriaus signalu, 10 kanale turetum matyti ~1000mbar jei mata ~730mbar tai keisk map sensoriu ;)

Gintarai, pas mane jokių klaidų apskritai nėra. Visi parametrai idealūs. Bet ryte nesikuria gerai :))) Kartais geriau, kartais blogiau. Kaip sakant nuo nuotaikos :))))

Neprisijungęs minguzas

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #297: 2017 Rugpjūčio 10, 23:34:21 »
Altitude Sensor yra prilituotas paciame ecu, bet apsoliutus slegis sumuojamas kartu su map sensoriaus signalu, 10 kanale turetum matyti ~1000mbar jei mata ~730mbar tai keisk map sensoriu ;)
Sutapimas ar ne,bet isemiau akuma pakrauti,tuo paciu pravaliau minusiniu laidu kontaktus.Uzkurus nebemeta klaidos.

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #298: 2017 Rugpjūčio 11, 10:12:02 »
pats atsakei, kad tik klaidu nuskaitymas nieko nereiskia, butina ir parametrus patikrinti ;)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi
« Atsakymas #299: 2017 Rugpjūčio 11, 12:11:46 »
pats atsakei, kad tik klaidu nuskaitymas nieko nereiskia, butina ir parametrus patikrinti ;)

Tai ir rašiau, kad parametrai visi normose ir labai geri kaip senam trantui  (H-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
29 Atsakymai
5524 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 18:55:58
sukūrė ekologas
28 Atsakymai
11621 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Vasario 14, 00:05:35
sukūrė Malborno
2 Atsakymai
3143 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Vasario 08, 09:45:12
sukūrė Gi3sa