Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: akumuliatorius  (Skaityta 15400 kartus)

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #50: 2017 Sausio 04, 15:53:14 »

Tai gi, vis dar kariauju su srovės vagiu ir kaip ir radau kaip ir ne, na nežinau ką toliau daryti. Vieni sako jog sunku jau patikrinti tokia mašina, kiti kad viskas norma kaip tikrini visas mašinas taip ir šita :think:


Man iškrauna akumuliatorių, įtariu jog mašina neužmiega tiesiog, kiek domėjausi tai esu kažką radęs informacijos jog kažkas su radija gali būti (H-)
Žodžiu pasimatavau ir man žiauriai rodo nuo 3 iki 4 A šokinėja, kai ištraukiau saugiklį foto pavaizduotą srovė stabilizavosi iki 0.30A. Atrodo būtų gerai... Ar gali taip grybauti kad akumuliatorius įdėtas be pririšimo kodo, vargu manau


« Paskutinį kartą keitė: 2017 Sausio 04, 15:58:03 sukūrė magaizeris »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #51: 2017 Sausio 04, 17:45:06 »
Nu tai pririsk ta akuma ir tada vel ziurek.

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #52: 2017 Sausio 04, 21:18:13 »
O kaip man ji pririšti jei jis neturi kodo?gal kas pasidalintumėt vcds kodu savo? Mano 80ah jei kas tokios talpos naudojat
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Sausio 04, 22:38:52 sukūrė magaizeris »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #53: 2017 Sausio 05, 08:53:28 »
O kaip man ji pririšti jei jis neturi kodo?gal kas pasidalintumėt vcds kodu savo? Mano 80ah jei kas tokios talpos naudojat

Tai blogiausiu atveju parduotuvėje nusirašyk tą kodą, nors ir kitais būdais jį galima suburti. Rossteche kažkur mačiau aprašyta buvo

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #54: 2017 Sausio 05, 12:36:58 »
Tai gi šiandien biški užsiėmiau testavimu, turiu labai prastą testerį, bet gal esmė tapati :think: tai gi nuėmiau minuso klemą ir maždaug po 20-30 minučių žiūrėjau ką gaunu, o gi gaunu tokius skaičius 00.2 nežinau čia gerai ar blogai? Tada ieškojau visų saugiklių ir juos po vieną išėmiau ir kas keisčiausia, iki 0 nenukrito.. Saugiklius radau po kapotu kur ECU yra, tada salone vairuotojo ir keleivio pusėje, bei bagažinėje, daugiau nežinau ar kažkur yra. Ką manot ar turiu siurbėlę? kadangi nežinau ant kurio reikia matuoti ant dviejų variantų matavau.






klausyk spėju seniai nebeaktualu nuo vasaros, bet ar man vaidenas, ar tu matuojį įtampą, 200V range ir paskui 20v range, atjungęs akumą, ir testerį pajungus prie klėmų?????????
Ta prasme, kiek voltų duoda pati mašina?
Aš kažko nežinau?
Niekam neužkliuvo?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #55: 2017 Sausio 05, 13:37:54 »
Nu jo,kaip ir ant amperu reiktu pastatyti pradziai

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #56: 2017 Sausio 05, 13:48:10 »
ir pajungti laidus visai kitaip, testeryje į kitą skylę perkišt laidą, tada paskui pamiršt atkišt atgal ir užtrumpint... nu karočia klaidos minimum trys

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #57: 2017 Sausio 05, 14:14:27 »
Testeryje ok viskas kiek matosi, tik vat ant akumo laidai sujungri nei 5, nei 9

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #58: 2017 Sausio 05, 14:19:43 »
 nu ne, jis gi nori matuoti srovę, taip kad testeryje ne ok. tu pažiūrėk, barabano nosis ant voltų

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #59: 2017 Sausio 05, 16:01:39 »
nu ne, jis gi nori matuoti srovę, taip kad testeryje ne ok. tu pažiūrėk, barabano nosis ant voltų

Tai apie barabaną juk jau kalbėjom. Reikia ant A perstatyti. Kalbu apie pačius laidų sukišimus testeryje

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #60: 2017 Sausio 05, 16:26:01 »
nu tai ten irgi blogai bus, kai persuks barabaną, pliusinis keliauja į viršutinę skylę, kai perstatoma ant 10A
Aišku dabar skylė gera naudojama, įtampai :bedantis:

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #61: 2017 Sausio 05, 18:44:26 »
gal kas zino kur gaut akumo kodus (BEM) kai ant pacio akumo ju nera? Yra Varta code 12 skaiciu ir raidziu prie barcodo..
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Sausio 05, 22:01:16 sukūrė arnis_ »

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #62: 2017 Sausio 06, 09:00:27 »
Čia nekreipkit dėmesio matavau paskui teisingai jau

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #63: 2017 Sausio 06, 09:46:00 »
gal zioti kur vilniuj pririst ta akuma galima?

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #64: 2017 Sausio 06, 09:47:50 »
Skeptiškai aš žiūrėjau į tą pririšimą, bet pasirodo įtakos turi, akumas atrodė į pabaigą, pastoviai suveikdavo atjungimas, o ir sukdavo atrodo sunkiau, pririšus ir krovimą pradėjo procentaliai teisingai rodyti ir pats akumas atsigavo. Manau ne be reikalo tas pririšimas.
gal zinot kur Vinium galima pririst akuma? nes kazkaip jis iskrauna,tai gal del to kad ne prirristas . .

Neprisijungęs Saulius18

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #65: 2017 Sausio 06, 11:56:41 »
gal zinot kur Vinium galima pririst akuma? nes kazkaip jis iskrauna,tai gal del to kad ne prirristas . .


Abejoju

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #66: 2017 Sausio 06, 12:06:42 »
žiūriu ne man vienam čia problemos su iškrovom ff aš jau pradedu susidaryti tokia nuomone kad tokios mašinos jau ir geria daugiau tos energijos.. Tavo ir B8 dimak? Papasakok plačiau naujas akumas ar senas, mano situacija tai tokia kad akumas metų senumo bet nerišamas be BEM kodo

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #67: 2017 Sausio 06, 16:52:51 »
žiūriu ne man vienam čia problemos su iškrovom ff aš jau pradedu susidaryti tokia nuomone kad tokios mašinos jau ir geria daugiau tos energijos.. Tavo ir B8 dimak? Papasakok plačiau naujas akumas ar senas, mano situacija tai tokia kad akumas metų senumo bet nerišamas be BEM kodo
jo B8 pas mane,akumas ganetinai naujas,pirktas pries metus, nepriristas bandem pririst bet kazkaip nieko ten nesigavo,niekas tiksliai nezino kaip tai padaryt,nebent audi centre gal padarytu, vakar dar uzsivede,o sian ryte jau ne -raso tipo silpnas akumas,per nakti tipo nusedo,akumas Bosch s5 110AH,920A,o pas tave kokis problemos ir issikrauna akumas?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #68: 2017 Sausio 06, 18:01:09 »
Aš profilaktiškai prieš žiemą pakraunu ir visi būna ne pilnai įkrauti jei mieste vien važinėju ;)

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #69: 2017 Sausio 06, 19:56:26 »
Na pas mane tapati situacija buvo ir vasarą pusmetį pirktas prieš tai akumuliatorius ta patį parašė po 3 dienų nekūrimo.. Šauna dvi mintys, arba pas mus kažkas ryja gerai elektra ir neužmiega mašina, arba kadangi nepririštas akumuliatorius ir kompas grybina, bet čia taip tik mintyse daugiau.. :think: Aš jau nebe žinau kur ieškoti dėl to bėdų ir

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #70: 2017 Sausio 06, 21:38:11 »
Na pas mane tapati situacija buvo ir vasarą pusmetį pirktas prieš tai akumuliatorius ta patį parašė po 3 dienų nekūrimo.. Šauna dvi mintys, arba pas mus kažkas ryja gerai elektra ir neužmiega mašina, arba kadangi nepririštas akumuliatorius ir kompas grybina, bet čia taip tik mintyse daugiau.. :think: Aš jau nebe žinau kur ieškoti dėl to bėdų ir
nujauciu ,jog kazkas elektra ryja,nes kad per nakti issikrautu akumas tai cia nenormalu,ir akumas metu senumo, nu gal ir del to kad ne priristas,o ta prasme neuzmiega masina? o kaip suzinot ar ji uzmiega ar ne? :) as tai galvoju gal signalke ir imobilaizeris sodina.pas tave yra imobilaizeris ar signalke? as irgi ja nebezinau kur ieskot tu bedu

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #71: 2017 Sausio 07, 13:39:05 »
Būtent kažkas tarkim neužmiega ir sodina akuma, skaičiau kad yra buvę jog radija kažkas ten, tiksliau ten daugiau smegenų yra nei tik "radija". Signalizacija ir yra, bet be papildomo imo, reikia pasitestuoti bandyti nejungti jos o užrakinti su raktu tik :) jei ką sužinosi pranešk

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #72: 2017 Sausio 07, 13:44:39 »
Primink, kiek iškrovos rodo? Turi po pavažiavimo pasijungti taip, kad nesigautų akumo atjungimas, t.y. testerį turi užjungti taip, kad neatsijungtų grandinė. Pasijungi ir stebi atsisėdęs, kas, kaip, kiek ir kada ima

Neprisijungęs dimak

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #73: 2017 Sausio 07, 20:16:30 »
Primink, kiek iškrovos rodo? Turi po pavažiavimo pasijungti taip, kad nesigautų akumo atjungimas, t.y. testerį turi užjungti taip, kad neatsijungtų grandinė. Pasijungi ir stebi atsisėdęs, kas, kaip, kiek ir kada ima
kad as zinociau   :) su elektra nelabai draugauju   deja:)

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #74: 2017 Sausio 08, 15:33:51 »
Kad realiai aš nesugalvoju būdo kaip normaliai tinkamai patikrinti iškrovą, tokiu metodu darant bagažinėje pradeda kliurksėti rėlės, ko pasekoje matyt nesąmonė gaunasi


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
akumuliatorius

Pradėjo Virgis321 Elektros skyrius

7 Atsakymai
1577 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Sausio 04, 04:01:08
sukūrė Gedis
1 Atsakymai
3808 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 27, 08:47:13
sukūrė slimshady
4 Atsakymai
1273 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 04, 19:14:49
sukūrė milteliai