Matau mažai domėjaisi čipavimo kainomis, 1500 gal kažkas ir mokėdavo, kai buvo viena kita tuo užsiimanti firma (pvz., GZ). Vimota tikrai ne vienintelė kontora

Beje, jie nenori užsiimti greičiausiai dėl to, kad daug lengviau suprogramuot porą naujesnių dyzelių nei vieną seną eSkę

Ir tai jie padarytų programą be stendo

O jeigu įdomu Vilniuj kainos, tai aš savo stock ECU pasikeičiau į čipuotą ir primokėjau 300 Lt. Už tą patį Vimotoj kaip sakei 1500 nori
