Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Jūsų klausimai moderatoriams - moderatorių atsakymai  (Skaityta 168754 kartus)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gerb. JonukaiP,

permečiau pačio postus, per keturis lapus postų du įspėjimus drąsiai kabint galima, už trečią kas būna, tose pačiose taisyklėse parašyta, tai gal neieškokim priekabių kur nereikia ir nebūkim policinė įstaiga. Tuo labiau, kad taisyklės šios ne akmeny iškaltos, redaguojamos pagal situaciją ir poreikį. Už pastabas dėkui, bus pakeltas klausimas sprendžiantiems

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Mega, bukim biedni, bet teisingi - daug jonuko prisneketa visko yra, bet tiesios paskutiniuose postuose irgi yra nemazai ;) As neteigiu kad tas temas reikia trinti ar dar kazka daryti, bet jas reikia suderinti su taisyklem (8-)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Mega, bukim biedni, bet teisingi - daug jonuko prisneketa visko yra, bet tiesios paskutiniuose postuose irgi yra nemazai ;) As neteigiu kad tas temas reikia trinti ar dar kazka daryti, bet jas reikia suderinti su taisyklem (8-)
ar tos paminėtos temos labai kažkam kliūva? jonukasP kiek teko pastebėt forume dažniau moderams užkliūva.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
ar tos paminėtos temos labai kažkam kliūva? jonukasP kiek teko pastebėt forume dažniau moderams užkliūva.

kaip ir minejau - lyg ir nekliuna, bet tai yra precedentas, pretekstas kilus neaiskumams ar gincams besti pirstu i tvarkos laikymasi priuzirincius ir "nuobaudas" dalinancius bei "objektyvumo ir nesaliskumo" nesilaikancius asmenis ar grupe ju :think: na bet cia tik mano pamastymai. jei tai yra grupes asmenu kiemas, tai gali viskas taip ir buti, bet jei norima laikytis lygybes principo, tai manau butu galima kazkaip isspresti sia problema ir uzkirsti kelia potencialiems gincams.
p.s. is tikruju tai karts nuo karto vis islenda koks neaiskumas ir visa gana daznai buna atsakymas - ar daug kam kliuna, ar daug kam negerai ir pan - per visa istorija manau tokiu "nuskriaustuju" susirinktu siokia tokia grupele :think:

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Mega, bukim biedni, bet teisingi - daug jonuko prisneketa visko yra, bet tiesios paskutiniuose postuose irgi yra nemazai ;) As neteigiu kad tas temas reikia trinti ar dar kazka daryti, bet jas reikia suderinti su taisyklem (8-)
Tai aš nesiginčiju dėl to, bet jei eit grynai pažodžiui per taisykles, tai nė vienas šventas nesam.
Taisyklių pakeitimai bus, ačiū visiems už pastabas.

O lygybės niekad nebus, to, mano galva, gyvoje bendruomenėje tiesiog neįmanoma pasiekti.

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Tai aš nesiginčiju dėl to, bet jei eit grynai pažodžiui per taisykles, tai nė vienas šventas nesam.
Taisyklių pakeitimai bus, ačiū visiems už pastabas.

O lygybės niekad nebus, to, mano galva, gyvoje bendruomenėje tiesiog neįmanoma pasiekti.

hierarchija visada yra, bet ji turetu pasireiksti ne per tai kam taisykles taikomos kam ne, o per tai kas turi teise kurti ir kaip kuria taisykles ;)

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Savęs nei iš balos traukiu, nei kaip nekalto ar švento nestatau.
Tik nesupratau, ko čia į mane pirštu bado? Dėl vienų "pažeidimų" (foto, telefono neparašymas) temos trinamos lauk iškart, o kai pirštu parodoma į kitus, pavadinčiau netgi skatinamus, pažeidimus, sako - "kas čia tam jonukui užkliuvo, tegu džiaugiasi kad pats dar neišmestas" :think:
IRRR - jeigu neit pažodžiui pagal taisykles, tai kaip per jas eit? Apie išlygas/lengvatas neparašyta nieko.

Badymas pirštu į mane šiuo atveju man primena tik viena:
Argumentas prieš žmogų (lot. argumentum ad hominem) – viena iš dažniausių loginių argumentacijos klaidų. Ji daroma tada, kai kritikuojama oponento asmenybė užuot kritikavus jo teiginius. Ši klaida laikoma ir logine, nes bandoma įrodyti, kad asmens teiginys yra klaidingas, kadangi pats asmuo yra kažkuo kritikuotinas.
 

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
JonukaiP, tamstos asmeniškai kritikuoti intencijos neturėjau, į argumentus dėmesį atkreipėme, jau ruošiami atitinkami pakeitimai.

Dėl skelbimų - juos tvirtina ne vienas žmogus, pasitaiko ir subjektyvių sprendimų, būna ir klaidų.

Už psichologijos pamokėlę irgi ačiū, teoriją pasikartojome.

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Argumentas prieš žmogų (lot. argumentum ad hominem) – viena iš dažniausių loginių argumentacijos klaidų. Ji daroma tada, kai kritikuojama oponento asmenybė užuot kritikavus jo teiginius. Ši klaida laikoma ir logine, nes bandoma įrodyti, kad asmens teiginys yra klaidingas, kadangi pats asmuo yra kažkuo kritikuotinas.
(y) čia manau buvo skirta man (+)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Klausimas dėl forumo veikimo ir temų peržiūrėjimo, tik nežinau ar čia mano kompo bėda ar forumo.
Pažiūrėjus temą, ji kurį laiką nedingsta iš sąrašo. Tarkim  atsidarau "paskutinius naujus atsakymus", pažiūriu kažkurią temą, ir vėl paspaudus "paskutinius naujus atsakymus", ta tema lieka neskaityta, nors ką tik ją žiūrėjau. tas pats su neskaitytomis temomis ir "pažymėti visas kaip skaitytas".
Pastebėjau, kad šito bug'o nėra naršant forumą per iPad Safari brauzerį. Kompe naudoju IE9, IE10 ir IE11.


Neprisijungęs Giedzka

  • Įrašai: 165
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Klausimas toks, ar bus siemet rengiamas koks slalomas ar kazkas panasaus? zinau kad oras db viska gadina, bet ar galima kazko tiketis bent iki vasario pabaigos?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Klausimas toks, ar bus siemet rengiamas koks slalomas ar kazkas panasaus? zinau kad oras db viska gadina, bet ar galima kazko tiketis bent iki vasario pabaigos?

Atsakysiu kitaip, yra organizuojama, kai viskas bus sudeliota, informacija bus paskelbta viesai.

Neprisijungęs Giedzka

  • Įrašai: 165
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Dekui uz info, lauksim ziniu.

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O tai gal A8 skyriuje kas nors pakurs A8 D3 ir A8 D4? (H-)

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
A8 skyrelis
tema skirta tik bendro pobūdžio aptarimams ir diskusijoms.
Moderatoriai: jaunelis, Grishman

Papiesk PM sio skyriaus moderatoriams su prasymu, manau neatsisakys tai padaryt 8:8


Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Kas cia per pieva??? Bandant atsidaryti temos "Quattro IV diferiancialu blokavimas" pirmaji puslapi, ismeta stai tokia nesamone. WTF  :think:



Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kas cia per pieva??? Bandant atsidaryti temos "Quattro IV diferiancialu blokavimas" pirmaji puslapi, ismeta stai tokia nesamone. WTF  :think:



Bus sutvarkyta, vieno dalyvio avataras veda i ta puslapi ;)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Klausimas dėl forumo veikimo ir temų peržiūrėjimo, tik nežinau ar čia mano kompo bėda ar forumo.
Pažiūrėjus temą, ji kurį laiką nedingsta iš sąrašo. Tarkim  atsidarau "paskutinius naujus atsakymus", pažiūriu kažkurią temą, ir vėl paspaudus "paskutinius naujus atsakymus", ta tema lieka neskaityta, nors ką tik ją žiūrėjau. tas pats su neskaitytomis temomis ir "pažymėti visas kaip skaitytas".
Pastebėjau, kad šito bug'o nėra naršant forumą per iPad Safari brauzerį. Kompe naudoju IE9, IE10 ir IE11.



F5 spustelk tame atidarytam lange

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O tai gal A8 skyriuje kas nors pakurs A8 D3 ir A8 D4? (H-)
Padaryta (h)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
F5 spustelk tame atidarytam lange
Šitas veikia (+), bet nepatogu, anksčiau taip nebūdavo.... :think:

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu beveik i tema paklausiu del perskaitytu temu, gal yra budas kaip nebesekti temu? Yra tokiu temu kur parasai viena zinute kai kazko reikia, gauni atsakyma ir galetum pamirst ta tema, bet kai tik kas paraso ta tema eina i virsu kai paspaudi virsuje Atsakymai.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nu beveik i tema paklausiu del perskaitytu temu, gal yra budas kaip nebesekti temu? Yra tokiu temu kur parasai viena zinute kai kazko reikia, gauni atsakyma ir galetum pamirst ta tema, bet kai tik kas paraso ta tema eina i virsu kai paspaudi virsuje Atsakymai.
Tokiu atveju reikia atsisakyt naujienų kai gauni atsakymą(tai galima padaryti per profilio nustatymus - Profilis>Pranešimai). O pas Tave jų labai daug užsakyta.

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tokiu atveju reikia atsisakyt naujienų kai gauni atsakymą(tai galima padaryti per profilio nustatymus - Profilis>Pranešimai). O pas Tave jų labai daug užsakyta.
dar yra varnelė prie nustatymų "atsakant į temą, užsakyti pranešimus" ar kažkaip, angliškai skamba

Turn notification on when you post or reply to a topic.

yra čia

http://www.audiklubas.com/forumas/profile/?area=notification

Neprisijungęs asas0313

  • Įrašai: 840
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Man pastoviai rodo naujus atsakymus ''Flooderiu kampelis'' temoje. Anksciau buvau pasireiskes toje temoje, dabar noriu atsisakyt nauju atsakymu, bet profilyje nematau, kad ji butu prie uzsakytu temu...  :think:

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
norek i sveikata,man tokiu temu gal 50 reiktu ismest,bet neiseina :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2397 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 13, 09:27:15
sukūrė tomasitass
9 Atsakymai
2570 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 10, 12:31:28
sukūrė NOTas
29 Atsakymai
5723 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 09, 20:44:17
sukūrė juozasu