Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Noriu pirkti A4B8 , patarkite  (Skaityta 72934 kartus)

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #375: 2019 Balandžio 24, 00:33:06 »
Nezinau is kur jus sprendziate apie Lietuvos kainas, bet su tokiu varikliu vienas is blogiausiu variantu pardavimui, eina zymiai mazesne kaina

Ta suprantu. Bet ir pirkimo kaina salyginai nedidele. Del galios galima cipuoti. Tik kitas dar vienas dalykas kuris stabdo rida - 220 000. Kol kas netikrinau ar ji tikra, bet sakykime, jeigu taip ar verta baimintis ar nereiketu, jei paties automobilio bukle tvarkinga?

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #376: 2019 Balandžio 24, 06:51:37 »
Ta suprantu. Bet ir pirkimo kaina salyginai nedidele. Del galios galima cipuoti. Tik kitas dar vienas dalykas kuris stabdo rida - 220 000. Kol kas netikrinau ar ji tikra, bet sakykime, jeigu taip ar verta baimintis ar nereiketu, jei paties automobilio bukle tvarkinga?
Kaip patikrinsi ar rida tikra? Man atrodo greičiau jos kėbulas prarudys kiaurai nei varikliui kažkas bus.

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #377: 2019 Balandžio 24, 15:21:30 »
Kaip patikrinsi ar rida tikra? Man atrodo greičiau jos kėbulas prarudys kiaurai nei varikliui kažkas bus.

Tiksliai gal ir nepatikrinsi, bet cia ne Lietuva, kad sukiotu tas ridas kaip isproteje. Pirma registracija taip pat Norvegijoje, ne isnkazkur atvezta. Paziurejus visas ridas technines paziuros metu vidutiniskai nuvaziuota 25-28 tukst kiekvienais metais nuo pat pirkimo. Ne del pacio variklio sakau, del kitu mazgu, juk ne 2000 metu gamybos masina, jau netarnaus kaip senieji auto. Tad kuo mazesne rida tuo geriau manau
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Balandžio 24, 15:23:32 sukūrė manonline »

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #378: 2019 Balandžio 24, 15:24:32 »
Dyleryje pasitikrinus bent turėtum indikacijas ar rida +- panaši į tikrą.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Ignas225

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #379: 2019 Balandžio 26, 20:50:47 »
O kaip b8 su 1.8t vatikliu kokie ju defektai? Ar valgo tepala kaip 2.0 fsi? Kokios pavaru dezes yra geriau ant automato?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #380: 2019 Balandžio 27, 09:52:12 »
O kaip b8 su 1.8t vatikliu kokie ju defektai? Ar valgo tepala kaip 2.0 fsi?

Valgo

Neprisijungęs Ignas225

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #381: 2019 Balandžio 27, 15:52:50 »
Esu girdehas kad visi bendzininei variklei pavalgo to tepalo. Tai jei 2.0 tfis ar fsi valgo tepala tai ir kiti tiek 1.8t tike paprastas 1.8 valgo tai isvis nera audines variklio kuris nevalgytu tepalo? Nejaugi taip blogai pagamino

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #382: 2019 Balandžio 27, 17:08:34 »
O kur tas blogis to tepalo valgymo??? Tai kas 3k km ipilk ta puslitri kapota pradares ir viskas. Bijo to tepalo valgymo.. kitom auto tepalo valgymas rodo gedima ar variklio susidevejima, tada verta bijoti. I kitas lengvasias addblue pilasi, tai ir nepirkti tokios audi?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #383: 2019 Balandžio 27, 17:18:28 »
O kur tas blogis to tepalo valgymo??? Tai kas 3k km ipilk ta puslitri kapota pradares ir viskas. Bijo to tepalo valgymo.. kitom auto tepalo valgymas rodo gedima ar variklio susidevejima, tada verta bijoti. I kitas lengvasias addblue pilasi, tai ir nepirkti tokios audi?

Tame ir beda, kad mums atvaro jau padevetas auto ir jeigu ji nedauzta, tai didele galimybe , kad problema variklyje.Viena is ju tepalo rijimas ir ne puslitris , o litras ant 1000km. Dabar turiu isardes 2,0 tfsi kuris dar daugiau rijo, nutariau viena karta pats isitikinti kur ten problema, o problema tik tepaliniuose zieduose. Dar neradau tiksliu ismatavimu kiek leidziama elipse cilindruose, bus matyti ar jie irgi pasizeidzia.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #384: 2019 Balandžio 29, 09:48:52 »
kartais sąnaudos būna tikrai didelės, ne puslitris kas 3kkm
statistiškai kiek teko susidurti, būtent ankstyvuose b8 modeliuose dažniausiai.
bet iš esmės, problema retesnė, nei apie ją rašo internetai.

Neprisijungęs Dovix

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #385: 2019 Gegužės 01, 10:43:53 »
Sveiki, perskaičiau ko ne viską kas parašyta šioje temoje. Mane taip pat domina 2,0 benzinas, universalas, automatas, 2009 metų. Dėl tepalų valgymo buvau jau girdėjęs ir anksčiau, o kaip su jų turbinom? Kai vienam pažįstamui pasakiau, kad žiūrinėju su turbo iškart pasakė, kad šū***. Taip pat gal kas nors, kas turi būtent tokį variantą gali pakomentuot kaip yra iš tikrųjų? Ar tikrai šitas variantas yra blogas (bent jau dabar turiu tokią nuomonę susidaręs). Įdomu būtų tų žmonių nuomonė, kurie rašė prieš porą metų, kad įsigijo ir bus matyt kaip važiuos jos, bet turbūt mažai šansų, kad būtent jie atsakytų :D

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #386: 2019 Gegužės 01, 18:53:49 »
Viskas su jom gerai. Svarbu nenusipirkt lavono.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #387: 2019 Gegužės 01, 22:29:08 »
Sveiki, perskaičiau ko ne viską kas parašyta šioje temoje. Mane taip pat domina 2,0 benzinas, universalas, automatas, 2009 metų. Dėl tepalų valgymo buvau jau girdėjęs ir anksčiau, o kaip su jų turbinom? Kai vienam pažįstamui pasakiau, kad žiūrinėju su turbo iškart pasakė, kad šū***. Taip pat gal kas nors, kas turi būtent tokį variantą gali pakomentuot kaip yra iš tikrųjų? Ar tikrai šitas variantas yra blogas (bent jau dabar turiu tokią nuomonę susidaręs). Įdomu būtų tų žmonių nuomonė, kurie rašė prieš porą metų, kad įsigijo ir bus matyt kaip važiuos jos, bet turbūt mažai šansų, kad būtent jie atsakytų :D

Turiu , lygiai pries savaite antra   technikine variau. Gera auto, tepalus valgo, bet vaziuoja (y) Papuls naujesne neuzjota vel tfsi pirksiu ir butinai automata.

Neprisijungęs infz

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #388: 2019 Gegužės 02, 11:17:43 »
Buvau apžiūrėt pora variantų tai už 9+ tūkst radau tik veiną skendusį lavoną, kitą su pasibaigusiu smagračiu greičiausiai, abi muštos buvo iš Amerikos 12metų. Nuo 12 metų nelabai ką eina rast, o senesni tai benzą prisibijau žiūrėt dėl tų pačių tepalų, kad nebūtų užmušta, dyzelis netraukia, nemaloni patirtis:)

Neprisijungęs Allrad

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #389: 2019 Gegužės 02, 16:22:05 »
Tai 3.2 fsi kaip variantas


Neprisijungęs Dovix

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #390: 2019 Gegužės 02, 17:55:26 »
Su tais lavonais tai bet kokį lavoną nusipirk ir bus problemų, o čia kalba eina ir kalbama apie normalią, kad ji turi problemų. Dėl tepalų, tai, galvoju, dzin, gal būtų galima pašert ten ją, bet dėl kitų problemų... Kadangi nesu labai ekspertas automobiliuose, net iš tikrųjų gana mažai nusimanau, todėl labai įdomi kitų žmonių, ypač turinčių tokius automobilius nuomonės, patirtys, patarimai.
Esu pasižiūrėjęs šiuos variantus, kurie atkreipė dėmesį:
https://autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-1-8-l-universalas-2008-benzinas-8575781.html
https://autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-0-l-universalas-2009-benzinas-6685817.html
https://autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-0-l-universalas-2010-benzinas-8282355.html
Labiausiai sudomino ir užkabino antras variantas. Rašiau pardavėjui dėl VIN, tai atsiuntė nuotraukas, kad buvo daužta, bent jau nežymiai vienas kampas buvo muštas ir nei viena pagalvė nebuvo iššovus (VIN netikrinau, gal buvo ir daugiau daužta). Gal kas netyčia buvot apžiūrėt iš šių kurią nors? Ir ką galėtumėte patart dėl šių variantų?
P.s. Labai ačiū už nuomones!

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #391: 2019 Gegužės 02, 19:23:27 »
mano akim tai antras prasciausiais variantas ir visu kaina stipriai per didele.

Neprisijungęs Dovix

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #392: 2019 Gegužės 02, 23:43:16 »
O blemba... man atrodė normaliausias.. nu aišku ne s-line, o kodėl manai, kad būtent prasčiausias? Gal padės atradus naujus variantus apsispręst

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #393: 2019 Gegužės 03, 00:43:27 »
O blemba... man atrodė normaliausias.. nu aišku ne s-line, o kodėl manai, kad būtent prasčiausias? Gal padės atradus naujus variantus apsispręst

Todel, kad kai pamatau be MMI ir skydelis dar raudonas, net elementariu parku nera, sidabrine-tai toks kibiras pasirodo :F

Neprisijungęs saras97

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #394: 2019 Gegužės 03, 00:56:44 »
Sveiki, planuoju pirkti audi a4 b8 2008-2009 avanta. Beieskodant  tarp skelbimu radau ivairiu variantu, taciau pasidare idomu ar imanoma butu isidet ratuka i ta tuscia vieta prie pavaru svirties? Kiek pati ta detale plius minus kainuoja ir ar nera sunkumu su pajungimu?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #395: 2019 Gegužės 03, 07:29:46 »
Sveiki, planuoju pirkti audi a4 b8 2008-2009 avanta. Beieskodant  tarp skelbimu radau ivairiu variantu, taciau pasidare idomu ar imanoma butu isidet ratuka i ta tuscia vieta prie pavaru svirties? Kiek pati ta detale plius minus kainuoja ir ar nera sunkumu su pajungimu?

Imanoma, tik to ratuko neuzteks, priklausomai kas stoves iki to, bet reikes MMI bloko, gataway ,kito ekrano, navi bloko, nadar telefono galesi dasideti. Sunkiau bus jeigu visiskai tuscia ir net sviesolaidzio nebus, tada reikes ir pravodkes kitos

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #396: 2019 Gegužės 03, 08:30:21 »
Sveiki. Griztu su tuo paciu klausimu. Gyvenu Norvegijoje, renkuosi is A4 B8, ziuriu dyzeli, mechana. Radau viena varianta. Komplektacija manau eiline, gal net i vargingesne puse, nera lietaus sensoriaus ir mmi, kaina 12 000 eur, bet susidomejau del nedideles ridos 78000 km ir kad vieno savininko.  Gyvai dar nebuvau apziuret, planuoju lekti si sestadieni. JEI bukle bus gera, kaip manot ar vertas demesio variantas uz tokia kaina su tokia rida?
Imetu skelbimo nuoroda  https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=146358305
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Gegužės 03, 08:31:58 sukūrė manonline »

Neprisijungęs saras97

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #397: 2019 Gegužės 03, 09:02:31 »

Neprisijungęs saras97

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #398: 2019 Gegužės 03, 11:44:31 »
Imanoma, tik to ratuko neuzteks, priklausomai kas stoves iki to, bet reikes MMI bloko, gataway ,kito ekrano, navi bloko, nadar telefono galesi dasideti. Sunkiau bus jeigu visiskai tuscia ir net sviesolaidzio nebus, tada reikes ir pravodkes kitos

O jeigu yra pilnas telikas su navi, tiesiog magas audi concert ir mygtukai, ne prie pavaru jungties, ar imanoma per kelt ta visa teliko valdymo blokeli apacion?

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #399: 2019 Gegužės 03, 12:14:32 »
Sveiki. Griztu su tuo paciu klausimu. Gyvenu Norvegijoje, renkuosi is A4 B8, ziuriu dyzeli, mechana. Radau viena varianta. Komplektacija manau eiline, gal net i vargingesne puse, nera lietaus sensoriaus ir mmi, kaina 12 000 eur, bet susidomejau del nedideles ridos 78000 km ir kad vieno savininko.  Gyvai dar nebuvau apziuret, planuoju lekti si sestadieni. JEI bukle bus gera, kaip manot ar vertas demesio variantas uz tokia kaina su tokia rida?
Imetu skelbimo nuoroda  https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=146358305
Norveguose kitokios kainos, sunku pakomentuot. Bendrai man tai tvarkinga atrodo, aišku komplektacija silpna, bet ne visiems reikia navigacijos ir el. sedyniu.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2424 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 04, 18:07:06
sukūrė rush-hour
24 Atsakymai
11375 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 30, 21:13:06
sukūrė Mindosa
1 Atsakymai
6978 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Balandžio 22, 13:52:07
sukūrė ~Romas~