Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a3 skyrius  (Skaityta 817337 kartus)

Neprisijungęs Glupstwo

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1625: 2010 Birželio 14, 17:33:28 »
nu ir sudetingai cia, pas mane uztenka nuspaudus desine mygtuka ijungt degima tada atleist ir nuspaust kairi. Viskas :) Beje idomus dalykas, nuresetinau pekeitus tepalus, rode Service in 15000 km. Siandien idomumo delei paziurejau kiek liko, raso Service in 900 km. Po tepalu keitimo pravaziuota 3000km  :-]

Bravo! Aš irgi vargau su ta sudėtingąja kombinacija, ir nieko nesigavo. O panaudojau tavąjį patarimą, tuoj atsirado užrašas 'Service in 15000 km', ir paskui visai dingo. Ačiū.

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1626: 2010 Birželio 14, 20:30:39 »
Nu va kaip gerai  :) Man rodos sitas budas tinka toms A3 kurios turi ta ekrana per viduri ir ten raso Service, o tas sudetingesnis budas toms pas kurias raso OIL ir INSP ekranelyje kuriame rodoma rida.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1627: 2010 Birželio 14, 22:12:41 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)

Neprisijungęs Kopa

  • Įrašai: 1160
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1628: 2010 Birželio 14, 23:47:33 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)
Pirk mano :D

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1629: 2010 Birželio 15, 01:39:53 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)
Cia i savo 1,6 supyliai ta 5w30?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1630: 2010 Birželio 15, 08:53:20 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)

Kelintu metu, koks variklis, keliu duru, kaina, netinkama spalva. Surasyk viska, o mes jau paieskosime  ;)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1631: 2010 Birželio 15, 09:59:26 »
Valytuvu "strigimo" problema ispresta.Issiemiau valytuvo mechanizma, iskaliau ivore, nuvaliau , sutepiau istaciau atgal  ir "strigimo " problemos kaip nebuta :)





Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1632: 2010 Birželio 15, 11:55:09 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)
Pirk mano :D

Tavo automatas - netinka :D

Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)
Cia i savo 1,6 supyliai ta 5w30?

Taip, į šitą, taip ir manualas rodo. Pigiai gavau, tai manau blogiau tikrai nebus, nei su 10w40

Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)

Kelintu metu, koks variklis, keliu duru, kaina, netinkama spalva. Surasyk viska, o mes jau paieskosime  ;)

Geriau keturdurė, faceliftinė, mechanas. Kw nesvarbūs, nes vistiek bursiu :D Spalvos visos tinka.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1633: 2010 Birželio 15, 13:01:13 »
Valytuvu "strigimo" problema ispresta.Issiemiau valytuvo mechanizma, iskaliau ivore, nuvaliau , sutepiau istaciau atgal  ir "strigimo " problemos kaip nebuta :)


B5 passatui irgi esu tvarkęs tokią problemą,įvorė varinė užsivelia ir vos eina pajudinti,tai po idealaus išvalymo,išplovimo ir sutepimo drėgmei atspariu tepalu (simol) vistiek po metų ta įvorė vėl pradėdavo strigti,kažkas ten pasižeidžia,valymas laikina priemonė.

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1634: 2010 Birželio 15, 16:32:24 »
Valytuvu "strigimo" problema ispresta.Issiemiau valytuvo mechanizma, iskaliau ivore, nuvaliau , sutepiau istaciau atgal  ir "strigimo " problemos kaip nebuta :)


B5 passatui irgi esu tvarkęs tokią problemą,įvorė varinė užsivelia ir vos eina pajudinti,tai po idealaus išvalymo,išplovimo ir sutepimo drėgmei atspariu tepalu (simol) vistiek po metų ta įvorė vėl pradėdavo strigti,kažkas ten pasižeidžia,valymas laikina priemonė.
Svarbu valant nesubraizyt lygaus pavirsiaus, ir vel istatyti tarpine, kuri neleistu ten sverbtis purvui, dulkems.Ziuresim, kaip veiks.Strigima  pastebejau pries 3 metus :) Bet jis nebuvo toks, akivaizdus ir as nekreipiau demesio i tai.
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1635: 2010 Birželio 15, 17:46:39 »
Valytuvu "strigimo" problema ispresta.Issiemiau valytuvo mechanizma, iskaliau ivore, nuvaliau , sutepiau istaciau atgal  ir "strigimo " problemos kaip nebuta :)


B5 passatui irgi esu tvarkęs tokią problemą,įvorė varinė užsivelia ir vos eina pajudinti,tai po idealaus išvalymo,išplovimo ir sutepimo drėgmei atspariu tepalu (simol) vistiek po metų ta įvorė vėl pradėdavo strigti,kažkas ten pasižeidžia,valymas laikina priemonė.
Svarbu valant nesubraizyt lygaus pavirsiaus, ir vel istatyti tarpine, kuri neleistu ten sverbtis purvui, dulkems.Ziuresim, kaip veiks.Strigima  pastebejau pries 3 metus :) Bet jis nebuvo toks, akivaizdus ir as nekreipiau demesio i tai.
Cia toks strigimo salinimas tiktu ir galiniui valytuvui, nes pas mane lyg pasitrukciodamas valo  :P

Neprisijungęs Neriuss

  • Įrašai: 396
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1636: 2010 Birželio 15, 18:36:40 »
Pakeičiau kątik tepaliukus a3, supyliau sintetiką 5w30, kaip priklauso pagal manualą :) Įdomu, kaip bus eksploatuojant poveikis :)
P.S. Gal kas žinot kokią gerą a3 tdi pardavime, reikia žmonai pagaliau auto keisti :)
Pirk mano ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1637: 2010 Birželio 15, 18:41:43 »
Kokia ta tavo? Foto atmesk kur nors ;)

Neprisijungęs Shatt

  • Įrašai: 45
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1638: 2010 Birželio 15, 18:45:48 »
Klausimelis. ! Kalba eina apie 109 rele kitaip sakant kuro siurblio rele. Beda tokia kai lauke vesu pvz ryte masina vedasi, susilus orui nebe. Pastebejimai tokie: ryte puikiai suveikia rele dienos metu nesuveikia. Multimetru pamatavau itampas is kontaktu ten ateina trys laideliai raudonas melynas ir plonesnis melynai-geltonas, raudonas ir melynas duoda ~12.5 V visa laik net neijungus degimo, o tas plonesnis laidas su bet kuriuo kitu itampa duoda tik kai vesu, dienos metu itampa kazkur dingsta todel nesuveikia rele. Klausimas kur tie laideliai yra isvedzioti (kur atsekti ju galus) ir kodel butent del aukstesnes temperaturos ta srove kazkur prapuola. Gal kas susidure esat.

Aciu.  

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1639: 2010 Birželio 15, 19:43:26 »
Kokia ta tavo? Foto atmesk kur nors ;)
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a3/id-872346
uz tokiu metu su tokiu varikliu, manau mokeciau nuo 14 - 15 tukstantuku, plius dar manau nusidereciau :), cia tik tarp kitko :)

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1640: 2010 Birželio 15, 19:58:01 »
na taip kaina nemaza uz 9 metu A3. Kita vertus bent jau as tai sutikciau permoketi uz masina jei ji isties labai tvarkinga. Tiesa kai as rinkausi teko matyti masinas uz 14klt kuriu bukle buvo prastesne uz tas kurios kainavo 10. Taip kad cia neatspesi reikia vietoj ziuret ir sprest. Beje man sita patiko, tiesa cia benzas:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a3/id-889748
Salonas ziauriai grazus   (aa)

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1641: 2010 Birželio 15, 20:54:59 »
na taip kaina nemaza uz 9 metu A3. Kita vertus bent jau as tai sutikciau permoketi uz masina jei ji isties labai tvarkinga. Tiesa kai as rinkausi teko matyti masinas uz 14klt kuriu bukle buvo prastesne uz tas kurios kainavo 10. Taip kad cia neatspesi reikia vietoj ziuret ir sprest. Beje man sita patiko, tiesa cia benzas:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a3/id-889748
Salonas ziauriai grazus   (aa)
Na labai tvarkingu masinu siai dienai mazai  :D, visos burtos, priburtos, uzburtos. Koks burimo lygis, reik ziuret vietoj, ivertint plius ir minus ir must kaina. As visad perkant - parduodant masinas, taikau i viduriukus pagal esamas rinkos kainas :) Ta a3 benzinine atrodo graziai, salonas isvalytas  :D, o kaip ten is technines puses - viens dievas tezino  :-]

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1642: 2010 Birželio 15, 21:24:23 »
Tai aisku su tuo pirkimu visada loterija. Visgi vietoj ziurint galima nemazai defektu pamatyt, turbut del to sau masina labai aktyviai ieskojau daugiau nei 2 menesius, apziurejau as ju velniai zino kiek, o ir rinkausi ne is vieno modelio. Sita kuria nupirkau jau pirkdamas maciau kad neideali, bet ivertinus padoria kaina ir tai kad per 2 menesius labai geresniu nemaciau, nusipirkau ir dabar visai patenkintas.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1643: 2010 Birželio 15, 21:27:49 »
na taip kaina nemaza uz 9 metu A3. Kita vertus bent jau as tai sutikciau permoketi uz masina jei ji isties labai tvarkinga. Tiesa kai as rinkausi teko matyti masinas uz 14klt kuriu bukle buvo prastesne uz tas kurios kainavo 10. Taip kad cia neatspesi reikia vietoj ziuret ir sprest. Beje man sita patiko, tiesa cia benzas:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a3/id-889748
Salonas ziauriai grazus   (aa)

Hm, gal imti benzą ir dėti dujas :V

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1644: 2010 Birželio 15, 21:28:31 »
panasiai ir man buvo, ziurinejau nuo 4 golfu iki a4 audiniu, bet issirinkau a3. Rinkaus apie menesi, ivertines defektus numusiau kaina ir pasiimiau a3  :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1645: 2010 Birželio 15, 21:29:35 »
Tai ir aš ieškau vw golf IV arba a trys, bet kad pasirinkimas nekoks...

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1646: 2010 Birželio 15, 22:25:10 »
hmm golfu pasirinkimas mazas? maniau kad ju kaip tik daug turetu but... O del A3 tai jo pasirinkimas isties menkas.

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1647: 2010 Birželio 16, 00:04:44 »
jo, golfu tai yra, tikrai didesnis pasirinkimas, bet as jo nepirkau ne todel kad neradau tinkamo, o todel kad persigalvojau  :). Kuo labiau ziurejau as i juos, tuo labiau man jie eme nepatikt  :D

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1648: 2010 Birželio 16, 08:49:26 »
Valytuvu "strigimo" problema ispresta.Issiemiau valytuvo mechanizma, iskaliau ivore, nuvaliau , sutepiau istaciau atgal  ir "strigimo " problemos kaip nebuta :)


B5 passatui irgi esu tvarkęs tokią problemą,įvorė varinė užsivelia ir vos eina pajudinti,tai po idealaus išvalymo,išplovimo ir sutepimo drėgmei atspariu tepalu (simol) vistiek po metų ta įvorė vėl pradėdavo strigti,kažkas ten pasižeidžia,valymas laikina priemonė.
Svarbu valant nesubraizyt lygaus pavirsiaus, ir vel istatyti tarpine, kuri neleistu ten sverbtis purvui, dulkems.Ziuresim, kaip veiks.Strigima  pastebejau pries 3 metus :) Bet jis nebuvo toks, akivaizdus ir as nekreipiau demesio i tai.
Cia toks strigimo salinimas tiktu ir galiniui valytuvui, nes pas mane lyg pasitrukciodamas valo  :P
Pas mane irgi galinis valytuvas strigineja jau ne vienerius metus.Niekada neatkreipiau demesio koks ten mechanizmas, gal irgi kokia ivore stovi?
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs armarius

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #1649: 2010 Birželio 16, 15:08:42 »
Gal kas susidure su tokiu reiskiniu?? kai apsukos pakyla auksciau 4k dingsta trauka, toks vaizdas lyg turba nebepucia, neina nei is vietos nei ant greicio. isjungus ir vel ijungus degima vel viskas puikiai veikia traukia, begejasi gerai. variklis 1.9tdi 66kw. dekoju uz protingus pasisakymus

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3197 Atsakymai
417325 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Sausio 05, 11:31:05
sukūrė Arnelisz
Audi 90 skyrius

Pradėjo Rimux « 1 2 ... 23 24 » Audi 80 / 90

597 Atsakymai
85294 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 22, 22:42:26
sukūrė LAWRIS
7250 Atsakymai
885450 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 25, 14:37:10
sukūrė orzo