Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 2002m., 1.8 T quattro kuro sanaudos  (Skaityta 6486 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
16-17 litru duju cia normalu?
Na va, kita kalba... Gal čiut daugokai, bet jei važinėji dideliame mieste, tenka ir piko gauti, užsidegus žaliai pajudi ne paskutinis - ji valgys daug...
Būtų mechankė, būtų visai kitas reikalas...

Kitavertus kalbame apie dujas... Dujų valgo daugiau nei benzino +10-20%, tad benzino jamtu 12-14ltr... Tada beveik ir normaliai..
Tik galiu paguosti, kad tarkime 4,2 ramiau važiuojant valgytų tiek kiek ir tavo :D

P.s. pasitikrink ar liamda zondas gerai dirba ir aplamai, pradėčiau bent jau nuo diagnostikos norint paieškoti priežasčių... Paskui gal dujų nustatymus pasižiūrėčiau, bet daug kažko nepakeisti, nebent tu čia tikrai kaip pensininkas važinėji.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
592 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 29, 13:03:04
sukūrė orzo
0 Atsakymai
881 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 31, 01:39:07
sukūrė monte 2,6 qattro
3 Atsakymai
996 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 07, 10:31:49
sukūrė only AUDI