Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas  (Skaityta 59571 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #50: 2011 Sausio 28, 08:20:31 »
Gaila, kad VAG'as prieš 15-20metų nepagalvojo apie tokias modifikacijas :)
bent B4 2.5tdi FWD ar B4 1.9TDI Quattro būtų paleidę į rinką, jau dalis didesnių problemų atkristų :D

Neprisijungęs El_Gato

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #51: 2011 Sausio 28, 20:48:06 »
tikrai respekts (+)

Pats būčiau labai laimingas jeigu manoji b4 būtų su 2.5tdi...  8-P  O jei dar Quattro...  :G
Kokios problemos? Pasidaryk.

Kaip ir daugumai - finansinės ;)
Be to - Reiktų pirkti kitą b4, kad jau būtų su Quattro, tada ieškoti donoro AEL arba AAT :)
Swapinimui ir įrangos ir vietos ir sugebėjimų reikia. Dar su dėže įdomu kaip, nes perdavai beveik garantuotai skirsis, juk kaip suprantu į benzino dėžę paprastai nesukišti reikiamų dantračių perdavimams pakoreguoti...
Aišku šį nežinojimo trūkumą galima kompensuoti pinionzais... bet kaip minėjau - finansinės problemos. :)


kad su deze nekiltu problemu - reikia imti B4 2,6 ar 2,8 Quattro :) pas jas iiiilllggggoooooossss dezes :) ir viskas ;)
arba prisipirkti kruva deziu, nebutinai Quattro. visas bert ant stalo ir skaiciuot ka galima suburti.
skaiciavau perdavimus. uz baze emiau 4cil 2,0L Quattro deze ir joje primeciau ka reiketu pakeist.
paprasciausias variantas - pakeisti 5-a begi (jei daznai vazinejama trasoj ir ilgais atstumais). ilgas 5-as begis yra pas 1,8L 66kW motoro deze.
norint surinkti tikra dyzeline deze - tektu keisti ir abu reduktorius, bet tada jau begiai butu tikrai geri :)


Neprisijungęs lituanos

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #52: 2011 Sausio 28, 20:58:01 »
tikrai respekts (+)

Pats būčiau labai laimingas jeigu manoji b4 būtų su 2.5tdi...  8-P  O jei dar Quattro...  :G
Kokios problemos? Pasidaryk.

Kaip ir daugumai - finansinės ;)
Be to - Reiktų pirkti kitą b4, kad jau būtų su Quattro, tada ieškoti donoro AEL arba AAT :)
Swapinimui ir įrangos ir vietos ir sugebėjimų reikia. Dar su dėže įdomu kaip, nes perdavai beveik garantuotai skirsis, juk kaip suprantu į benzino dėžę paprastai nesukišti reikiamų dantračių perdavimams pakoreguoti...
Aišku šį nežinojimo trūkumą galima kompensuoti pinionzais... bet kaip minėjau - finansinės problemos. :)


kad su deze nekiltu problemu - reikia imti B4 2,6 ar 2,8 Quattro :) pas jas iiiilllggggoooooossss dezes :) ir viskas ;)
arba prisipirkti kruva deziu, nebutinai Quattro. visas bert ant stalo ir skaiciuot ka galima suburti.
skaiciavau perdavimus. uz baze emiau 4cil 2,0L Quattro deze ir joje primeciau ka reiketu pakeist.
paprasciausias variantas - pakeisti 5-a begi (jei daznai vazinejama trasoj ir ilgais atstumais). ilgas 5-as begis yra pas 1,8L 66kW motoro deze.
norint surinkti tikra dyzeline deze - tektu keisti ir abu reduktorius, bet tada jau begiai butu tikrai geri :)


(norint surinkti tikra dyzeline deze - tektu keisti ir abu reduktorius, bet tada jau begiai butu tikrai geri)

gal gali apie tai placiau?

Neprisijungęs El_Gato

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #53: 2011 Sausio 28, 22:18:49 »
ilgiausia kreive tam grafike skaiciuota taip: reduktoriai nuo 5cil dezes, pirmi keturi begiai lieka originalus 4cil dezes, o 5-as begis - kaip ir sakiau - ilgiausias kas buvo gaminama B2-B3 dezese.

aisku, galima ir dar prailginti. statant ne 5cil reduktorius, bet nuo V6 motoru deziu.

Neprisijungęs lituanos

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #54: 2011 Sausio 28, 22:30:05 »
ilgiausia kreive tam grafike skaiciuota taip: reduktoriai nuo 5cil dezes, pirmi keturi begiai lieka originalus 4cil dezes, o 5-as begis - kaip ir sakiau - ilgiausias kas buvo gaminama B2-B3 dezese.

aisku, galima ir dar prailginti. statant ne 5cil reduktorius, bet nuo V6 motoru deziu.

esu girdejas kad "skerdzia" dyzeline deze paprasta ir deda i Q deze vidurius. bet man to neteko paciam pajausti ;)

Neprisijungęs El_Gato

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #55: 2011 Sausio 28, 22:46:50 »
ilgiausia kreive tam grafike skaiciuota taip: reduktoriai nuo 5cil dezes, pirmi keturi begiai lieka originalus 4cil dezes, o 5-as begis - kaip ir sakiau - ilgiausias kas buvo gaminama B2-B3 dezese.

aisku, galima ir dar prailginti. statant ne 5cil reduktorius, bet nuo V6 motoru deziu.

esu girdejas kad "skerdzia" dyzeline deze paprasta ir deda i Q deze vidurius. bet man to neteko paciam pajausti ;)

is paprastos dezes imanoma tik pavaru krumpliaraciu poras sudeti. is principo tai nieko labai stipriai nekeicia, nes didziausia efekta duoda pagrindines poros pakeitimas.

Neprisijungęs lituanos

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi coupe quattro 2.5tdi projektas
« Atsakymas #56: 2011 Sausio 28, 22:54:59 »
ilgiausia kreive tam grafike skaiciuota taip: reduktoriai nuo 5cil dezes, pirmi keturi begiai lieka originalus 4cil dezes, o 5-as begis - kaip ir sakiau - ilgiausias kas buvo gaminama B2-B3 dezese.

aisku, galima ir dar prailginti. statant ne 5cil reduktorius, bet nuo V6 motoru deziu.

esu girdejas kad "skerdzia" dyzeline deze paprasta ir deda i Q deze vidurius. bet man to neteko paciam pajausti ;)

is paprastos dezes imanoma tik pavaru krumpliaraciu poras sudeti. is principo tai nieko labai stipriai nekeicia, nes didziausia efekta duoda pagrindines poros pakeitimas.

taip taip, as ta ir turejau omeny. kad krumpiaraciu poras sudeda (+)

Neprisijungęs audi fan

  • Įrašai: 323
    • Žiūrėti profilį
tai ar vaziuoja coupe quattro su tdi? labai idomu gal ir daugiau kas tokiu fintu pakonstruos saviskem masinelem. :)

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Važiuoja ir gan seniai.

Neprisijungęs audi fan

  • Įrašai: 323
    • Žiūrėti profilį
ir kaip ji vaziuoja? kaip reikalai su begiais? kaip traukia? :) kiek kuro naudoja? :)

Neprisijungęs Mantelis

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
ir kaip ji vaziuoja? kaip reikalai su begiais? kaip traukia? :) kiek kuro naudoja? :)
vaziuoja gerai, begiai trumpoki - mieste labai gerai, bet autostradoj smirgelis, traukia neprastai, kuro ryja apie 7-8l/100km

Neprisijungęs Mantelis

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
del pavaru atsilus orams gal ardysiu deze, bandysiu ilgint 5 pavara... pakolkas uzdetas 2.4D siurblys, nes problemu su gazu issprest nepavyko, gal bus ieskoma kita pravotke ar tai potenciometras ant vasaros... nu o dabar manoji atrodo sitaip  :H

Neprisijungęs kaunasny

  • Įrašai: 62
    • Žiūrėti profilį
O kaip su variklio priregistravimu kebule kuriame niekad nebuvo tokio variklio?  As ir apie toki projekta buvau galvojas tai visi labai gazdino kad neprireigstruosi.

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
O kaip su variklio priregistravimu kebule kuriame niekad nebuvo tokio variklio?  As ir apie toki projekta buvau galvojas tai visi labai gazdino kad neprireigstruosi.

ekspertize reikia prasivaryt.

Neprisijungęs lituanos

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
O kaip su variklio priregistravimu kebule kuriame niekad nebuvo tokio variklio?  As ir apie toki projekta buvau galvojas tai visi labai gazdino kad neprireigstruosi.

ekspertize reikia prasivaryt.

vienas daresi ekspertize tai netoli 600 atsistojo su visais vazinejimais, dokais ir technikine.

Neprisijungęs .Nerijus.

  • Įrašai: 185
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ekspertize tai ten viskas poperiskai  ?!? o va idet kita varikli ir dar padaryt kad vaziuotu o dar kad ir gerai vaziuotu tai cia yra daug sudetingiau :)

Neprisijungęs lituanos

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
ekspertize tai ten viskas poperiskai  ?!? o va idet kita varikli ir dar padaryt kad vaziuotu o dar kad ir gerai vaziuotu tai cia yra daug sudetingiau :)

bet tie popieriai ir kainuoja tiek laiko, tiek nervu, tiek pinigu

Neprisijungęs Mantelis

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
gal kadanors jei paslinksiu ir varysiu ta ekspertize... :)

drunkenmaster

  • Svečias
O kaip drausi? Kaip 2.3? :D

Neprisijungęs Mantelis

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
 (+)

Neprisijungęs audi fan

  • Įrašai: 323
    • Žiūrėti profilį
pas 2,8 begiai ne ilgesni? Internete radau,kad perdavimas B4 2,8L dezes yra 3,89 ,o 2,3L ir 2,6L 4,11 perdavimas.

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pas 2,8 begiai ne ilgesni? Internete radau,kad perdavimas B4 2,8L dezes yra 3,89 ,o 2,3L ir 2,6L 4,11 perdavimas.
kur radai? koks tuomet 2,2 turbo 10v dezes perdavimas?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
čia tie du skaičiai yra final drive vadinamas, bet dėžėj dar perdavimai irgi skirias

Neprisijungęs audi fan

  • Įrašai: 323
    • Žiūrėti profilį
čia tie du skaičiai yra final drive vadinamas, bet dėžėj dar perdavimai irgi skirias

taip cia final drive. Atskiru pavaru perdavimu neradau.

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
pas 2,8 begiai ne ilgesni? Internete radau,kad perdavimas B4 2,8L dezes yra 3,89 ,o 2,3L ir 2,6L 4,11 perdavimas.
2.8 ir 2.6 pagal mane tokie pat perdavimai yra :V visgi abu varikliai V6
1.4Tdi
328Ci

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
74 Atsakymai
15691 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 10, 15:55:14
sukūrė Vytukas [D-15]™
20 Atsakymai
13659 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 09, 20:17:52
sukūrė AudiQT
52 Atsakymai
47861 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 24, 07:07:26
sukūrė lemo