Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi V8 4.2 rija alyva  (Skaityta 2993 kartus)

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Audi V8 4.2 rija alyva
« Topic Start: 2011 Vasario 11, 01:29:37 »
Pastebejau, masina alyva rija vazinejant trumpais atstumais. Per mano naujametine kelione i Druskininkus dapilinet tepalo neprireike (tiek pat buvo like, kaip ir isvaziuojant, bet vaziavau ypatingai pavyzdingai atgal su autopilotu ~70km/h)... Galvoju pakeist vozhtuvu gumytes, bet nenoriu ismest pinigus veltui... - pinigu "laisvu" liko lygiai tiek, kad pakeist gumytes :)
Trumpais atstumais vazinejant ~litra i ~300km (dar gali siek tiek per dangtelius nulaset)... Dumija gerai :)
Litras i 1000km skaitosi dar norma :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 11, 01:44:02 sukūrė Wer3w0lf »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi V8 4.2 ryja alyvą
« Atsakymas #1: 2011 Vasario 11, 02:13:44 »
mano suvokimu litras į 300km yra tragedija, o litras į 1000km yra labai daug (nesvarbu, kad gamintojas deklaruoja, kad galima). Bet vėlgi su savo suvokimu... palauk protingesnių

Èia kaip pvz ramiai eksploatuojant (autobahn pagrinde), litras suėjo ant 10000km, pikčiau važinėjant (po kiek laiko padidėjo :D) 1.5l ant 10000km, o man tas jau nebepatinka. Tike vėlgi nei pas mane v8, nei 4.2.

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #2: 2011 Vasario 11, 02:37:29 »
Del dumu nlb pergyvenu, jau kanistra 20ltr alyvos nupirkau po 6lt Neste 10w40 :) Tai nlb baisu :)
as ir galvoju ar tiek gali ryt del tu vozhtuvu rieboksliu (tai noriu suzinot labiausiai) - kazhkaip fantastishkai tai atrodo :) . Bet ir vazineju vien per miesta. Atsibosta dazhnai kapota kilnot :)

Matas sake, kad masina ilgokai stovejus - gal ir tai galejo turet itakos (jei gerai prisimenu jo zodzius ~puse metu)...

Pakeiciau zvakes - senos buvo juodos, bet tik keletas is ju "dregnokos" siek tiek... - neatrode labai baisiai, kaip buvusiam variante :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 11, 02:49:37 sukūrė Wer3w0lf »

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #3: 2011 Vasario 11, 04:20:17 »
Del dumu nlb pergyvenu, jau kanistra 20ltr alyvos nupirkau po 6lt Neste 10w40 :) Tai nlb baisu :)
as ir galvoju ar tiek gali ryt del tu vozhtuvu rieboksliu (tai noriu suzinot labiausiai) - kazhkaip fantastishkai tai atrodo :) . Bet ir vazineju vien per miesta. Atsibosta dazhnai kapota kilnot :)

Matas sake, kad masina ilgokai stovejus - gal ir tai galejo turet itakos (jei gerai prisimenu jo zodzius ~puse metu)...

Pakeiciau zvakes - senos buvo juodos, bet tik keletas is ju "dregnokos" siek tiek... - neatrode labai baisiai, kaip buvusiam variante :)

Интересно он ее вообще заводил? :V там не только маслосъемные и колечки могут закиснуть. :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #4: 2011 Vasario 11, 08:04:01 »
Ta norma apie kuria kalbate - skirta forsazo riezimu vaziuojant (h) ramiai, normaliai vazinejant manau 1-2, nu max 3ltr per 10 000km dar norma. Praskridus trasoj - visada teks dasipilti tiek i V8 tiek i A8, nes varikliai vienodi, bent jau D2.

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #5: 2011 Vasario 11, 10:40:37 »
gal ziedai uzkepe, pasimatuo kompresija ar ne per didele

Neprisijungęs liotar

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #6: 2011 Vasario 11, 11:29:04 »
nu na tokia masina, cia jau primene motocikla :)

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #7: 2011 Vasario 11, 12:12:32 »
gal ziedai uzkepe, pasimatuo kompresija ar ne per didele

o ar gali padet veiksmai su tais skysciais (wynn ceaner ar zibalas) ?? - butu fantastika  :-]

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #8: 2011 Vasario 11, 12:13:09 »
Ta norma apie kuria kalbate - skirta forsazo riezimu vaziuojant (h) ramiai, normaliai vazinejant manau 1-2, nu max 3ltr per 10 000km dar norma. Praskridus trasoj - visada teks dasipilti tiek i V8 tiek i A8, nes varikliai vienodi, bent jau D2.


nieko nereik dapilinet

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #9: 2011 Vasario 11, 16:06:14 »
o ar gali padet veiksmai su tais skysciais (wynn ceaner ar zibalas) ?? - butu fantastika  :-]

Gali padiet gali ne padiet, paziurek per google toki dalika kaip Lavr

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #10: 2011 Vasario 12, 16:00:18 »
1,8i visą vasarą su blogom gumytėm važinėjau, paskutiniu metu irgi 300km (o gal netgi 200) ir litras tepalo. tai pakeitus gumytes labai mačino. senosios buvo kietos kaip plasmasė..

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #11: 2011 Vasario 12, 20:34:29 »
1,8i visą vasarą su blogom gumytėm važinėjau, paskutiniu metu irgi 300km (o gal netgi 200) ir litras tepalo. tai pakeitus gumytes labai mačino. senosios buvo kietos kaip plasmasė..

Idomu... :) Gal ir verta bus suplot $... "Ant kiek" sumazejo ?? :) Bandysiu dar pasitart :)

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #12: 2011 Vasario 12, 20:40:54 »
neskaičiavau, tėčiui daviau važinėt daugiau. nežymiai gal ir degino, o gal išvis nedegino.

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #13: 2011 Vasario 12, 20:52:05 »
radau idomia info, o kadangi zinau, kad bus savininkai negailejo masinuko, tai gi tikriausiai bandysiu pakeist riebokslius

Течь через маслоотражательные колпачки

Причина четвертая - течь через маслоотражательные колпачки клапанов двигателя. Это одна из наиболее распространенных причин резкого увеличения расхода масла. Колпачки, или сальники клапанов, в отличие от сальников коленчатого вала, расположены в зоне, довольно неблагоприятной для своей работы, - в верхней части головки блока. Резина вообще температуры не любит, а там, где работают колпачки, особенно при перегревах двигателя, температура близка к критической. Поэтому колпачки <дубеют>, теряю эластичность, а вместе с этим и свою уплотняющую способность. И масло через на-правляющие втулки клапанов начинает течь либо на впуск и оттуда в цилиндры, образуя при этом толстую <шубу> органических отложений на внутренней поверхности впускных клапанов, либо сразу на выпуск. Тут уж замена колпачков практически неизбежна.

Еще бывают ситуации, когда либо некачественный колпачок, либо просто плохо надетый на направляющую в процессе работы двигателя срывает с места. Итог - тот же.

reiktu kompresija patikrint... :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 12, 21:00:20 sukūrė Wer3w0lf »

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #14: 2011 Vasario 12, 21:11:29 »
neskaičiavau, tėčiui daviau važinėt daugiau. nežymiai gal ir degino, o gal išvis nedegino.

Dar toks klausimas, o ar pas tave nebuvo variklis perkaitintas ?? Nuo ko prasidejo tepalo rijimas ??

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #15: 2011 Vasario 12, 21:23:50 »
neskaičiavau, tėčiui daviau važinėt daugiau. nežymiai gal ir degino, o gal išvis nedegino.

Dar toks klausimas, o ar pas tave nebuvo variklis perkaitintas ?? Nuo ko prasidejo tepalo rijimas ??
manau nebuvo.
na iš faterlando mašina atvežta, ten stovėjo ilgai ir sukietėjo gumos. pavažinėjus glušo galas tepaluotas buvo. :D

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #16: 2011 Vasario 12, 21:43:13 »
neskaičiavau, tėčiui daviau važinėt daugiau. nežymiai gal ir degino, o gal išvis nedegino.

Dar toks klausimas, o ar pas tave nebuvo variklis perkaitintas ?? Nuo ko prasidejo tepalo rijimas ??
manau nebuvo.
na iš faterlando mašina atvežta, ten stovėjo ilgai ir sukietėjo gumos. pavažinėjus glušo galas tepaluotas buvo. :D

O pas mane greiciausiai del perkaitimo, kiek esu girdejes gandu... Tai ar kas gali ka nors konkretaus papasakot apie mano esamos auto praeiti ?? :)

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #17: 2011 Vasario 13, 19:55:18 »
zinai, man irgi panasiai buvo - moteros masina uzkurus diskoteka galejau daryt, rydavo irgi daaaaug tepalo. irgi jau galvojau "ragai". paskiau suzinojau apie wynns prieda ziedam atlaisvint - reik per vakumo slangeles i kolektoriu supilt dirbanciai masinai. siek tiek padejo, bet nelabai. paskiau radau tokia pat procedura internete aprasyta, tik su paprastu distiliuotu vandeniu. 2l 16v varikliui vienu kartu suvariau apie 1.5l, tau manau dvigubai reiktu. zodziu varikli uzvedi, susirandi vakumo slangute i isiurb kolektoriu, ir per leikute letai ir nestipriai bet nuolat pili. kazkas turi sedet uz vairo ir neleist masinai uzgest, bet masina turi dirbt kuo zemesnem apsukom, bet neuzgest. masina l.blogai dirba, meta balta duma is dusles kaip su tarpine pramusta. supylus, staigiai gesini, lauki 20 min. po to vel vedi, ir duodi daug apkrovos, ir viskas - variklis negraziai dirba. po to dar karta ar du kartus nelabai graziai dirbo variklis. po 1000-2000km procedura pakartojau, ir po siai dienai viskas ok, tepalo dapilinet nereik.

sita procedura padeda atleist prikepusius ziedus - sudevetu ji neatstatys. voztuvu gumeliu taip pat nesuminkstins. bet, jei tik ziedai prikepe - pades. jei ka neaiskiai aprasiau - klauskit.

dyzeliui tik to nesugalvokit daryt :D

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi V8 4.2 rija alyva
« Atsakymas #18: 2011 Kovo 06, 14:46:22 »
na, darei ka nors?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
930 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 30, 20:55:12
sukūrė egis
1 Atsakymai
725 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 04, 23:15:43
sukūrė orzo
8 Atsakymai
1949 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 26, 09:45:26
sukūrė arunasbmw325