Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.  (Skaityta 22531 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #25: 2016 Balandžio 07, 19:59:03 »
O Norvegija siaures korejos provincija be interneto ir kitu kanalu i isorini pasauli?


Sent from my iPhone using Tapatalk

matosi biski isejes is saves esi ir nelabai orentuojies :goodboy:

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #26: 2016 Balandžio 07, 20:04:24 »
kokia kaina pilku b4 avantui su uzrasais s2 quattro (H-)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #27: 2016 Balandžio 07, 20:06:52 »
kokia kaina pilku b4 avantui su uzrasais s2 quattro (H-)

uzrasu nesimatys (-)

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #29: 2016 Balandžio 07, 20:55:01 »
Gali savo patarimus pasilaikyt sau :goodboy:  Aš neieškau teisybės ir nieko nereikalauju iš pardavėjo jeigu dar neaišku. Nesiruošiu užsiimti jokiais gražinimais ir t.t.

Pasak tavęs diskusijų forume parašytas neigiamas atsiliepimas apie prekę/paslaugą yra vadinamas - kaubojiškas pareiškimas :bedantis: :bedantis: maladiec
Taip, siuo konkreciu atveju man tai yra DELFI lygis.
Normalus zmones stengiasi isspresti problemas pries keldami tokius dalykus i viesuma. As pats komentarus palieku tik po visko, nebent noriu pristatyti visa procesa.
Vakar is Eoltas gavau siuntini, kuriame truko 1l tepalo. Parasiau, mandagiai atrase, issiunte ir siandien gavau.
Pries menesi sulauziau galini valytuva. Parasiau skunda pardavejui, pakeite i nauja, nors daug kas sake, kad beviltiska su autodetaliu pardavejais aiskintis.
Anksciau gavau siuntini is vokieciu pardavejo, kuriame buvo issiliejes sandarinimo skystis. Parasiau pardavejui, gavau nauja.

Pagal jusu logika turejau parasyti tris blogus komentarus internete ir apverkti nuostolius visiskai neduodant galimybes kitai saliai istaisyti klaida.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #30: 2016 Balandžio 07, 21:00:01 »
uzrasu nesimatys (-)
tai juk pirmam puslapy foto yra, kodel ju nesimatys ? nesuprantu

Neprisijungęs Darbų sauga

  • Banned!
  • Įrašai: 2570
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #31: 2016 Balandžio 07, 21:09:25 »
tai juk pirmam puslapy foto yra, kodel ju nesimatys ? nesuprantu

Todėl, kad realiai jie nelabai matosi. Tikrai ne taip kaip nuotraukoje

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #32: 2016 Balandžio 07, 21:13:02 »
tai juk pirmam puslapy foto yra, kodel ju nesimatys ? nesuprantu

po kojom tamsu, nesimato ju, paklausk Evkos

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #33: 2016 Balandžio 07, 21:14:34 »
Taip, siuo konkreciu atveju man tai yra DELFI lygis.
Normalus zmones stengiasi isspresti problemas pries keldami tokius dalykus i viesuma. As pats komentarus palieku tik po visko, nebent noriu pristatyti visa procesa.
Vakar is Eoltas gavau siuntini, kuriame truko 1l tepalo. Parasiau, mandagiai atrase, issiunte ir siandien gavau.
Pries menesi sulauziau galini valytuva. Parasiau skunda pardavejui, pakeite i nauja, nors daug kas sake, kad beviltiska su autodetaliu pardavejais aiskintis.
Anksciau gavau siuntini is vokieciu pardavejo, kuriame buvo issiliejes sandarinimo skystis. Parasiau pardavejui, gavau nauja.

Pagal jusu logika turejau parasyti tris blogus komentarus internete ir apverkti nuostolius visiskai neduodant galimybes kitai saliai istaisyti klaida.

tai dabar Igmas turetu grazint kilimeliu per puse pasaulio ir uzsakyt naujus? ar kaip?

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #34: 2016 Balandžio 07, 21:22:18 »
tai dabar Igmas turetu grazint kilimeliu per puse pasaulio ir uzsakyt naujus? ar kaip?
Gal jau gana čia "spaust" š? Taigi pasiūlė gražint pinigus, tegu susirašo, išsius į saskaita ir kalba baigta. Ar pinigus irgi reik per puse pasaulio vežti atiduoti?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #35: 2016 Balandžio 07, 21:42:31 »
o koks cia spaudimas ? uzsake logo vienaip, padare kitaip, klipsai turejo but ispausti - nebuv, ir pan.
zodziu, daiktas buvo uzsakytas apmoketas, bet jei ji gavus dar reik prie jo girzt kad ir ta meila rasyt tai vadinasi uzsakymas neivykdytas tinkamai ko pasekoje pakanka kad ir tik nuotaika uzsakovo pagenda, o siuo konkreciu atveju matosi kad gamintojui nu buna kartais visai d.zin arba kontoroje kartais burdakas
 

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #36: 2016 Balandžio 07, 21:42:40 »
tai juk pirmam puslapy foto yra, kodel ju nesimatys ? nesuprantu

Ant juodu jie matosi tik prie gero apsvietimo. Idejus i masina ju paprasciausiai nebesimato. Sake,ant sviesiu geresne padetis.

Neprisijungęs Darbų sauga

  • Banned!
  • Įrašai: 2570
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #37: 2016 Balandžio 07, 21:44:56 »
NEPRAŠAU AŠ GRAŽINTI JOKIŲ PINIGŲ IR NESIRUOŠIU TŲ KILIMĖLIŲ NIEKUR SIŪSTI. Pasiliksiu sau, įsidedu fiksatorius ir dedu į mašiną. Viskas ff Vieni rašo teigiamus atsiliepimus apie tuos kilimus, aš parašiau pirmą neigiamą, nu ir ką?

Ši tema sukurta pasireklamuoti/parduoti/suteikti info, tai ble nebegaliu parašyt atsiliepimo jei man nepatiko kaip suteikta paslauga? Juolab apie kokybę nei pusė žodžio nesakiau ff

Vos pasirodęs mano komentaras dingo, pardavėjas ištrynė, moderatoriai gražino, tada atsiranda kažkoks kaubojus kuriam matai nepatiko "delfi" lygis :-] :-] kvepia ta pačia mastiucha :-]

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #38: 2016 Balandžio 07, 22:30:04 »
O tai paslaugos kokybės šiais laikais nebeturi, tik gaminys? :) kiek suprantu paslaugų kokybe nesi patenkintas, kilimai lyg ir Ok?

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #39: 2016 Balandžio 07, 23:03:50 »
tai dabar Igmas turetu grazint kilimeliu per puse pasaulio ir uzsakyt naujus? ar kaip?
Labai paprastai.
Parasyciau pardavejui, kad preke netinkamos kokybes. Tada:
a) prasau atsiusti naujus tinkamos kokybes
b) grazinti pinigus plius siuntimo islaidas

Jei pardavejas nores susigrazinti nekokybiska daikta, jis negales reikalauti siusti uz savo (pirkejo) lesas.

Kitokie variantai priklauso nuo aplinkybiu. Bet cia isaiskes pardavejo tikrasis lygis.

Nepaisant to, visokie viesi paburbejimai ir susitaikymai del nuostoliu nepabandzius apginti savo teises tik ir leidzia veseti kruvai pseudoverslininku ir amatininku, kurie nesugeba elementariai taktiskai bendrauti su klientu, kurie bando durninti klienta, kuriems darai paslauga kazka is ju pirkdamas, kurie savo veikla grindzia neegzistuojanciais istatymais.

Neprisijungęs Darbų sauga

  • Banned!
  • Įrašai: 2570
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #40: 2016 Balandžio 07, 23:29:20 »
O tai paslaugos kokybės šiais laikais nebeturi, tik gaminys? :) kiek suprantu paslaugų kokybe nesi patenkintas, kilimai lyg ir Ok?

Tai aš būtent ir sakau, kad paslauga nekokybiška. Negi taip neaiškiai rašau :think:

Neprisijungęs Darbų sauga

  • Banned!
  • Įrašai: 2570
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #41: 2016 Balandžio 07, 23:32:43 »
Labai paprastai.
Parasyciau pardavejui, kad preke netinkamos kokybes. Tada:
a) prasau atsiusti naujus tinkamos kokybes
b) grazinti pinigus plius siuntimo islaidas

Jei pardavejas nores susigrazinti nekokybiska daikta, jis negales reikalauti siusti uz savo (pirkejo) lesas.

Kitokie variantai priklauso nuo aplinkybiu. Bet cia isaiskes pardavejo tikrasis lygis.

Nepaisant to, visokie viesi paburbejimai ir susitaikymai del nuostoliu nepabandzius apginti savo teises tik ir leidzia veseti kruvai pseudoverslininku ir amatininku, kurie nesugeba elementariai taktiskai bendrauti su klientu, kurie bando durninti klienta, kuriems darai paslauga kazka is ju pirkdamas, kurie savo veikla grindzia neegzistuojanciais istatymais.

Neturiu aš laiko terliotis dėl tokių dalykų. Jeigu pardavėjas normalus tai jis atkreips dėmesį į šią diskusiją, padarys išvadas ir tokiems kaip tu nebeteks rašyti skundų kai nusipirksi kilimėlius :goodboy:

Neprisijungęs alen7

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #42: 2016 Lapkričio 08, 00:08:42 »
ar dar įmanoma užsisakyti?  :V

Neprisijungęs SGline

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
Re: Kilimeliai su logotipu arba užrašu.
« Atsakymas #43: 2016 Lapkričio 12, 13:15:51 »
Taip. Parasykite az.

Neprisijungęs RAMUNAS

  • Įrašai: 299
    • Žiūrėti profilį
Atsiprasau direktorei jusu, :V bet cia vaiku darzelis kilimeliu klausimais man qvattro man audi 100 juokinga,o poto netaip nes zmona vakare pertare netaip parasei :-( :-( :-( cia tai tikrai beda pripazinkit tik tiek reikia,kaip numeriuosia neta raide parase kiek sumokejau :-] :-] :-] nors jos ir parasyt kitaip neina 8:8 8:8 8:8 pasiteisinimu pilnas forumas (n) (n) (n)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1414 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 11, 18:33:29
sukūrė Oizo
1 Atsakymai
1323 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 18, 21:36:45
sukūrė prakapukas
0 Atsakymai
7277 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 01, 13:58:56
sukūrė SGline