Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a3 skyrius  (Skaityta 817256 kartus)

Neprisijungęs Gelezhinkelis

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #725: 2009 Gruodžio 24, 19:18:45 »
Sveiki kolegos. Svenciiu proga vel cia rasau, ir si karta su sventine nuotaika, bei dziaugsmu uz parduota audi a3. Gaila tik vieno - teks atsisveikint su audi klubu, nes isstojau is audi gretu, peugeot pirksiu dyzeliuka...
Prie progos paklausiu, gal kam reikia:
 MANTONNI blow off 250lt
R-16 vasarines padangos 150lt - 4vnt
Amortizatoriai (sport, kieti) kaina sutartine. Be spyruokliu.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #726: 2009 Gruodžio 24, 21:33:14 »
Kolega - kokie ten amortikai? :)

Neprisijungęs pamises del 0000

  • Įrašai: 865
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #727: 2009 Gruodžio 25, 12:42:31 »
tu pagalvok ar gerai issirinkai marke dziaugiesi tu kad pardaviai a3. bet jau kaip dziaugsis zmogus pardaves tau peza tai net neisivaizduoji jauciu kad 406 imi :D

Neprisijungęs Gelezhinkelis

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #728: 2009 Gruodžio 25, 13:33:36 »
307 HDI.  Audi pardaves dziaugiuosi tik del vieno dalyko - sutaupiau ant greiciu dezes taisymo ir galinio tilto keitimo. Masina po labai smarkaus smugio, jei net bagazine sugebejo paeiti i sona, kai smugis buvo i sona.... sedynes nuo issokusiu airbag graziai uzsiuvau uz 200lt, rato kreivo nepamate, o del greiciu dezes pasakiau zmogui kad nebrangiai kainuos (kai man tuo tarpu meistras ivertino 1000 lt). Po sitos "mini" avarijos, masina tapo nevaldoma, daugiau 90 km/h jau nesaugu vaziuot, meto i sonus :D toks jausmas, jog galas dirba atskirai nei priekis, juda net per kebula. Beto visam salone visos paneles (priekio, sonu, galo) pradejo barsket. Na isivaizduokit, nusipirkau pries 2 metus uz 18k idealia masina, 2-3 avarijos, mazi pataisymai, bet esme kad masina sunkiai explotuojama tapo... ir pardaviau tik uz 6.5k. Minusas ziaurus litu atzvilgiu, bet ivertinus kar net karteri pramuses buvau, tai manau reikia dziaugtis kad su sita audi dar neuzsimusiau :D

to EVALDAS: amortiku tema yra ir pardavimu skilty, ir ten minejau, kad foto neturiu, o firmos nezinau, nes jie prarade prekine isvaizda. Bet patikinu kad funkcionalumo tikrai neprarado. Spyruokles nuo ju (be firmos, raudonas) pardaviau vos ne dykai - 100lt. Uz amortizatorius prasau panasiai.

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #729: 2009 Gruodžio 25, 15:10:40 »
eina sau uzuojauta del tokio minuso  :V o siaip kiekviena avarija i nauda neiseina, prasideda visokios nesamones, pas mane senoj masinoj atrodo vos prabrauke galini sparna ir zibinta sudauze. Atrode menkniekis, o po poros menesiu paziurejau bagazinej kur atsarginis ratas, gal 3 litrai vandens pribege...
o siaip manau zmogus uz tokia maza kaina nusipirkes apsitvarkys, tilta pasikeist ir vistiek norma gausis.

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #730: 2009 Gruodžio 26, 11:51:41 »
307 HDI.  Audi pardaves dziaugiuosi tik del vieno dalyko - sutaupiau ant greiciu dezes taisymo ir galinio tilto keitimo. Masina po labai smarkaus smugio, jei net bagazine sugebejo paeiti i sona, kai smugis buvo i sona.... sedynes nuo issokusiu airbag graziai uzsiuvau uz 200lt, rato kreivo nepamate, o del greiciu dezes pasakiau zmogui kad nebrangiai kainuos (kai man tuo tarpu meistras ivertino 1000 lt). Po sitos "mini" avarijos, masina tapo nevaldoma, daugiau 90 km/h jau nesaugu vaziuot, meto i sonus :D toks jausmas, jog galas dirba atskirai nei priekis, juda net per kebula. Beto visam salone visos paneles (priekio, sonu, galo) pradejo barsket. Na isivaizduokit, nusipirkau pries 2 metus uz 18k idealia masina, 2-3 avarijos, mazi pataisymai, bet esme kad masina sunkiai explotuojama tapo... ir pardaviau tik uz 6.5k. Minusas ziaurus litu atzvilgiu, bet ivertinus kar net karteri pramuses buvau, tai manau reikia dziaugtis kad su sita audi dar neuzsimusiau :D

to EVALDAS: amortiku tema yra ir pardavimu skilty, ir ten minejau, kad foto neturiu, o firmos nezinau, nes jie prarade prekine isvaizda. Bet patikinu kad funkcionalumo tikrai neprarado. Spyruokles nuo ju (be firmos, raudonas) pardaviau vos ne dykai - 100lt. Uz amortizatorius prasau panasiai.
Nera ko girtis, kad zmogu apgavai  (!?)
Tikiuosi isigysi panasios bukles Peugeot  (h)

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #731: 2009 Gruodžio 26, 20:07:11 »
tokia cia ir apgavyste, uz 6.5k paeme 98 1.8T, tai manau nebaisu jei ir 4klt sukis nupirkes.

Neprisijungęs Gelezhinkelis

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #732: 2009 Gruodžio 26, 23:20:42 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....

Neprisijungęs Naglis

  • Įrašai: 125
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #733: 2009 Gruodžio 27, 19:57:47 »
Gal kas susidures su tokia problemyte, kad neuzsyla variklis? Skydelyje rodo apie 70C. Galvojau termostatas, nors buvo keistas pries kelis tukst. km, siandien pakeiciau, vistiek tas pats. Diagnostika padariau, jokiu klaidu nera, realiuoju laiku skanuojant rodo 75C. Ar koks daviklis pavargo, ar kas dar gali buti? Dekui  ?!?

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #734: 2009 Gruodžio 27, 20:12:17 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....

Gerbiamasis. tai kodel tuomet uz tiek mazai pardavet, juk jei gerai zinau, esat minejes kad tas kas nupirko ne nenutuokia kas su sia masina buvo. Juk galejot uz tuos pacius 8500 lt parduot, kas tikrai nebutu per daug tokiai masinytei... Kazkas cia neaisku sioje istorijoje, nieks sais laikais pusvelciui neatiduoda  :P

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #735: 2009 Gruodžio 27, 20:56:18 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....
Tu durnas ar kitus tokiais laikai?  (!?)
Sakia issoke air bag - uzsiuvau, ratas kreivas - nepamate, greiciu dezes remontas - 1000 lt., masina tapo nevaldoma, daugiau 90 km/h jau nesaugu vaziuot, meto i sonus - cia ne trukumas  :O  Beto visam salone visos paneles pradejo barsket.
Tai cia neapgavai zmogaus?  (z) Zinai nori apgaudinet - apgaudinek, bet buk zmogus, nesigirk cia forume tokiais darbais :E

Neprisijungęs Neriuss

  • Įrašai: 396
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #736: 2009 Gruodžio 27, 20:59:40 »
kvailokas klausimas gal kas zinot kaip nusejima riciagas :D begiu svirtis  :Dniekaip as nenuimu

Tiesiog trauk i virsu ir viskas. Pas mane gan sunkiai bumbulas issitraukia. Dar istrauk remeli kozos, ir viskas liks strypas, galesi junginet  :-]
siaip nuemus oda dar yra toks chamutas, ji nuemuss bumbulas kuo lengviausaii isijima
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 27, 21:01:12 sukūrė Neriuss »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #737: 2009 Gruodžio 28, 12:02:24 »
Šiandien a3 pirmą kartą pavedė :D Pramušo galinio suporto tarpinę, tai galvojau, kad jau pabučiuosiu bortelius. Na, laimei viskas ok, kainavo tarpinė 2lt :)

Neprisijungęs Gelezhinkelis

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #738: 2009 Gruodžio 28, 12:46:51 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....

Gerbiamasis. tai kodel tuomet uz tiek mazai pardavet, juk jei gerai zinau, esat minejes kad tas kas nupirko ne nenutuokia kas su sia masina buvo. Juk galejot uz tuos pacius 8500 lt parduot, kas tikrai nebutu per daug tokiai masinytei... Kazkas cia neaisku sioje istorijoje, nieks sais laikais pusvelciui neatiduoda  :P


Tai todel ir pardaviau uz tokia kaina, kai airbagai issoke, ratas paejes i sona (nedaug), barska paneles. I ja jau buvau ikises LABAI daug ..... todel norejau greiciau atiduot zmogui, kuris ja prikels antram gyvenimui

Neprisijungęs rycis

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 72
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #739: 2009 Gruodžio 28, 17:26:17 »
daug gavai siaip. su tuo ir sveikinu.

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #740: 2009 Gruodžio 28, 23:41:52 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....

Gerbiamasis. tai kodel tuomet uz tiek mazai pardavet, juk jei gerai zinau, esat minejes kad tas kas nupirko ne nenutuokia kas su sia masina buvo. Juk galejot uz tuos pacius 8500 lt parduot, kas tikrai nebutu per daug tokiai masinytei... Kazkas cia neaisku sioje istorijoje, nieks sais laikais pusvelciui neatiduoda  :P


Tai todel ir pardaviau uz tokia kaina, kai airbagai issoke, ratas paejes i sona (nedaug), barska paneles. I ja jau buvau ikises LABAI daug ..... todel norejau greiciau atiduot zmogui, kuris ja prikels antram gyvenimui

tai jau tik nepasakok, juk minejai kad airbagus (graziai)uzsiuvai, tikriausiai siekiant kad nieks nepastebetu, kad ratai kreivi irgi minejai nepastebejo, tai kokio velnio parduot papigiai, kai visualiu defektu ner. Tau ja ir uz 8 butu greitai paeme su kozom ir tt.....
Anyway, nors nesigirk viesai apie sias nesamones, nes taves sios replikos tikrai nepapuos.
Kaip jau kazkas minejo: tikiuosi kad nusipirksi tokios pat bukles prancuza...

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #741: 2009 Gruodžio 28, 23:48:54 »
Gal kas trauket vaira ir pavaru svirti oda, kokios kainos ir kur tai daro Kaune?  :V

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #742: 2009 Gruodžio 29, 10:59:40 »
xebryte baikit smeizt. Ne man zmones apgaudinet. as uz 6.5k pardaviau GERA masina, i kuria reikia investuoti MAX pabreziu MAX 2k litu !
tai sorry, uz 8.5k gauti 98m. 1.8T audi a3, su elektronine klimato kontrole, kondicionierium, uzsilenkianciais veidrodeliais, signalizacija, oda - tai ne kiekvienas rastu dar...tuo labiau kai viskas pakaboj sutvaryta, tepalai pakeisti, karteris keistas, VISI filtrai keisti, freonas uzpildytas sviezias. Dar ir spyruokles gavo uz 100lt, tai manau ledas ....

Gerbiamasis. tai kodel tuomet uz tiek mazai pardavet, juk jei gerai zinau, esat minejes kad tas kas nupirko ne nenutuokia kas su sia masina buvo. Juk galejot uz tuos pacius 8500 lt parduot, kas tikrai nebutu per daug tokiai masinytei... Kazkas cia neaisku sioje istorijoje, nieks sais laikais pusvelciui neatiduoda  :P


Tai todel ir pardaviau uz tokia kaina, kai airbagai issoke, ratas paejes i sona (nedaug), barska paneles. I ja jau buvau ikises LABAI daug ..... todel norejau greiciau atiduot zmogui, kuris ja prikels antram gyvenimui

tai jau tik nepasakok, juk minejai kad airbagus (graziai)uzsiuvai, tikriausiai siekiant kad nieks nepastebetu, kad ratai kreivi irgi minejai nepastebejo, tai kokio velnio parduot papigiai, kai visualiu defektu ner. Tau ja ir uz 8 butu greitai paeme su kozom ir tt.....
Anyway, nors nesigirk viesai apie sias nesamones, nes taves sios replikos tikrai nepapuos.
Kaip jau kazkas minejo: tikiuosi kad nusipirksi tokios pat bukles prancuza...

o ko galejo tiketis zmogus pirkdamas tokia masina uz 6.5klt??? Kad "ledas" bus? Cia paskutiniam debilui turi but aisku, kad jei masina pusantro karto pigesne nei kitos panasiu metu su tokiu varikliu tai kazkas jau negerai. Pats sau kai ieskojau, buvau rades BMW uz 10k nors kitos panasios kainavo maziausiai 12-13. Nu ir ka idomumo delei apziurejau ir supratau, kad daug i ja idet reikia. Dabar jau 3 karta nuo to laiko perparduodama autopliuse. Nepagalvokit, jog as cia ginu toki poelgi, kad nuslepe gedimus, bet reikia ir patiems mastyti perkant.

halkas

  • Svečias
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #743: 2009 Gruodžio 29, 12:12:15 »
Gal kas susidures su tokia problemyte, kad neuzsyla variklis? Skydelyje rodo apie 70C. Galvojau termostatas, nors buvo keistas pries kelis tukst. km, siandien pakeiciau, vistiek tas pats. Diagnostika padariau, jokiu klaidu nera, realiuoju laiku skanuojant rodo 75C. Ar koks daviklis pavargo, ar kas dar gali buti? Dekui  ?!?
nu pas mane sia ziena ir nebuvo ne kart auksciau 70C uzkiles ir seip jei dar peciukas ijungtas kad silta ora pustu tai net 70C nepasiekia.manau cia normali temperatura.as vasara vos 90C uzkeliu ir tai tik dugnais paspaudus :V

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #744: 2009 Gruodžio 29, 12:51:57 »
Na nezinau, pas mane ir prie salciu uzkildavo iki 90 mieste vaziuojant su ijungtu peciuku. Manau kazkas vistiek negerai.

Beje dar kai ka pastebejau pas save. Klimatronike galime nustatyt kad rodytu ausinimo skyscio temperatura, tai ten iki 90 daug greiciau pakyla nei skydelyje rodykle, nzn kodel, gal skirtingose vietose davikliai ar kas.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 29, 12:53:57 sukūrė Kommissar »

halkas

  • Svečias
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #745: 2009 Gruodžio 29, 13:50:10 »
nu kiek zinau ausinimas cirkuliuoja per du ratus vienas mazesnis kitas didesnis tai turbut peciukas pucia is to mazesnio o jame tenperatura didesne :Vplius pas mane zyzelis tai sunkiau pasyla nei benzas :)

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #746: 2009 Gruodžio 29, 13:54:13 »
aaa tai jei dyzelis nieko keisto tada :) su tevo dyzeliu vaziavom tai gal po 15 km tik uzsilo iki 90

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #747: 2009 Gruodžio 29, 14:07:08 »
Pas mane po 5min važiavimo būna kaip įkalta 90laipsnių, gali nors ir -30 būti.

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #748: 2009 Gruodžio 29, 18:55:24 »
O pas mane retai kada iki 70 pakyla, nors peciukas susyla gan greitai ir pucia karsta ora, ausinimo skystis panasu kad irgi uzverda iki reikiamos temp, bet va rodykle niekaip nepakyla, jei vietoj vazineju tai isvis ant zemiausios padalos ir guli... Idomu, daviklis kiba gryba pjauna, beje kur jis randasi, iskastruociau  :-]

Neprisijungęs pamises del 0000

  • Įrašai: 865
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi a3 skyrius
« Atsakymas #749: 2009 Gruodžio 29, 21:26:11 »
Gal kas trauket vaira ir pavaru svirti oda, kokios kainos ir kur tai daro Kaune?  :V
[/quote zinau prie sauletekio man kateriuj sedynes trauke patenkintas jo darbu jo tel numeris 867441322 sake kainas bet jau nepamenu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3197 Atsakymai
417281 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Sausio 05, 11:31:05
sukūrė Arnelisz
Audi 90 skyrius

Pradėjo Rimux « 1 2 ... 23 24 » Audi 80 / 90

597 Atsakymai
85285 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 22, 22:42:26
sukūrė LAWRIS
7250 Atsakymai
885417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 25, 14:37:10
sukūrė orzo