Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 247826 kartus)

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2479
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #750: 2016 Gegužės 03, 19:00:48 »
Geriausiai pasijaucia kai uzsileidi kompakta su 320kbps failu, su radija tai nelabai kazka nusprest eina, nei svaraus garso nei zemo nera
Butent, ne su radija tikrinti reikia. Siaip skirtumo manau nezmonisko ir nebus tarp sedano su subu org. Ir universalu bose, turis didesnis, viskas kitaip atsiskleidzia. Pas mane sedane paprasta aparatura, centre berots garsiakalbio nera, subas originalus, o pas drauga universale paprasciausia, nei subu, nieko, tai skirtumas laaabai didelis, pas mane zyymiai geriau groja. Viskas dar labai priklauso nuo klausomos muzikos, skirtuma pajusti galima tik vienu metu klausant tiek vienoje, tiek kitoje masinoje, su ta pacia daina.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86413 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz