Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 problemos del trukciojimo  (Skaityta 1590 kartus)

Neprisijungęs jart

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
a6 problemos del trukciojimo
« Topic Start: 2010 Gruodžio 16, 16:26:26 »
Sveiki, problemos su audi a6 98m 2.4 v6. Trukcioja ant duju ir siek tiek maziau jauciasi trukciojimas ant benzino. Dujos IV kartos stag 300 plius. Keiciau aukstos itampos laidus, zvakes, duju filtra, duju purkstukus.. Diagnostika nieko neparodo, buvo ismete klaidu su lambda zondu ir misinio riebumu,bei liesumu, bet kai istryniau klaidas pravaziavau apie 5km vel pasijungiau diagnostikai, bet jau klaidu nieko nerodo, o trukciojimas liko. Jungiau duju kabeli ir man keistai atrodo purkstuku ipurskimo laikas. Ant pirmu treju benz.ipursk.l didesnis, nei ant kitu likusiu treju purkstuku, lygiai tas pats ir ant duju. Galvoju gal tai liamda durnuoja..
benzino purkstukai (vairuotojo pusei)    1-2-3 = 2.8ms,       duju 1-2-3 =4.6ms
benz.purkst. (keleivio pusiai)               4-5-6 = 2.4ms,       duju 4-5-6 = 4.0ms
Ar gali tai buti trukciojimo priezastis ar kas kitas kaltas?  koks istikruju turi buti ipurskimo laikas i cilidrus siam varikliui? kaip sutvarkyti? Aciu

Neprisijungęs jart

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #1: 2010 Gruodžio 16, 16:29:00 »



Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #2: 2010 Gruodžio 16, 22:18:46 »
Del liambdos tai paziurek koki grafika piesia ar reguoja i gazo paspaudima.Kaip keicias mV. Del benzino purkstuko laiko kazkaip per mazas laikas turetu but 3ms su kapeikom, gal klystu, geriau pasakytu kas turi toki pat staga isimetes ir paziuretu koks laikas. Bet turi surast kodel tampo benzinu. Pas mane benzo laikas 3,56ms, duju 3,37ms kinta nuo apsisukimu skaiciaus, bet cia visai kitas gamintojas.

Neprisijungęs jart

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #3: 2010 Gruodžio 16, 23:31:30 »
Bandziau tikrintis lemda tiek vienoj tiek kitoj rode ta pati.. aisku testas buvo testeriu, taip kaip nurodyta autodatoj.. o prie osicolografo prisijungt kol kas nera galimybes, auto ne lietuvoj. O gal kas zino, kur galeciau rasti purkstuku ipurskimo laika? autodatoj tu duomenu nera arba nerandu kur parasyta. Viena aisku, susitvarkys problemos su benzu, tada nebeliks nesklandumu dujuose.. Kazkaip man man atrodo kad gali buti su ipurskimu arba smegenimis problemos.. Ant laisvu kazkiek jauciasi variklio vibracija.. O gal kas pasikeistu jei atjungciau lamda zondus? Kaip manot?

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #4: 2010 Gruodžio 17, 11:51:46 »
Cia yra laikai Tolerance_data_2_2009, koks variklio kodas?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #5: 2010 Gruodžio 17, 12:39:28 »
liamdas per VAG COM gali matyt kaip dirba, grafiskai papaiso. Pas mane kai viena galva velino ipurskima, tai buvo duju purkstukam hajuk. Bet tada variklis negraziai dirbdavo ant laisvu

Neprisijungęs jart

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #6: 2010 Gruodžio 17, 14:20:31 »
Variklio kodo nzn, nes pas mane nera to lipduko kur kodai surasyti.. gal per kebulo nr. eina issrifuoti - WAUZZZ4BZWN004255 pagal autodata galimi sie variklio kodai AGA/AJG   ALF   APS
*orzo* tai tu tik purstukus duju pasikeitiai ir atsigavo? ar dar ka nors?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #7: 2010 Gruodžio 17, 18:11:14 »
taip, keiciau duju purkstukus del variklio negrazaus darbo ant laisvu ir trukciojimo. Pas mane jie isvis priestvaniniai buvo, ipurskimo laikas gal 8ms budavo :D 1 purkstukas netaip dirbo ir to uztenka, nes jie grupemis veikia. O nustatyt kuris streikuoja tai nesunku, su replem uzspaudi duju slangute einancia i purkstuka ir stebi variklio darbo pokycius, ties kuriuo purkstuku maziausias pokytis - reiskia ten ir problema.

Bet cia viskas mano atvejui, pas mane benzinu dirbo idealiai.

Neprisijungęs jart

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #8: 2011 Sausio 03, 10:17:58 »
Uzdarom tema.. Problemos issprestos  :D buvo sukalibroti ir idetiti nauji duju purkstukai, keisti a.it.laidai, zvakes, pastatytas is naujo degimo kampas ant vieno velinelio apie 1mm skirtumas buvo, keistos dangteliu tarpines, nes variklis buvo apejas tepalais, bet tas cia ne prie ko 8:8
aciu uz pagalba :)

Neprisijungęs wilsons

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Re: a6 problemos del trukciojimo
« Atsakymas #9: 2011 Liepos 01, 22:49:45 »
Uzdarom tema.. Problemos issprestos  :D buvo sukalibroti ir idetiti nauji duju purkstukai, keisti a.it.laidai, zvakes, pastatytas is naujo degimo kampas ant vieno velinelio apie 1mm skirtumas buvo, keistos dangteliu tarpines, nes variklis buvo apejas tepalais, bet tas cia ne prie ko 8:8
aciu uz pagalba :)
o tai kame saknys pas mane panasi problema "?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
1077 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Liepos 10, 18:55:46
sukūrė Justas.
5 Atsakymai
2230 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 15, 02:47:11
sukūrė vaidisvaidis
0 Atsakymai
513 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Lapkričio 03, 21:18:50
sukūrė Skanukas