Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 B6 pirkimas.  (Skaityta 167086 kartus)

Neprisijungęs Jurka4

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 B6 pirkimas.
« Atsakymas #25: 2011 Sausio 03, 14:02:41 »
Galutinai apsisprendžiau imti automatą, bet kurią dėžę pasirinkti, ar 5 bėgių triptronic ar 6 automatinę?
As asmeniskai uz mechanine, bet jei tavo toks apsisprendimas tai imciau tiptronic. Su ja smagiau. O bedu su abejom yra, ypac jei paimsi kokia su nekeistais tepalais nuo gimimo.

Mechaninė po truputi tampa jau atgyvena, Vilniaus kamščiuose vienas malonumas su automatu važinėti. Konkrečiai kokios tos bėdos, negi audi tokios prastos automatinės greičių dėžės?


Kokie cia Vilniuj kamsciai  :-] nejuokink

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
34 Atsakymai
13152 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 19, 11:37:53
sukūrė Vytautas88
10 Atsakymai
4575 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 20, 18:14:08
sukūrė eibis
1 Atsakymai
2115 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 10, 21:07:14
sukūrė orzo