Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Noriu pirkti A4B8 , patarkite  (Skaityta 73280 kartus)

Neprisijungęs andisbau

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Topic Start: 2013 Liepos 14, 20:48:33 »
Sveiki, galvoju apie audi a4, tik nežinau kokį pasirinkti iš dyzelinių variklių ? 2.0 ar 2.7 ar 3.0 ?
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugsėjo 23, 09:42:00 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #1: 2013 Liepos 15, 07:29:10 »
Tai tau spresti kas tau aktualiau, trauka ar kuro sanaudos.

Neprisijungęs Tomasitas

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #2: 2013 Liepos 24, 19:27:45 »
Žiūrint kokių metų auto. Jei jau B8 L , tai 2.7 nebededa, nes nauji varikliai dar ekonomiškesni ir Audi paprašciausiai nuo gamybos nuėmė tarpinį variantą. O jei 2008, 09, 10.. Rekomenduočiau būtent 2.7 . Priežastys:
1. Lyginant su 2.0 "valgo" tik apie 0,6 ltr/100 km daugiau (3.0 skirtumas jau smarkiai didesnis)
2. Panašiai eksplotuojant V6 variklio tarnavimo resursas ilgesnis.
3. Kai kam patinka išmetimas iš dviejų pusių, net 2.0 persidaro.
Kita vertus, 2.7 sunkiau rasti, lyginant su 2.0 ar 3.0

P.S. Bet gal informacija nebeaktuali

Neprisijungęs mariusasta

  • Įrašai: 156
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #3: 2013 Spalio 05, 14:17:54 »
Sveiki.As taip pat ieskaus Audines A4 S line nuo 2009-10 metu.Daug kur foto yra ideta masina is galo ir yra sviesos yjungtos.Kaip ten su tais ledais,esu mates,kad kai kur kelios lemputes nesviecia arba tokiais tarpais.Kaip jos ten keiciasi po viena ar ne.

Neprisijungęs snerkius

  • Įrašai: 165
    • Žiūrėti profilį
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #4: 2014 Vasario 01, 00:19:54 »
o kaip tie  varikliai 2 litru dyzeliai  su 170 arkliu?  nelabai randu informacijos apie juos  :-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #5: 2014 Vasario 01, 00:25:36 »
o kaip tie  varikliai 2 litru dyzeliai  su 170 arkliu?  nelabai randu informacijos apie juos  :-)

Turejau tokia, vizualiai nelabai kas skiriasi, kokia turbina ar purkstukai , net nesigilinau, deze , sankaba viskas tas pats .

Neprisijungęs snerkius

  • Įrašai: 165
    • Žiūrėti profilį
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #6: 2014 Vasario 01, 00:33:12 »
Turejau tokia, vizualiai nelabai kas skiriasi, kokia turbina ar purkstukai , net nesigilinau, deze , sankaba viskas tas pats .
o kaip traukia? :)  problemu gal tie varikliai daug neturi.   galvoju apie tokia quattro :)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #7: 2014 Vasario 01, 00:41:05 »
Sveiki.As taip pat ieskaus Audines A4 S line nuo 2009-10 metu.Daug kur foto yra ideta masina is galo ir yra sviesos yjungtos.Kaip ten su tais ledais,esu mates,kad kai kur kelios lemputes nesviecia arba tokiais tarpais.Kaip jos ten keiciasi po viena ar ne.
teoriškai ne

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #8: 2014 Vasario 01, 13:18:33 »
o kaip traukia? :)  problemu gal tie varikliai daug neturi.   galvoju apie tokia quattro :)

Trauka ispudinga ir tikrai neperdedu, sanaudos budavo 8-9, ramiai vaziuoti su ja nelabai iseidavo, siaip galiu pasakyti, pavazinejau uzsimaniau A6C6, dabar supratau ka praradau. Jeigu rasi Q, bus is viso ledas, bet labai mazai ju yra :-/, o ir kaina (wow)

Neprisijungęs snerkius

  • Įrašai: 165
    • Žiūrėti profilį
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #9: 2014 Vasario 01, 15:29:40 »
Trauka ispudinga ir tikrai neperdedu, sanaudos budavo 8-9, ramiai vaziuoti su ja nelabai iseidavo, siaip galiu pasakyti, pavazinejau uzsimaniau A6C6, dabar supratau ka praradau. Jeigu rasi Q, bus is viso ledas, bet labai mazai ju yra :-/, o ir kaina (wow)
Smugu turetu buti su tokia pasivazinet ypac ziema :) As ir i a6 c6 vis pasiziuriu, bet kazkodel a4 man labiau prie sirdies, pirksiu tai tik Q :) Aciu uz info ;)

Neprisijungęs er9m

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #10: 2014 Vasario 24, 12:59:29 »
Norėjau patarimų dėl B8 benzino. Kaip dėl automobilio patikimumo, pakabos? Geriau automatas ar mechaninė? Mane labiausiai domina 155kw quattro. Pastebėjau, kad visi tokie parduodami yra iš Amerikos? Gal žinot, kodėl?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #11: 2014 Vasario 24, 14:04:01 »
o geriau plaukti komfortabiliai ar dirbti su mechanine, ypac jei tupi kamsciuose?
Pakaba? ji bus greiciausiai is vis nuo gamyklos nejudinta ir tarnaus puikiai, o jei kazkoki viena smulkmena pasikeisi, kokia guma duok dieve - tai nemanau kad verta kelti klausima. Kas tave joje baugina?

Kodel? Todel kad uzdirba matomai geriau. Yra aukcionai, tikrinkis VIN koda ir matysi kokia ja nupirko amerikoje. Gal skendus, gal vertesi, retai kas varo jas tvarkingas.

Neprisijungęs er9m

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #12: 2014 Vasario 25, 12:58:36 »
Aš klausiu grynai iš patikimumo pusės, o dėl pakabos, tai turėjau omeny ar ji ne daugiasvirtė ar kaip ten vadinasi, kur ėjo su ankstesniais modeliais. O dėl Amerikos tai girdėjau ne kartą, kad automobilį sunku gerą nusipirkti parvarytą iš ten. O be to klausimas ir dėl kitko? Ką reikia keisti, kad praeitum technikinę? Tik žibintus ar dar ką? Ir kokie maždaug ten būna papildomi mokesčiai perkant?

Neprisijungęs knerka

  • Įrašai: 585
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #13: 2014 Balandžio 06, 18:23:43 »
Gal kas pakomentuotumet apie b8 2008 metu masinos 2,7 l  dyzelini motora? Nera problematiski ar kazkas panasaus?

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #14: 2014 Balandžio 09, 12:04:37 »
:think:
jei žigulį paimsi, tai variklis dar gyvas

Neprisijungęs DeividasJ

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #15: 2014 Birželio 10, 11:20:56 »
Sveiki,
gal patarsit ar apsimoka pirkti naudota masina is Audi centro. Suteikia garantija (1 metu man rodos) ir kazkaip atrodo patikimiau pirkti is ten negu eiti per skelbimus ir tikrint ar viskas gerai su ta masina. Ar visgi geriau ziureti is kitur :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #16: 2014 Birželio 10, 17:18:48 »
Tikrai patikimiau ;)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #17: 2014 Birželio 10, 18:34:29 »
Sveiki,
gal patarsit ar apsimoka pirkti naudota masina is Audi centro. Suteikia garantija (1 metu man rodos) ir kazkaip atrodo patikimiau pirkti is ten negu eiti per skelbimus ir tikrint ar viskas gerai su ta masina. Ar visgi geriau ziureti is kitur :)

karta kolege per mobile. de ieskojo masinos uzmate pigiai, grazia, ziuuuu ogi BRC lietuvaiciai. paskambinau, sakau jei jau i mobile idejot, tai gal ir garantija kaip priklauso duosit :bedantis: sako - ai geriau nepirkit jus jos :goodboy: o del audi dylerio, pasidomek ka vokietija siulo, cia daznai visokiu akciju atrakciju girdziu naudotoms audi

Neprisijungęs DeividasJ

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #18: 2014 Birželio 10, 22:46:51 »
Na apie BRC esu nemazai skaites nusiskundimu. Kazkaip jokiu nuomoniu apie Audi centra internete nerandu :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #19: 2014 Birželio 11, 07:20:51 »
Tai paieškokit forume buvo situacija aprašyta, kai automobilį žiūrėjo Vilniaus audi centre, parduodamas su garantija, paskui išaiškėjo, kad gali tą patį auto nusipirkti jau iš tiesioginio šeimininko, žymiau pigiau, bet be garantijos. Gaunasi, jie užsimeta tiems nenumatytiems gedimo atvejams,kuriuos aišku dar įrodyti reikės, o kas toje auto pridaryta, jie tikrai nežinos, štai jums ir patikimiau  :goodboy:

Neprisijungęs DeividasJ

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #20: 2014 Birželio 11, 09:22:07 »
Tai paieškokit forume buvo situacija aprašyta, kai automobilį žiūrėjo Vilniaus audi centre, parduodamas su garantija, paskui išaiškėjo, kad gali tą patį auto nusipirkti jau iš tiesioginio šeimininko, žymiau pigiau, bet be garantijos. Gaunasi, jie užsimeta tiems nenumatytiems gedimo atvejams,kuriuos aišku dar įrodyti reikės, o kas toje auto pridaryta, jie tikrai nežinos, štai jums ir patikimiau  :goodboy:

Shit... Niekuom negali pasitiket siais laikais.. :-{ Puslapyje prie daugumos modeliu raso neekslotuota Lietuvoje. Rozinis burbulas sprogo :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #21: 2014 Birželio 11, 09:29:11 »
Shit... Niekuom negali pasitiket siais laikais.. :-{ Puslapyje prie daugumos modeliu raso neekslotuota Lietuvoje. Rozinis burbulas sprogo :D

Kad neeksplotuotos Lietuvoje , tai nereiškia nemačiusios "super duper" lietuviškų meistriukų :D Nors tiesą pasakius užsienyje jie na geresni, tik neburia ir nedaro iš šūdo grūdą.

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #22: 2014 Birželio 11, 09:29:27 »
esu savom akim matęs parduodamą a6 c6 fl audi centre, savininkas sakė, jei norit nusipirkt 7k pigiau, kreipkitės asmeniškai į mane

Neprisijungęs DeividasJ

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #23: 2014 Birželio 11, 09:37:07 »
esu savom akim matęs parduodamą a6 c6 fl audi centre, savininkas sakė, jei norit nusipirkt 7k pigiau, kreipkitės asmeniškai į mane

O kaip ta tikraji savininka rasti?

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Atsakymas #24: 2014 Birželio 11, 09:40:35 »
nežinau, nesidomėjau, gal reikia ryšių kur nors turėt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2424 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 04, 18:07:06
sukūrė rush-hour
24 Atsakymai
11375 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 30, 21:13:06
sukūrė Mindosa
1 Atsakymai
6978 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Balandžio 22, 13:52:07
sukūrė ~Romas~