Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujų įranga automobiliuose su FSI, TSI, TFSI  (Skaityta 104172 kartus)

Neprisijungęs bronksas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
Čia su 2.0 TFSI? Benzino uz 20€ ir sudegini? Ar realiai mažiau? Nors ir su tiek gaunasi ~€7 ir mažiau sąnaudos 100 km., o tai panašu i dyzelio sąnaudas.
pas mane 3.2 fsi.ir 20 e nesudeginu tik tiek pilu.ir kaip sakiau jei daugiau trasos tai isvis benzo mazai sunaudoja

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
pas mane 2.0 tfsi. du metai kaip su dujom. 80000km. nematau problemu.

Neprisijungęs Vaidunia

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane irgi 3.2fsi. Mieste ima ~13duju ir~3benzo. Uzmiestyje~10duju ir~2benzo. Audi a6c6. Iranga (zavoli). Nesiskundziu.

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Pas mane irgi 3.2fsi. Mieste ima ~13duju ir~3benzo. Uzmiestyje~10duju ir~2benzo. Audi a6c6. Iranga (zavoli). Nesiskundziu.
tai cia isvis zjb pas tave kaip tokiam varikliui

Neprisijungęs maryyjus

  • Įrašai: 46
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,
Galvoju apie pirkima Q7 su 3.6FSI arba 4.2 FSI varikliu , kuris is siu varikliu geriau draugauja su dujom ir ar isvis verta jas montuoti?
Aciu

Neprisijungęs ne_vopros

  • Įrašai: 163
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
abu vaziuos normaliai, yra italiska Zavoli iranga. benzino naudos apie 20-25%. i 2 3.6 montavom, bet abeju nematau, neatvaziuoja net filtriuku pasikeist, kogero viskas tenkina.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Biški ot, bet gal kas sąnaudas benzo pasakytumėt 1,8tfsi ir 2,0tfsi?

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugpjūčio 29, 16:06:09 sukūrė ~Romas~ »

Neprisijungęs minbuge

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
turiu parduot deveta brc iranga i keturcilidri fsi tfsi motorus veiksmas kaune 867378929

Neprisijungęs Sriubis

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

kur geriausia būtų įsidėti dujas Vilniuje? Audi A4 , 155kw TFSI 2009m . (H-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,

kur geriausia būtų įsidėti dujas Vilniuje? Audi A4 , 155kw TFSI 2009m . (H-)


yra tam skirta tema http://www.audiklubas.com/forumas/vilnius/gal-kas-zinote-kur-vilniuje/2875/

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na kaip, gal jau yra kas nors girdeti apie sistemas, kur tuo paciu purkstuku paduoda dujas ir benzina? Ar dar nera jos isdirbtos, istestuotos ir paruostos naudojimui?

Neprisijungęs skd88

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Na kaip, gal jau yra kas nors girdeti apie sistemas, kur tuo paciu purkstuku paduoda dujas ir benzina? Ar dar nera jos isdirbtos, istestuotos ir paruostos naudojimui?

Kaip suprantu turi omeny 5kartos? Vialle LiquidSI, bet kaina 4cilindru 1200Eur, bet nesuprantu ar galima ja montuot i i fsi/tfsi/tsi ar ne.

Citata
Vialle Autogas Systems B.V. (Olandija) yra alternatyvaus kuro sistemų technologijų, naudojamų automobiliuose, lyderis. Vialle pristato naujovę – 5 kartos dujų įrangą LiquidSI. Nuo 4 kartos dujų įrangos ji skiriasi tuo, kad dujos į variklį patenka skystos fazės. Ši įranga gali būti montuojama į visus automobilius, įskaitant ir turbo. LiquidSI įrangai nereikalingas reduktorius, kadangi dujos neišgarinamos, o į variklį, siurblio pagalba, paduodamos skystos. Tai lemia didesnį variklio našumą, dinamiškumą lyginant su įprastomis dujų sistemomis. Nereikia montuoti papildomos vožtuvų tepimo sistemos, kadangi pačios dujos ataušina vožtuvus.


Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Esme, kad Vialle Liquid Propane Direct Injection sistemos skirtos tik tam tikriems varikliams, t.y. reikia ne duju iranka parinkineti prie savo masinos, o atvirksciai, masina prie savo norimos irangos  :D


https://use.zerniq.nl/upload/www.vialle.nl/login/Catalogus/Cataloque_LPdi_2017-8LR.pdf

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man klausimas ar siurblio problemas išsprendė, nes jis stovi pačiame dujų balione, jo elektronika taip pat ir nuo šalto baliono ir šilto salono kondensatas žudo elektrinę dalį :)

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip suprantu turi omeny 5kartos? Vialle LiquidSI, bet kaina 4cilindru 1200Eur, bet nesuprantu ar galima ja montuot i i fsi/tfsi/tsi ar ne.



Na 1200eur kaina nera smarkiai didesnė, nei paprastesnių sistemų BRC ir pan., kur po 1000-1100 siūlo. Tik žiūriu nepapuola mano Audi į tą sąrašą, kuriems varikliams galima sumontuoti tą įrangą.
Turbūt teks montuotis kokią BRC įrangą :V Ar gal kurią kitą labiau rekomenduotumėt į C6 2,0 tfsi 125kw dėtis?

Neprisijungęs skd88

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Na 1200eur kaina nera smarkiai didesnė, nei paprastesnių sistemų BRC ir pan., kur po 1000-1100 siūlo. Tik žiūriu nepapuola mano Audi į tą sąrašą, kuriems varikliams galima sumontuoti tą įrangą.
Turbūt teks montuotis kokią BRC įrangą :V Ar gal kurią kitą labiau rekomenduotumėt į C6 2,0 tfsi 125kw dėtis?

As irgi galvoju montuotis dujine iranga 2.0 tfsi 147kW.  Tik pazystamas mechanikas aiskina kad i tfsi variklius nedaug kas montuoja ir kad kenkia varikliams tfsi.. ar tai tiesa?

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
As irgi galvoju montuotis dujine iranga 2.0 tfsi 147kW.  Tik pazystamas mechanikas aiskina kad i tfsi variklius nedaug kas montuoja ir kad kenkia varikliams tfsi.. ar tai tiesa?

Aš kaip suprantu, tai nedaug kas montuoja del to, kad neturi is kur nupirkt irangos, nes neitin daug kas ja prekiauja.
O dėl kenkimo tai jeigu per benzino purkštuką reguliariai purkš ir benziną, tai visa kita man atrodo turėtų devėtis kaip ir visuose kituose varikliuose su LPG. Gal kas tiksliau žinote kaip šituo klausimu?

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Kas ten gali kenkti.as 4metai vaziuoju kaip vazeves

Neprisijungęs skd88

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kas ten gali kenkti.as 4metai vaziuoju kaip vazeves

Kokia iranga montavaisi ir kiek mokejai?

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Tai pries kueturis metus buvo litai dar.kaip draugui 3500lt jei gerai pamenu. Kompas stagas

Neprisijungęs skd88

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai pries kueturis metus buvo litai dar.kaip draugui 3500lt jei gerai pamenu. Kompas stagas
o tai reikia ten keist filtrus kazka daryt?

Susirasiau su vienais dujininkais is klaipedos, montuoja stag uz 850euru

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Duju filtra reikia pasikeisti.kartais :) o tie dujininkai zino kad reikia montuoti i fsi varikli? Nes kaina tai nedidele. Pas mane stagas tik kompas.visa kita rimtesniu firmu
As tauragej dejau
As nuvazevau 350000km. Per ta laika tik filtrus keiciau. Pirmus metus pakeite purstukus nes matyt kazkoks brokas pasitaike. Ir reduktoriu i galingesni pakeite nes nespedavo osgarinti duju prie didelio greicio.
Siaip laukiu kada purstukia numirs.nes pagal viska jau senai turejau pakeisti
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 14, 02:01:42 sukūrė Neburtininkas »

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Duju filtra reikia pasikeisti.kartais :) o tie dujininkai zino kad reikia montuoti i fsi varikli? Nes kaina tai nedidele. Pas mane stagas tik kompas.visa kita rimtesniu firmu
As tauragej dejau
As nuvazevau 350000km. Per ta laika tik filtrus keiciau. Pirmus metus pakeite purstukus nes matyt kazkoks brokas pasitaike. Ir reduktoriu i galingesni pakeite nes nespedavo osgarinti duju prie didelio greicio.
Siaip laukiu kada purstukia numirs.nes pagal viska jau senai turejau pakeisti
Per kiek metų tiek km prasukai? :)

Neprisijungęs Neburtininkas

  • Įrašai: 328
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1761 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 01, 20:34:55
sukūrė Dieselburner
0 Atsakymai
874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 10, 09:54:11
sukūrė volume13
0 Atsakymai
788 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 11, 22:28:17
sukūrė volume13