Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 366553 kartus)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1450: 2016 Lapkričio 23, 10:26:34 »
kame replės? Atsibodo pas dujininką važinėtis ir reguliuotis. Pastaruosius 10k km (iš viso jau 60k km pravažiavau) mašina purtosi, kai persimeta ant dujų, na o jeigu stipriau paspaudžiu check engine išmeta. Tenka sustoti ir iš naujo užkurti, tada susitvarko. Ir taip visada purtosi negražiai, kol vos keliais laipsniai užšyla. Ne per seniausiai pakeitė reduktoriuje temperatūros daviklį, tai bent nebeužgesta kai purtosi. Paskutinį kartą apsilankius buvo pakelta dujų temperatūra ir padidintas laiko intervalas tarp cilindrų dujų įjungimo. Problema išliko. Anksčiau visiškai nesijausdavo kai permesdavo ant dujų. Gal kam nors panašiai yra buvę?Dabar persijungia ant 40 temperatūros. LPG tech. Filtriukai prieš  8k keisti, bet neesmė.
kokie purkstukai stovi?diagnostika jokiu klaidu nerodo?kaip liamdos?koks variklis,masina?

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1451: 2016 Lapkričio 23, 10:29:58 »
kokie purkstukai stovi?diagnostika jokiu klaidu nerodo?kaip liamdos?koks variklis,masina?
A6 C6 2,4. HANA H2001 1.9CHM purkštukai. Kol kas tik dujas reguliuoju. Kuro sąnaudos tos pačios išlieka, tačiau grybą pjauna tik persijunginėjant neįšilusiam motorui. Va diagnostikos neatlikau motorui, nes anksčiau yra buvę su liamdom reikalų, bet nieko nekeičiau, o tik pareguliavo dujo mišinį.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1452: 2016 Lapkričio 23, 11:14:08 »
kame replės? Atsibodo pas dujininką važinėtis ir reguliuotis. Pastaruosius 10k km (iš viso jau 60k km pravažiavau) mašina purtosi, kai persimeta ant dujų, na o jeigu stipriau paspaudžiu check engine išmeta. Tenka sustoti ir iš naujo užkurti, tada susitvarko. Ir taip visada purtosi negražiai, kol vos keliais laipsniai užšyla. Ne per seniausiai pakeitė reduktoriuje temperatūros daviklį, tai bent nebeužgesta kai purtosi. Paskutinį kartą apsilankius buvo pakelta dujų temperatūra ir padidintas laiko intervalas tarp cilindrų dujų įjungimo. Problema išliko. Anksčiau visiškai nesijausdavo kai permesdavo ant dujų. Gal kam nors panašiai yra buvę?Dabar persijungia ant 40 temperatūros. LPG tech. Filtriukai prieš  8k keisti, bet neesmė.
Praplauk purkštukus carb cleaneriu, pas mus dujos su derva tai apsineša tokiu lipniu š ir kol purkštukas šaltas adata stringa...
Dariau šia operaciją kas 20k km...

Sent from my iPlyta

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1453: 2016 Lapkričio 23, 13:00:48 »
Praplauk purkštukus carb cleaneriu, pas mus dujos su derva tai apsineša tokiu lipniu š ir kol purkštukas šaltas adata stringa...
Dariau šia operaciją kas 20k km...

Sent from my iPlyta
Kitą ketvirtadienį dujininkas praplaus, raportuosiu :) dėkui už patarimą.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1454: 2016 Lapkričio 23, 13:03:09 »
Kitą ketvirtadienį dujininkas praplaus, raportuosiu :) dėkui už patarimą.
Kur dujas pili? :)


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1455: 2016 Lapkričio 23, 13:42:28 »
Kur dujas pili? :)


Sent from my iPlyta
Dabar visur. Statoile stengiuosi jau dabar mažiau pilti. Saurida, Jozita, Lukoilas, BP....

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1456: 2016 Lapkričio 23, 13:48:44 »
Dabar visur. Statoile stengiuosi jau dabar mažiau pilti. Saurida, Jozita, Lukoilas, BP....
Saurida gerai, net check engine nemetė dėl katalizatorių po jų dujų ;) nors katalizatorių pas mane nėra :) tad lambda zondai gerą mišinį matyt matė... o vat su statoilo=emsi dujomis tik važiuoji pastoviu greičiu ir checkas ;)


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1457: 2016 Lapkričio 23, 14:07:44 »
Saurida gerai, net check engine nemetė dėl katalizatorių po jų dujų ;) nors katalizatorių pas mane nėra :) tad lambda zondai gerą mišinį matyt matė... o vat su statoilo=emsi dujomis tik važiuoji pastoviu greičiu ir checkas ;)


Sent from my iPlyta
Man laaabai seniai metė check. Dabar kai persijunginėja dujos rytais šaltu motoru, visa purtosi, o vos stipriau paspaudus gazą checkas mirksėti pradeda... Daugiau viskas, trauka ok, sąnaudos ok :/ Velnias žino, praplovus galbūt padės, nes reguliavo n kartų jas.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1458: 2016 Lapkričio 23, 14:08:27 »
Man laaabai seniai metė check. Dabar kai persijunginėja dujos rytais šaltu motoru, visa purtosi, o vos stipriau paspaudus gazą checkas mirksėti pradeda... Daugiau viskas, trauka ok, sąnaudos ok :/ Velnias žino, praplovus galbūt padės, nes reguliavo n kartų jas.
Purtosi nes "limpa" purkštukai... ir cilindrai nesudirba gauni misfire su checku, kai prasidirba nebesipurto... grybas tas tavo dujininkas, reguliavimas čia nepadės, valyti purkštukus reikia...



Sent from my iPlyta
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Lapkričio 23, 14:10:30 sukūrė slashas »

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1459: 2016 Lapkričio 23, 15:08:34 »
Man irgi tas pats prasidejo, purtosi kai persijungia, paskui prasidirba ir ok.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1460: 2016 Lapkričio 23, 15:16:27 »
Na nzn, jau skaityk du su puse metu pilu duju ukyje dujas ir jokiu purtimosi ar kazko panasaus, filtrai svarus nebuvo ko valyt. Na buvo keli lasai to tamsaus skyscio lyg tepaliuko, bet to neskaitau uztersta sistema per tiek laiko.

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1461: 2016 Lapkričio 23, 16:11:04 »
Na nzn, jau skaityk du su puse metu pilu duju ukyje dujas ir jokiu purtimosi ar kazko panasaus, filtrai svarus nebuvo ko valyt. Na buvo keli lasai to tamsaus skyscio lyg tepaliuko, bet to neskaitau uztersta sistema per tiek laiko.
Man po 2.5 metų prasidėjo, prasukta 60k km.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1462: 2016 Lapkričio 23, 17:28:59 »
Na nzn, jau skaityk du su puse metu pilu duju ukyje dujas ir jokiu purtimosi ar kazko panasaus, filtrai svarus nebuvo ko valyt. Na buvo keli lasai to tamsaus skyscio lyg tepaliuko, bet to neskaitau uztersta sistema per tiek laiko.
Tai priklauso kokie purkštukai, pvz hana labai jautrus kuro kokybei, o mylimiems taksistų AEB nieko, pilk ką nori...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1463: 2016 Lapkričio 23, 17:30:50 »
Man po 2.5 metų prasidėjo, prasukta 60k km.
Man nuo 30k kažkur, bet mano ir dvigubai daugiau kuro per 30k km suvartojo lyginant su tavo mašina, nes variklis 4.2...
Va jum grožis, čia vien tik statoilo dujos:, tas skystis yra skysta derva, kol aš ją išvaliau...


Sent from my iPlyta
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Lapkričio 23, 17:32:24 sukūrė slashas »

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1464: 2016 Lapkričio 23, 17:51:14 »
Kas čia per talpa? :-)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1465: 2016 Lapkričio 23, 18:04:46 »
Kas čia per talpa? :-)
Skystos fazės filtro talpa, į ją dedamas keičiamas filtras ;)


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1466: 2016 Lapkričio 23, 19:12:15 »
A6 C6 2,4. HANA H2001 1.9CHM purkštukai. Kol kas tik dujas reguliuoju. Kuro sąnaudos tos pačios išlieka, tačiau grybą pjauna tik persijunginėjant neįšilusiam motorui. Va diagnostikos neatlikau motorui, nes anksčiau yra buvę su liamdom reikalų, bet nieko nekeičiau, o tik pareguliavo dujo mišinį.
tai pas tave tada geri purkstukai ir dirba prastai tik persijungiant...pas mane buvo valtekai,tai jie isvis kartais dirda visi ,kartais koks vienas nedirba,tai budavo visokiu nesamoniu...tai dabar pakeiciau y kitus purkstukus ir bedu neliko.Pas mane buvo beda su viena lemda tai pasikeiciau ir ja.Manau prasivalysi purkstukus,pakeisk dar kita dujininka ir manau viskas bus tvarkoj ;)

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1467: 2016 Lapkričio 23, 22:07:58 »
tai pas tave tada geri purkstukai ir dirba prastai tik persijungiant...pas mane buvo valtekai,tai jie isvis kartais dirda visi ,kartais koks vienas nedirba,tai budavo visokiu nesamoniu...tai dabar pakeiciau y kitus purkstukus ir bedu neliko.Pas mane buvo beda su viena lemda tai pasikeiciau ir ja.Manau prasivalysi purkstukus,pakeisk dar kita dujininka ir manau viskas bus tvarkoj ;)
Nu jeigu jau valymas nepadės - keisiu :) Bet juk grybauja tik šaltam motorui, daugiau viskas ok.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1468: 2016 Lapkričio 23, 22:44:21 »
Tai priklauso kokie purkštukai, pvz hana labai jautrus kuro kokybei, o mylimiems taksistų AEB nieko, pilk ką nori...


Sent from my iPlyta
Pas mane dragon stovi, o ir 4.2 taipat ir filtras keiciama kasete stovi.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1469: 2016 Lapkričio 24, 07:10:07 »
Pas mane dragon stovi, o ir 4.2 taipat ir filtras keiciama kasete stovi.
Perrenkami jie? Plius tu pili geras dujas :)


Sent from my iPlyta
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Lapkričio 24, 07:12:33 sukūrė slashas »

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1470: 2016 Lapkričio 24, 10:24:21 »
o kaip su Orlen dujom? Buvo kažkam problemu jas pilant? :V

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1471: 2016 Lapkričio 24, 10:40:39 »
o kaip su Orlen dujom? Buvo kažkam problemu jas pilant? :V

Geros tos dujos ol, tik kitas klausimas, kas ten degalines rezervuare. Po dujovezio isvaziavimo geriau pusdieni nesipilti is tos degalines, cia apie visas bendrai kalbant. Kazkada petroventus darydavau, brudo po 30cm budavo ir cia mazai skaitydavosi

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1472: 2016 Lapkričio 24, 13:08:55 »
Geros tos dujos ol, tik kitas klausimas, kas ten degalines rezervuare. Po dujovezio isvaziavimo geriau pusdieni nesipilti is tos degalines, cia apie visas bendrai kalbant. Kazkada petroventus darydavau, brudo po 30cm budavo ir cia mazai skaitydavosi
Va va, aš su savo S6 buvau iki vokiečių nulėkęs, tai su jų dujomis -2ltr ir galios daugiau, netikėjau anksčiau tokiais dalykais, bet kai pats jauti savo kailiu, tai...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1473: 2016 Lapkričio 24, 17:38:30 »
Perrenkami jie? Plius tu pili geras dujas :)


Sent from my iPlyta
Ne jie neperenkami, tai jau kai pareis, tada tik keisti  :)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1474: 2016 Gruodžio 02, 16:23:09 »
Kaip issiardo Prins Vsi kompo fiske, pradejo is niekur nekontaktuoti 2 cilindro duju purkstukas

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1820 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 09, 18:41:51
sukūrė giedrius
9 Atsakymai
2764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 22:56:46
sukūrė essential
5 Atsakymai
2120 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 26, 21:12:38
sukūrė Toto