Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885345 kartus)

Neprisijungęs aiwarushka

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2600: 2010 Sausio 10, 17:26:53 »
ziurejau,ten kaip ir viskas aisku,tai reiskias ir keleivio pusej turi taip detis?

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2602: 2010 Sausio 10, 20:02:23 »
Sveiki noreciau uzduoti viena klausima man aktualu,esme tame kad sugalvojau pasikeisti A4 2002 salona,ir isemus sedynes radau fyske su 3 laidukais,o naujo dedamo salono sedyne ta fyske kur man tinka yra su 2 laidukais,ir dar viena didele fyske,tai va neaisku man del tu laiduku 3 ar 2, pasijungiau ir uzkurus masina jokios klaidos nemete kad airbag fault,tad idomu ar veiks airbag sedynes ? Ir ar nieko kad ta kita didele fyshke liko nepajungta ? Tos sedynes yra is sono dar knopkes elektrines tai manau kad ten tam priklauso valdymui ta fyshke o gal klystu ? Aciu uz atsakymus

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2603: 2010 Sausio 10, 20:55:29 »
Sveiki, kolegos, gal kas susidure kad el.langai neuzsidaro? Pas mane nebeuzsidarineja vairuotojo langas, rakteli ikisus i dureles ir laikant pasukta uzdaro, bet su mygtuku salone nei is vietos nepajuda ir signalizacija jo neuzdarineja. Pastovejo pora dienu nejudinama ir pradejo durnavot :} Gal kokiu minciu bus?

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2604: 2010 Sausio 10, 20:57:24 »
Kazi kokiu lauki atsakymu?Pats pasikeitei,pats vyniokis.

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2605: 2010 Sausio 10, 21:08:51 »
Jei neturi ka pasakyt tai patylek

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2606: 2010 Sausio 10, 22:10:18 »
Jei neturi ka pasakyt tai patylek

sitas geras :D

nepradekit tik rietenu. Su langu pas mane ir beda tokia buvo, nu panasi, budavo pats savaime atsidaro tai uzsidaro, tai buvo laidai ten po kaire koja kur jungtys randasi, laidas buvo nupuves o nupuvo del to kad, bala po kilimu buvo del isbegusiu langu skyscio pro nusimovusia slangute galinio lango apipurskimui.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2607: 2010 Sausio 11, 16:39:13 »
auto a4 1,9 tdi (81kW)m 1996m. siandien kazkaip idomiai man vaziavosi, tad  paspaudziau antra pavara iki dugno ir ties 3,5 tukst apsukom dingo trauka, paskui 4 pavara 2,5 tukst apsukom dingo tai vel atsirado trauka.... ar gali tai but nuo to, kai dejau bamperi nuo facelifto su halogenasi tai halogeno ,,subine" uzdenge labai dideli plota sitos angos. ar tai galejo itakot?  :/  anksciau taip nebuvo, su tuom bamperiu jau menuo-du vazinejuos bet tik siandien tai pastebejau  8:8  ar cia jau bus saknys kazkur giliau  (z) beja katalizatorius ispjautas pries +- 5000km....


« Paskutinį kartą keitė: 2010 Sausio 11, 16:44:11 sukūrė romas »

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2608: 2010 Sausio 11, 16:42:46 »
Jei neturi ka pasakyt tai patylek

sitas geras :D

nepradekit tik rietenu. Su langu pas mane ir beda tokia buvo, nu panasi, budavo pats savaime atsidaro tai uzsidaro, tai buvo laidai ten po kaire koja kur jungtys randasi, laidas buvo nupuves o nupuvo del to kad, bala po kilimu buvo del isbegusiu langu skyscio pro nusimovusia slangute galinio lango apipurskimui.
siandien jau prisiruosiau dureles ardyt, bet pamaigiau koki 10 kartu mygtuka ir atsigavo :D Itariu jis ir bus kaltas

Neprisijungęs Kawronn

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2609: 2010 Sausio 11, 20:06:32 »
2006 metu A4 ar vaziuokle tokia pat kaip senesniu a4 iki dutukstantuju metu?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2610: 2010 Sausio 11, 20:58:39 »
auto a4 1,9 tdi (81kW)m 1996m. siandien kazkaip idomiai man vaziavosi, tad  paspaudziau antra pavara iki dugno ir ties 3,5 tukst apsukom dingo trauka, paskui 4 pavara 2,5 tukst apsukom dingo tai vel atsirado trauka.... ar gali tai but nuo to, kai dejau bamperi nuo facelifto su halogenasi tai halogeno ,,subine" uzdenge labai dideli plota sitos angos. ar tai galejo itakot?  :/  anksciau taip nebuvo, su tuom bamperiu jau menuo-du vazinejuos bet tik siandien tai pastebejau  8:8  ar cia jau bus saknys kazkur giliau  (z) beja katalizatorius ispjautas pries +- 5000km....


Paprasčiausias būdas būtų nusiimti buferį ir pravažiuoti, nors aš labai abejočiau dėl to

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2611: 2010 Sausio 11, 23:28:52 »
auto a4 1,9 tdi (81kW)m 1996m. siandien kazkaip idomiai man vaziavosi, tad  paspaudziau antra pavara iki dugno ir ties 3,5 tukst apsukom dingo trauka, paskui 4 pavara 2,5 tukst apsukom dingo tai vel atsirado trauka.... ar gali tai but nuo to, kai dejau bamperi nuo facelifto su halogenasi tai halogeno ,,subine" uzdenge labai dideli plota sitos angos. ar tai galejo itakot?  :/  anksciau taip nebuvo, su tuom bamperiu jau menuo-du vazinejuos bet tik siandien tai pastebejau  8:8  ar cia jau bus saknys kazkur giliau  (z) beja katalizatorius ispjautas pries +- 5000km....


Paprasčiausias būdas būtų nusiimti buferį ir pravažiuoti, nors aš labai abejočiau dėl to

faceliftinese juk ten pat ta anga, tai kodel jos nedusta? abejoju kad cia del bamperio. ieskok kitur bedos

Neprisijungęs Falk3n

  • Įrašai: 1012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2612: 2010 Sausio 11, 23:51:26 »
auto a4 1,9 tdi (81kW)m 1996m. siandien kazkaip idomiai man vaziavosi, tad  paspaudziau antra pavara iki dugno ir ties 3,5 tukst apsukom dingo trauka, paskui 4 pavara 2,5 tukst apsukom dingo tai vel atsirado trauka.... ar gali tai but nuo to, kai dejau bamperi nuo facelifto su halogenasi tai halogeno ,,subine" uzdenge labai dideli plota sitos angos. ar tai galejo itakot?  :/  anksciau taip nebuvo, su tuom bamperiu jau menuo-du vazinejuos bet tik siandien tai pastebejau  8:8  ar cia jau bus saknys kazkur giliau  (z) beja katalizatorius ispjautas pries +- 5000km....
O uzgesinus ir vel uzkurus viskas ok?

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2613: 2010 Sausio 12, 08:15:57 »
pas mane tos angos isvis nera i intercooler'i, matyt made in china groteles ikistos, bet jokiu neigiamu pozymiu nejauciu :)

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2614: 2010 Sausio 13, 19:14:56 »
auto a4 1,9 tdi (81kW)m 1996m. siandien kazkaip idomiai man vaziavosi, tad  paspaudziau antra pavara iki dugno ir ties 3,5 tukst apsukom dingo trauka, paskui 4 pavara 2,5 tukst apsukom dingo tai vel atsirado trauka.... ar gali tai but nuo to, kai dejau bamperi nuo facelifto su halogenasi tai halogeno ,,subine" uzdenge labai dideli plota sitos angos. ar tai galejo itakot?  :/  anksciau taip nebuvo, su tuom bamperiu jau menuo-du vazinejuos bet tik siandien tai pastebejau  8:8  ar cia jau bus saknys kazkur giliau  (z) beja katalizatorius ispjautas pries +- 5000km....


Paprasčiausias būdas būtų nusiimti buferį ir pravažiuoti, nors aš labai abejočiau dėl to

faceliftinese juk ten pat ta anga, tai kodel jos nedusta? abejoju kad cia del bamperio. ieskok kitur bedos
anga ten pat, taciau ji kitokia  ;) kad uzdet facelifto bamperi ja teko nemazai apipjaustyt... radau garaze sena oro srauto matuokle, pakeiciau ir berods bedos neliko .... duok dieve kad tuom ir baigtusi  ff

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2615: 2010 Sausio 14, 18:29:22 »
gal kas zino koki garsiakalbiai buwo dedami i a4? gale koki nlb swarbu, swarbiau priekis.

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2616: 2010 Sausio 14, 18:34:44 »
ziurint kuriu metu dar.
Gale 13-tukai, bet galima idet 16-tukus.
Prieki bent pas mane 96m 10-tukai sudeti orginaliai.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2617: 2010 Sausio 14, 18:38:12 »
apas mane 95m, wienas cia minejo kad prieky tryliktukai yr, tai ir domiuos. o kas gamintojas ir kokios ten tu priekiniu galimybes?

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2618: 2010 Sausio 14, 18:45:00 »
Galimybes tai ziurint su kuo lyginsi :)
darykis podiumus dekis 16 tukus ir gros tikrai geriau.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2619: 2010 Sausio 14, 19:00:15 »
as tikiu, bet wat noreciau suzinoti kas ten per daiktai, nes pas mane buwo jie pajungti nuo stiprintuvo, bet kada italas pardawinejo masina wiska paliko o stiprintuwa pasieme, tai vat ydomu, tos originalios turi galios kad nuo stipr jungti ar ten pas mane koki komponentai neprasti stovi. tai wat kas ardet duris ir zinot kas stovi originaliai parasykit.

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2620: 2010 Sausio 14, 19:09:53 »
man rodos Blaupunkt  jei nemaisau.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2621: 2010 Sausio 14, 20:27:11 »
as tikiu, bet wat noreciau suzinoti kas ten per daiktai, nes pas mane buwo jie pajungti nuo stiprintuvo, bet kada italas pardawinejo masina wiska paliko o stiprintuwa pasieme, tai vat ydomu, tos originalios turi galios kad nuo stipr jungti ar ten pas mane koki komponentai neprasti stovi. tai wat kas ardet duris ir zinot kas stovi originaliai parasykit.

originaliai NOKIA stovi  :) jei neklystu...

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2622: 2010 Sausio 14, 22:11:20 »
as tikiu, bet wat noreciau suzinoti kas ten per daiktai, nes pas mane buwo jie pajungti nuo stiprintuvo, bet kada italas pardawinejo masina wiska paliko o stiprintuwa pasieme, tai vat ydomu, tos originalios turi galios kad nuo stipr jungti ar ten pas mane koki komponentai neprasti stovi. tai wat kas ardet duris ir zinot kas stovi originaliai parasykit.
o pas tave abloske nenusiima ? :) nes atspet nematant, kokios ten koloneles pas tave yra, tai nzn... gal isvis  ne stock jau ten bera...

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2623: 2010 Sausio 14, 22:28:13 »
ot turiu malonuma ziemos laikotarpiu abloshkes iminetis. pasizek koks klausimas :) klausiu kokie buwo ruporukai dedami i a4 va klausimas man rupimas ;)

Neprisijungęs misiliukas

  • Įrašai: 46
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2624: 2010 Sausio 14, 22:33:42 »
Gal kas galit adresiuką numest kokio didelio autolaužyno Kaune ? Nes ieškau to plastmasiuko kur aplink magą ir šildymo ratukus, bet niekur neranduko tokio, kokio reik, nes ten prie tų ratukų pas mane kondiškės jungtukai dar, o kiek ieškau visur tik su ratukais, bet nėra skylių tiems jungtukams, tai ir netinka.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus