Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: akumuliatorius  (Skaityta 15410 kartus)

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
akumuliatorius
« Topic Start: 2016 Vasario 26, 20:16:43 »
Sveiki. Praėjo daugiau kaip metai po automobilio isigijimo ir kažkaip nekažkaip atėjo laikas pasidomėti akumuliatoriumi. Mano auto dabartinis stovi 110ah, bet pradėjus skaitytis internete susirūpinau, kad pas mane lyg ir per didelis.. Tai va klausimas kokie stovi pas jus? Iš pradžių kai tik isigijau auto galvojau, kad dėl visų MMI ir t.t. tokio akumo reikia, bet kaip šalta žiema automobilis sunkėi kūrėsi nusprendžiau ieškoti problemos.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #1: 2016 Vasario 26, 20:21:51 »
vaziuoji iserviza,ir parinks toki koks priklausotavo masinai,bet turetu jau stovet tokiai masiai AGM akumas,

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #2: 2016 Vasario 26, 22:01:01 »
vaziuoji iserviza,ir parinks toki koks priklausotavo masinai,bet turetu jau stovet tokiai masiai AGM akumas,

Is kur cia tokia info? Paprastas akumas 110ah, o su tokiu patarimu vaziuoti i servisa, tai kam tas forumas is viso ?

Neprisijungęs MariusD

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #3: 2016 Vasario 26, 22:12:48 »
siulyciau pagal vin suzinoti koks standartiskai pas tave stovi. pas mane b8 2.0l q 105 ah.
kai pirkau akuma, pirmai uzvariau i audi centra, kosmine kaina pasake. tada is pnvz pirkau, su darbu sumokejau 310 eur.
bet kokio akumo nenusipirksi, turi eiti su kodu kuri turi priristi prie kompo



Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #4: 2016 Vasario 26, 22:34:24 »
siulyciau pagal vin suzinoti koks standartiskai pas tave stovi. pas mane b8 2.0l q 105 ah.
kai pirkau akuma, pirmai uzvariau i audi centra, kosmine kaina pasake. tada is pnvz pirkau, su darbu sumokejau 310 eur.
bet kokio akumo nenusipirksi, turi eiti su kodu kuri turi priristi prie kompo




Ir kiek is tos sumos akumo kaina?

Neprisijungęs robe

  • Įrašai: 290
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #5: 2016 Vasario 26, 22:53:50 »
Įdomu kiek tas "darbas" kainuoja. Manau galečiau pasiūlyt tokią pat paslaugą tik dar su agm akumu ir pririšimu kokiu 100 eurų pigiau  ;)

Neprisijungęs Prezas

  • Klaipėdos regiono koordinatorius
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 641
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #6: 2016 Vasario 26, 23:16:27 »
Kad tie akumuliatoriai iki 160 eurų kainuoja. O kodo suvedimas ????
Buitinių nuotekų valymo įrenginiai, pastatų apšiltinimas poliuretanu. 8 699 30235
Audi A6 2.7 Biturbo

Neprisijungęs MariusD

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #7: 2016 Vasario 27, 08:44:49 »
akumas 270 eur.
uz 160 eur gal ir rasi akuma, tik nezinau koki

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #8: 2016 Vasario 27, 09:10:28 »
jei paprastas taip pigiau kainuoja,jei agm tada jis prangiau,o iserviza pasiuliau nuvaziuot suzinot koks butent priklauso,nes buvo toks dalikas kai akumas tikrai buvo blogas, o garantinis galiojo dar1metus ir jo neprieme,nes gamintojo buvo numatyta 74ah o zmogus buvo isidejes 72ah,as del to sakau kad geriau pasitikrint,

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #9: 2016 Vasario 27, 09:13:34 »
jei paprastas taip pigiau kainuoja,jei agm tada jis prangiau,o iserviza pasiuliau nuvaziuot suzinot koks butent priklauso,nes buvo toks dalikas kai akumas tikrai buvo blogas, o garantinis galiojo dar1metus ir jo neprieme,nes gamintojo buvo numatyta 74ah o zmogus buvo isidejes 72ah,as del to sakau kad geriau pasitikrint,

Na taip, garantiniui bele rasti priezasti, nors visi puikiai supranta , kad skirtumas 2 A/h is vis jokio skirtumo neturi.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #10: 2016 Vasario 27, 11:01:12 »
tai vat,ka norejau paasakyt,kad geriau jimt kas priklauso,kad paskui del tu keliu ah ar paprasto ar agm akumo,nekiltu problemu
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 27, 11:02:55 sukūrė Arnelisz »

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #11: 2016 Vasario 29, 11:16:25 »
radau kelis psl, kur pagal modeli parenka akuma, bet tai tu akumu yra visokiu, pvž nuo 64 iki 110 ah. tai koki rinktis tokiu atveju? Kaip suprantu pas mane jau turėtu but AGM akumas. Ir kaip dėl tu kodinimu? bet kokiu atveju keičiant akuma reikia kodint? Nes aš kelis kart jau buvau savo dabartini išėmes tai idėjus jokiu problemu nebuvo

Neprisijungęs robe

  • Įrašai: 290
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #12: 2016 Vasario 29, 22:09:36 »
radau kelis psl, kur pagal modeli parenka akuma, bet tai tu akumu yra visokiu, pvž nuo 64 iki 110 ah. tai koki rinktis tokiu atveju? Kaip suprantu pas mane jau turėtu but AGM akumas. Ir kaip dėl tu kodinimu? bet kokiu atveju keičiant akuma reikia kodint? Nes aš kelis kart jau buvau savo dabartini išėmes tai idėjus jokiu problemu nebuvo

Rinkis tokį su kokiu automobilis išvažiavo iš gamyklos. Tai lengvai galima patikrinti pagal vin numerį. Dėl AH tai ir priklauso kokio tipo akumuliatorių dėsi. Pvz 110 ah standartinis  = 95 ah AGM akumuliatoriui. O dėl pririšimo problemų ir nebus, klaidų negausi, tiktai akumuliatorių išmesti reikės anksčiau.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #13: 2016 Kovo 01, 15:10:15 »
Rinkis tokį su kokiu automobilis išvažiavo iš gamyklos. Tai lengvai galima patikrinti pagal vin numerį. Dėl AH tai ir priklauso kokio tipo akumuliatorių dėsi. Pvz 110 ah standartinis  = 95 ah AGM akumuliatoriui. O dėl pririšimo problemų ir nebus, klaidų negausi, tiktai akumuliatorių išmesti reikės anksčiau.

O kaip pagal WIN patikrint? Ir ką turi omeni, kad išmest ankščiau reikės?

Neprisijungęs robe

  • Įrašai: 290
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #14: 2016 Kovo 01, 20:13:04 »
Vin patikrint padės kolegos:
http://www.audiklubas.com/forumas/modifikacija-pagal-vin-koda/modifikacija-pagal-vin-koda/4100/?topicseen

Turiu omenyje tai, kad akumuliatorius nepririštas tarnaus trumpiau.

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #15: 2016 Birželio 23, 21:52:17 »
Sveiki, prašau paaiškinkit aiškiau apie tuos akumuliatorius, labai nenoriu kurti naujų temų, praieškojau informacijos, bet niekur tikslios neradau informacijos, ar čia visoms B8 būtinas jis ir kaip jis atliekamas? Ar tiesiog dedi sau tinkamą akumuliatorių ir tada tiesiog kompo pagalbą reikia ištrinti klaidas? Niekaip nesuvokiu kaip gali būti pririšamas akumuliatorius, juk tai viso labo akumuliatorius, gelinis ar ne.. :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #16: 2016 Birželio 23, 22:45:38 »
Sveiki, prašau paaiškinkit aiškiau apie tuos akumuliatorius, labai nenoriu kurti naujų temų, praieškojau informacijos, bet niekur tikslios neradau informacijos, ar čia visoms B8 būtinas jis ir kaip jis atliekamas? Ar tiesiog dedi sau tinkamą akumuliatorių ir tada tiesiog kompo pagalbą reikia ištrinti klaidas? Niekaip nesuvokiu kaip gali būti pririšamas akumuliatorius, juk tai viso labo akumuliatorius, gelinis ar ne.. :)

Niekas ten ir neprisiriša. Susiveda naujo akumo kodas, tada keičiasi kažkiek algoritmas ir blokams leidžia labiau išsunkti akumą, t.y. nukeliama blokų išjungimo riba pvz ties 12v, o ne 12,3v ir pan. Gali rišti, gali nerišti - čia jau labiau psichologiniai reikalai. Žinau, kas apie tokį reikalą išvis nežinojo, o su baltarusišku akumu jau važiuoja aštunkėje penktus metus
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 24, 22:11:39 sukūrė Evka »

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #17: 2016 Birželio 24, 20:43:24 »
Dėkui

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #18: 2016 Liepos 13, 02:14:23 »
Ar turi įtakos pririšimas battery level rodymui per ekraną? Logiškai mąstant ne manau, įdomi jūsų nuomonė

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #19: 2016 Liepos 13, 08:20:19 »
Ar turi įtakos pririšimas battery level rodymui per ekraną? Logiškai mąstant ne manau, įdomi jūsų nuomonė

Turi manau

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #20: 2016 Liepos 13, 16:56:12 »
Nes mano kuriasi gerai viskas, bet rodo tik pusę visada, bet teoriškai reiškiasi bet kokio akumo neįdėsi, nes tiesiog nepririši jo, aišku viskas veikia, bet negali rišti jo, nėra duomenų :think:

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #21: 2016 Liepos 16, 13:08:11 »
Pas mane visalaik rode pilna, o kai nusedo akumas vistiek rode pilna :D tai ir nesupratau ar nera tos funkcijos ar kaip. Gal nuo akumo priklauso ar rodo kiek jis turi smarves ar ne? :)

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #22: 2016 Liepos 16, 15:12:56 »
Viskas aišku kiek tai tikslu :-D pasidalinkit informacija plačiau jei kas žinot daugiau apie tai kažką, pagal ką čia viskas matuojama   

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #23: 2016 Liepos 16, 16:44:39 »
Niekas ten ir neprisiriša. Susiveda naujo akumo kodas, tada keičiasi kažkiek algoritmas ir blokams leidžia labiau išsunkti akumą, t.y. nukeliama blokų išjungimo riba pvz ties 12v, o ne 12,3v ir pan. Gali rišti, gali nerišti - čia jau labiau psichologiniai reikalai. Žinau, kas apie tokį reikalą išvis nežinojo, o su baltarusišku akumu jau važiuoja aštunkėje penktus metus

Skeptiškai aš žiūrėjau į tą pririšimą, bet pasirodo įtakos turi, akumas atrodė į pabaigą, pastoviai suveikdavo atjungimas, o ir sukdavo atrodo sunkiau, pririšus ir krovimą pradėjo procentaliai teisingai rodyti ir pats akumas atsigavo. Manau ne be reikalo tas pririšimas.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: akumuliatorius
« Atsakymas #24: 2016 Liepos 16, 16:47:07 »
Skeptiškai aš žiūrėjau į tą pririšimą, bet pasirodo įtakos turi, akumas atrodė į pabaigą, pastoviai suveikdavo atjungimas, o ir sukdavo atrodo sunkiau, pririšus ir krovimą pradėjo procentaliai teisingai rodyti ir pats akumas atsigavo. Manau ne be reikalo tas pririšimas.

Nesu šnipo ant lavoninio akumo jungęs, gal kažkas kitaip būtų. Bandžiau ant normalaus, tai niekas nesikeitė

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
akumuliatorius

Pradėjo Virgis321 Elektros skyrius

7 Atsakymai
1577 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Sausio 04, 04:01:08
sukūrė Gedis
1 Atsakymai
3813 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 27, 08:47:13
sukūrė slimshady
4 Atsakymai
1273 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 04, 19:14:49
sukūrė milteliai