Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 b6 2002m. tepalo dingimas, netenkinanti trauka.  (Skaityta 7320 kartus)

Neprisijungęs nod95

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, nusipirkau audi a4 b6 2.0 96kw avant. Praėjus dviems mėnesiams pastebėjau, jog maždaug 500km/1l tepalo suvalgo ar gali taip būti? Apžiūrėjau variklį lyg ir niekas niekur nelaša, nevarva.. ką patartumėt kas čia gali būti? Melsvo dūmo nemeta nemanau, kad tepaliniai žiedai parėje.. žodžiu tepalas kažkur dingsta gal kas ką papasakosit?
Mano nuomone kaip 2.0 benzinas tikrai turėtų turėti šiokią tokią trauką, bet išvis nieko ispūdingo.. Gal šitoj vietoje turite minčių? Gal kažką galėčiau pažiūrėti ar bent kuria kryptim kas gali būti negerai.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Dėl tepalo turi bėdą, kaip ir 99% šitų variklių savininkų.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pro kur jo tiek sudegina

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Na,  bent tepalu keist nereikia

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, nusipirkau audi a4 b6 2.0 96kw avant. Praėjus dviems mėnesiams pastebėjau, jog maždaug 500km/1l tepalo suvalgo ar gali taip būti? Apžiūrėjau variklį lyg ir niekas niekur nelaša, nevarva.. ką patartumėt kas čia gali būti? Melsvo dūmo nemeta nemanau, kad tepaliniai žiedai parėje.. žodžiu tepalas kažkur dingsta gal kas ką papasakosit?
Mano nuomone kaip 2.0 benzinas tikrai turėtų turėti šiokią tokią trauką, bet išvis nieko ispūdingo.. Gal šitoj vietoje turite minčių? Gal kažką galėčiau pažiūrėti ar bent kuria kryptim kas gali būti negerai.

http://www.audiklubas.com/forumas/b6/a4-b6-2l-96kw-variklis-valgo-tepala/msg1924413/#msg1924413

Tokia tema jau yra, informacijos irgi.  :)

Neprisijungęs nod95

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gal kas turit minčių dėl traukos?

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gal kas turit minčių dėl traukos?
Tai kad sitie 2.0 nekazka ir traukia.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
627 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Sausio 02, 21:05:31
sukūrė TOMAS K.
44 Atsakymai
11934 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 13, 18:36:45
sukūrė kesa696969
2 Atsakymai
1122 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 07, 00:20:19
sukūrė dariausaudi