Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 247742 kartus)

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #675: 2016 Sausio 09, 11:28:23 »
Gal kam tekę tvarkyti akceleratoriaus pedalą? Eina ten kažką išardyti/pravalyti (bent tam kartui) ar tiesiog keisti?

Turiu tokią klaidą kompe:

00777 - Accelerator Position Sensor (G79)
            27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Nuspaudi ~5 proc. pedalo eigos ir batai mašina lieka be "gazo". Visam kitam diapazone eina be problemų.

Atsakysiu pats. Ardosi, bet nėra ten kažkam per daug sugriūti. Ecu dėžėj radau dregmės. Išvaliau, išsausinau, surinkau. Bus matyt ar padėjo.
P.s. kompo kontaktai sveiki. Negavę vandens.

Būdavo kad ant laisvų variklis vibruodavo, gyvuose parametruose purkštukų darbas išeidavo iš ribų, po išvalymo šitie bajeriai nebepasikartojo, galbūt drėgmėje ir buvo bėda.



Gal esat kas dažę centrinę konsolę, kokius dažus naudojote?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 09, 19:10:05 sukūrė ~Romas~ »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019262 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86397 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12468 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz