Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B6 Variklio skyrius  (Skaityta 84551 kartus)

Neprisijungęs Bosius

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #25: 2012 Spalio 30, 13:44:17 »
Kiek pilas tepalu i 1.9 TDI 96kw? Visur skirtingai randu. Ir kokis tepalas geriausiai? 5w30?

Neprisijungęs vyrox

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #26: 2012 Lapkričio 15, 01:26:35 »
Sveiki, gal kam irgi taip buvo: kai šaltas motoras, pradedant važiuoti, atleidinėjant sankabą būna toks trukčiojimas švelntus. Bet tik pirmu bėgiu ir kai šalta. Dyzelis.
Sveikas, pasitaiko ir man kad sutrukcioja, tas pats ir pas draugo su 2,0 b7 6 pavaru deze, irgi sutrukcioja, nezinau ka tai reiskia, ar kad sankaba ar smagratis sukvailioja..

Neprisijungęs vyrox

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #27: 2012 Lapkričio 15, 01:32:30 »
Sveiki, variklio darbine temp nekyla iki 90 laipsniu, uzkyla tik iki 70, speju kad termostatas pasibaige, reiks bandyt keist, beto ar tai turi itakos kuro sanaudom? beje kaip remontuojamas apsitepalaves egr? keist nauju ar nekreipt demesio, kol dar imanoma vazinet su tokiu, beje uzdarius voztuveli su rankom dirbant varikliui variklis prigesta, ar taip ir turi but? Tepalas nedingineja, pravaziavau 10 tukst po keitimo, neperseniausiai paziurejau laikosi norma, artimiausiu metu reiks keist, praeita syk pyliau shell helix ultra 5w40.

Neprisijungęs ernestas1981

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #28: 2012 Lapkričio 15, 02:53:17 »
Sveiki, variklio darbine temp nekyla iki 90 laipsniu, uzkyla tik iki 70, speju kad termostatas pasibaige, reiks bandyt keist, beto ar tai turi itakos kuro sanaudom? beje kaip remontuojamas apsitepalaves egr? keist nauju ar nekreipt demesio, kol dar imanoma vazinet su tokiu, beje uzdarius voztuveli su rankom dirbant varikliui variklis prigesta, ar taip ir turi but? Tepalas nedingineja, pravaziavau 10 tukst po keitimo, neperseniausiai paziurejau laikosi norma, artimiausiu metu reiks keist, praeita syk pyliau shell helix ultra 5w40.
Su temperatura pas mane tas pats,iki 70 ir vsio.Keiciau dacika,nepadejo,dabar keisiu antifryza,termostata,tada bus matyt ar pasikeis,tik pirma reik gaut issipletimo bakeli,nes tas juodas,nieko nesimato.Su egr irgi tas pats,niekas nepasiulo ka daryti,apart keist i nauja.Tas voztuvelis ir pas mane prigesina matara

Neprisijungęs make

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #29: 2012 Lapkričio 21, 23:41:54 »
Sveiki,gal kam buvo taip atsitike,tik uzkuri masina ir iskart uzgesta,atrodytu kad cipsas gesina,niekaip neuzkuriu kad nuvaziuot pas meistrus,

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #30: 2012 Lapkričio 22, 08:32:46 »
Sveiki,gal kam buvo taip atsitike,tik uzkuri masina ir iskart uzgesta,atrodytu kad cipsas gesina,niekaip neuzkuriu kad nuvaziuot pas meistrus,

Jeigu imobilaizeris gesintu, ant skydelio jo simbolis mirksetu.

Neprisijungęs make

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #31: 2012 Lapkričio 22, 23:53:21 »
Pas mane neveikia skydelio virsus,nieko isvis nerodo,viduri rodo viska

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #32: 2012 Lapkričio 22, 23:57:21 »
Tai reikejo rasyti i elektros skyriu, variklis cia ne prie ko. Bent kompa pasijungti yra galimybe? Cia kazkur toli nuo civilizacijos, kad automobilio negalima nutempti?

Neprisijungęs armarius

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #33: 2012 Gruodžio 01, 18:34:15 »
labas, siandien po pirmo sniego linksmybiu pradejo uzti vairo stiprintuvas, tiesiai vaziuojant tylu bet ant posukiu sunkiau sukas vairas ir girdisi uzimas, atidarius bakeli burbuliuoja. a4 2001m. 2.5tdi. Kaip suprantu siurbliukui ragas? Esu Norvegijoj, kazin datempsiu iki Lietuvos? Ar geriau netaupyt ir remontuotis cia?

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #34: 2012 Gruodžio 05, 14:40:30 »
Sveiki, turiu tokią situacija, ką patartumėte,
Audi a4 b6 1.8t 140kw, stovi du IC. Reikia vieną keist, o kainos gan nemažos naujų, dėvėtų rast šansų nėra.. pas vieną meistrą nuvažiavus man pasiūlė ieškot panašių matmenų, o pajungimą jis jau padaris prie to IC, iš aliumo išlanksto, apvirina kažkaip. Nežinau kas geriau, ar nepakis man poto turbinos, variklio darbas su skirtingų matmenų IC ?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #35: 2012 Gruodžio 05, 15:22:27 »
Sveiki, turiu tokią situacija, ką patartumėte,
Audi a4 b6 1.8t 140kw, stovi du IC. Reikia vieną keist, o kainos gan nemažos naujų, dėvėtų rast šansų nėra.. pas vieną meistrą nuvažiavus man pasiūlė ieškot panašių matmenų, o pajungimą jis jau padaris prie to IC, iš aliumo išlanksto, apvirina kažkaip. Nežinau kas geriau, ar nepakis man poto turbinos, variklio darbas su skirtingų matmenų IC ?


Ka tu ten pribursi, netiks tvirtinimas, slangu pajungimas, oro nukreipimo plasmases, sumokesi meistriukui uz burtus ir naudos kazin ar bus.Kito modelio irgi uz dyka negausi, kur tada cia sutaupymas?

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #36: 2012 Gruodžio 05, 16:46:32 »
Ka tu ten pribursi, netiks tvirtinimas, slangu pajungimas, oro nukreipimo plasmases, sumokesi meistriukui uz burtus ir naudos kazin ar bus.Kito modelio irgi uz dyka negausi, kur tada cia sutaupymas?
Na ir aš tokios pat nuomonės, reiks naują imt ir galvos nebesukt.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #37: 2012 Gruodžio 05, 17:35:12 »
Na ir aš tokios pat nuomonės, reiks naują imt ir galvos nebesukt.

Palauk truputi, uz savaites grys zmogus is anglu, gal atsives, galesiu uzklausti.

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #38: 2012 Gruodžio 05, 17:43:51 »
Palauk truputi, uz savaites grys zmogus is anglu, gal atsives, galesiu uzklausti.
O, būtų liux ! O kaip, an ardymo parsivaro tokią ar kaip ?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #39: 2012 Gruodžio 05, 21:33:12 »
O senasis netvarkomas?

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #40: 2012 Gruodžio 05, 21:36:49 »
O senasis netvarkomas?
Visas viršutinis pajungimas suknežintas, apatinis sveikas, bet ir pats radiatorius smūgį gavęs, kreivas ir kiauras..

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #41: 2012 Gruodžio 05, 21:41:13 »
Man tokį sulipdė. Tiesa, paėmė 400lt, bet sakė, kad gavosi antras diplominis darbas jo gyvenime :-]

Neprisijungęs 4

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #42: 2012 Gruodžio 08, 19:39:37 »
Sveiki, šiandien bevažiuojant dingo trauka, duodant gazo beveik nulis sveikų labai lėtai bėgėjasi ir po to atsiranda toks keistas karkimas, apsukos kyla labai lėtai, mano prielaidos:
oro srauto matuoklė
užsikišęs tas kažkoks nelemtas sunkiai prieinamas vakuminis filtriukas
gal dar turbo
Auto a4 2,5tdi 132kw quattro
Kaip išsiaiškint kame replės, laukiu nuomonių ir pasiūlymų

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #43: 2012 Gruodžio 27, 17:35:59 »
Gal kas apsvies daugiau apie EGR naikinima? Ar nemetys kompas klaidu ji atjungus? Ir kaip teisingai atjungt? Det ploksteles i ta vamzdi einanti nuo ismetimo ir vakuuma atjungt?

Maniskis tepala vis leidzia, tai galvoju ar verta nauja det ar glusint EGR ir nesukt galvos?

Variklis 1.9TDI 96kw.

Neprisijungęs Chance

  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #44: 2012 Gruodžio 31, 10:59:07 »
Klaidų kompas nemėtys, bet ar verta jį glušinti? http://www.myturbodiesel.com/1000q/egr-system-clogging-TDI.htm čia detaliai parašoma kodėl žmonės glušina ir kodėl neglušint.
Naujo dėti nelabai apsimoka, nes jis brangus, apsimoka jį išsiimt ir prasivalyti, gal tarpinę pasikeisti, jeigu jau tai nepadės, tada ieškoti kitų sprendimų.

Orzo prieš tai skaičiau, kad keitei termostatą gal gali pasidalinti patarimais kaip prie jo prieiti? Aš kiek išskaičiau tai reikia nuiminėti generatorių, bet kažkur forume kolega minėjo, kad iš apačios pasikeitė. Kaip ten iš tikro yra?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #45: 2012 Gruodžio 31, 12:00:59 »
atjungiau vakuuma nuo EGR, tai masina zymiai gyvesne tapo pajudant is vietos ir prie zemu sukiu. Taigi itariu bus EGR delete atliktas :) Maniskis parejes yra, buvau visa isvales, bet maza naudos is to. Leidzia tepala ir lasa ant ismetimo.

va kaip atrode:


o termostata pasikeist nera sudetinga, jis slepiasi virs generatoriaus. Generatoriaus tikrai nuiminet nereikia, o is apacios isvis neimanoma butu pakeist :)
http://www.poradte.cz/picture/2011/397657.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk187/quattrojames/Manuals/19AVBthermostat1.jpg
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Gruodžio 31, 12:08:44 sukūrė orzo »

Neprisijungęs Chance

  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #46: 2013 Sausio 01, 20:36:35 »
Nu jo EGR ne kažką pas tave, kaip ir pas mane buvo. Dėkui už info dėl termostato. Užklausimą Bratkai jau daviau dėl kainos, kai tik nusiperku, reiks keisti.
O manualą kokį tu naudoji? Yra toks internete parsisiųsti, nes kiek ieškojau tai B6 modeliui viskas rusų kalba bet tik ne anglų.

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #47: 2013 Sausio 01, 20:57:22 »
neturiu nufotkines po isvalymo, bet buvo viskas issveista. Vasara reikes vel nusiimt ir paziuret kas ten darosi.
As uz termostata apie 20Lt mokejau, vat antifryzas kainavo trigubai brangiau... Prireiks kazkur 4 litru.
Manualas mano dazniausia - google :D Jei nori anglu kalba, instaliuokis ETKA.

edit: nusikalbejau, ELSA manualam. ETKA - detaliu katalogas.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Sausio 01, 21:53:59 sukūrė orzo »

Neprisijungęs domains

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #48: 2013 Sausio 03, 15:03:58 »
Gal kas vairuojate ar vairavotie 2.0 96kw bendziną variklį? Kaip jie? Patvarūs ar nelabai? Gal geriau imti 2.4 arba 1.8T?

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Variklio skyrius
« Atsakymas #49: 2013 Sausio 14, 11:00:43 »
Gera diena visiems.Noreciau Jusu paklausti...prispyre reikalas pasikeist pakaitinimo zvakes,nesu susidures...todel nezinau kokio gamintojo geriau laiko ir kokias pirkti.Automobilis butu...A 4 2001 B 6  1.9Tdi 74 kw

P.S. Ar sudetinga sitam varikliui pakeisti,ta prasme priejimas....Aciu Visiems uz busima patarima  (y)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
12848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 17, 21:44:37
sukūrė only AUDI
605 Atsakymai
161986 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 15, 08:18:10
sukūrė gurksnis
9 Atsakymai
9368 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Birželio 12, 09:17:56
sukūrė Quattro!!!