Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885756 kartus)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2575: 2010 Sausio 07, 16:53:55 »
Ir pas mane klausimas butu, kurioj vietoj yra ta knopke,kur kaip atidarai duris ir sviesa salone uzsidega? auto a4, o gal ne ten ieskau problemos, kaip manot? nes kitas duris atidarau ir viskas dega kuo puikiausiai,o vairuotojo atidarius nedega nei salone,nei paciose duryse raudona lempa, manau,kad bus uzssalus ta knopke,jei ten tokia stovi, bet kiek ziurejau,tai nemaciau as nieko ten panasaus,gale yra viskas aiskiai,o cia nieko nesimato. Vakar dar dege,o siandien paspaudus salciui jau nedege kaip atidariau.

bandyk srove ziuret, na ta prasme ar isvis kontaktas yra, gal laidas tarp dureliu ir salono perluzo. nuo daviklio laidas eina i vieta kur visos jungtys- salia kaires kojos, ta plasmase nedidele atsukes matysi. laidas jei neklystu baltai rudas.
O daviklis kaip ir sake, pacioj spinoj, kur fiksatoriai stovi
Tai va, nieko nereikejo sildyt,siandien jau ir sviesa dege,oras atsilo ir problemos nera,kaip ir ramsung :)

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2576: 2010 Sausio 07, 17:01:48 »
nu sweiki, ziurekit kiek termostato taisymas kainuoja? ir dirzo paverzimas? gal zinot?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2577: 2010 Sausio 07, 17:03:10 »
termostato nieks netaiso, o keicia i kita :)

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2578: 2010 Sausio 07, 17:05:20 »
termostato nieks netaiso, o keicia i kita :)

tai taip, tik kad kitaip isireiskiau ;) na, va pataise man viska oro srautu, bet masina kurias tik iki -10, toliau pis...akumas 45ah isikrauna.. o seip vienam pazystamui svaite pavazineja ir pakeicia oro srauto matuokle ir vel keicia, jau 4 keitesi.. gal cia kokia liga jau audziu yra? ;)

Neprisijungęs slam

  • Įrašai: 1982
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2579: 2010 Sausio 07, 19:02:42 »
45ah akumas ,manau, tikrai silpnokas, pas tave ,regis, identiskas variklis, kaip pas mane. Mano masinoj stovi 65ah akumas. Kazkaip nesamoningai skamba tavo teorija su oro srauto matuoklem:)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2580: 2010 Sausio 07, 21:57:50 »
tai pas jy gal kazkas degina matuokles el. daly. gal del to. paprastai gi taip nebuna.

Neprisijungęs Falk3n

  • Įrašai: 1012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2581: 2010 Sausio 07, 23:27:56 »
Per paskutinius salcius vos uzkuriu savo ketvertuka, pasitikrinau zvakes, pasirodo trys is keturiu gatvos. Nusipirkau siandien visas keturias naujas Ngk ir nezinau kaip daryti, ar keisti paciam ar vaziuoti pas dyzelistus? Siaip rankos lyg ir auga is ten kur turetu, tai manau galeciau ir pats, bet irankiu neturiu normaliu. Ar reikia ten kokios spec rakto, ar imanoma atsukti kaipnors paprasciau kazko nesulauzius ir kokios dar proceduros susukant zvakes (jei yra tokiu isvis)? Dekui ;)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2582: 2010 Sausio 07, 23:43:00 »
pats keiciau, reikia ten geriausia turetu vamzdukini tvirta 10 rakta ir jukiu problemu pakeist ten jas.

Neprisijungęs Falk3n

  • Įrašai: 1012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2583: 2010 Sausio 07, 23:49:48 »
pats keiciau, reikia ten geriausia turetu vamzdukini tvirta 10 rakta ir jukiu problemu pakeist ten jas.
o su kilpiniu kokiu raktu 10 neiseitu? Kaip ziurejau tai jos metalines tos zvakes, tai nera kam ten skilti kaip benzu keramikines, ar ne?

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2584: 2010 Sausio 08, 06:43:08 »
tau tereik 10mm galvutes praiilgintos ir viskas, atsargiai suki kad nenusukt ir fsio. susukant naujas tik gerai pagauk sriegy, nes jis smulkus ir galima pridirbti kreivai pagavus.

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2585: 2010 Sausio 08, 08:18:27 »
pats keiciau, reikia ten geriausia turetu vamzdukini tvirta 10 rakta ir jukiu problemu pakeist ten jas.
o su kilpiniu kokiu raktu 10 neiseitu? Kaip ziurejau tai jos metalines tos zvakes, tai nera kam ten skilti kaip benzu keramikines, ar ne?
Labai klysti kad nėra kam ten skilti.Labai sėkmingai išsukant atitrūksta srieginė dalis nuo likusios žvakės dalies ir tada liūdnos mišios, pats su viena tokia žvake jau metus važinėju.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2586: 2010 Sausio 08, 08:21:52 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2587: 2010 Sausio 08, 08:46:00 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D
Gal ir taip.Bet į nosį duot nėra kam už tai, keitė prieš tai neaišku kas ir kada.

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2588: 2010 Sausio 08, 12:47:15 »
45ah akumas ,manau, tikrai silpnokas, pas tave ,regis, identiskas variklis, kaip pas mane. Mano masinoj stovi 65ah akumas. Kazkaip nesamoningai skamba tavo teorija su oro srauto matuoklem:)

http://www.meistras.lt/index1.php?m=8

varta akumai seip 66 ar 74 dedis man? 74 starterio nedegins kazin?

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2589: 2010 Sausio 08, 13:12:18 »
Nesudegins tikrai

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2590: 2010 Sausio 08, 14:55:07 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D

uzverzt su protu reik, o atsukinejant reiktu su WD 40 purkstelt del sventos ramybes. Sudejus geras, kokybiskas zvakes manau pamirsi kada tu ir kur jas keitei ir nereiks galvot apie atsukima. Jau ant pakaitinimo zvakiu taupyt neverta tikrai.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2591: 2010 Sausio 08, 15:54:56 »
45ah akumas ,manau, tikrai silpnokas, pas tave ,regis, identiskas variklis, kaip pas mane. Mano masinoj stovi 65ah akumas. Kazkaip nesamoningai skamba tavo teorija su oro srauto matuoklem:)

http://www.meistras.lt/index1.php?m=8

varta akumai seip 66 ar 74 dedis man? 74 starterio nedegins kazin?
kas cia per kklausimas, gali deti kad ir 100Ah tik zek kiek tawo generatorius kerauna, ar pajegs jis ta akuma uzkrauti. ne srove degins startery o ytampa, jei tarkim 24V idesi. vat

Neprisijungęs Falk3n

  • Įrašai: 1012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2592: 2010 Sausio 08, 18:19:56 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D

uzverzt su protu reik, o atsukinejant reiktu su WD 40 purkstelt del sventos ramybes. Sudejus geras, kokybiskas zvakes manau pamirsi kada tu ir kur jas keitei ir nereiks galvot apie atsukima. Jau ant pakaitinimo zvakiu taupyt neverta tikrai.
Susukau siandien visas NGK zvakes, tai tureciau pamirsti porai sezonu tikrai manau. Tik vat idomiai pasirode man, kai lengvai issisuko zvakes senos, naujos taip sakyciau sunkokai isisuko, sriegi atrodo pataikiau. Kazin kodel taip?..

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2593: 2010 Sausio 08, 18:40:05 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D

uzverzt su protu reik, o atsukinejant reiktu su WD 40 purkstelt del sventos ramybes. Sudejus geras, kokybiskas zvakes manau pamirsi kada tu ir kur jas keitei ir nereiks galvot apie atsukima. Jau ant pakaitinimo zvakiu taupyt neverta tikrai.
Susukau siandien visas NGK zvakes, tai tureciau pamirsti porai sezonu tikrai manau. Tik vat idomiai pasirode man, kai lengvai issisuko zvakes senos, naujos taip sakyciau sunkokai isisuko, sriegi atrodo pataikiau. Kazin kodel taip?..

tai senos zvakes sunkiai ir neturejo atsisukti, nes kitu atveju butu tikimybe kad nuluz galiukas

gintautas

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2594: 2010 Sausio 08, 21:37:53 »
 

    pas mane a4 tdi 2002 metu. Nezinau kas atsitiko su " bardacioku", jis
paprasciausiai uzsitrenke ir negaliu jo nei atidaryti, nei atrakinti. Gal kas
buvo susidures su panasia problema?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2595: 2010 Sausio 08, 22:58:00 »
Va uztai isukant zvakes ir negalima pamirsti, kad ne rata prisukineji :D

uzverzt su protu reik, o atsukinejant reiktu su WD 40 purkstelt del sventos ramybes. Sudejus geras, kokybiskas zvakes manau pamirsi kada tu ir kur jas keitei ir nereiks galvot apie atsukima. Jau ant pakaitinimo zvakiu taupyt neverta tikrai.
Susukau siandien visas NGK zvakes, tai tureciau pamirsti porai sezonu tikrai manau. Tik vat idomiai pasirode man, kai lengvai issisuko zvakes senos, naujos taip sakyciau sunkokai isisuko, sriegi atrodo pataikiau. Kazin kodel taip?..

turbut nesutepei, nes i sausa aliumini korpusa sunku isukti,gali taip ir sriegi sugadinti :)

Neprisijungęs aiwarushka

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2596: 2010 Sausio 10, 16:49:52 »
gal kas kokia foto ar schema turit,kaip taisyklingai turi uzsideti prieky keleivio puses tas mazas stabilizatorius?

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2597: 2010 Sausio 10, 16:51:16 »
o kas ten sudetingo? kur klausimas iskilo?

Neprisijungęs aiwarushka

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2598: 2010 Sausio 10, 17:13:36 »
is kurios puses ten dedas?tas stabilo vertimas i bamperio puse ar i dureliu puse turi stovet?ir dar ten vienam gale storesne ivore yra negu kitam gale,tai reik kad nusumaisytu

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2599: 2010 Sausio 10, 17:24:52 »
is kurios puses ten dedas?tas stabilo vertimas i bamperio puse ar i dureliu puse turi stovet?ir dar ten vienam gale storesne ivore yra negu kitam gale,tai reik kad nusumaisytu

paziek is kitos puses kaip stovi ir zinosi

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
818154 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22229 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7254 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus