Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1849412 kartus)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #875: 2008 Lapkričio 04, 15:55:00 »
nu blin tikrai įdomiai kodėl taip ?? ?? pagal kodus tai tie suportai nuo A8 (D2) ir S4/S6 (C4) kaip
ir skiriasi: 4D0615107A ir 4A0615107 (čia pvz kairė pusė), bet tai vadinasi kažkas ir realiai skiriasi  ?!?  ?!?
Bet va čia http://turbo-quattro.com/forum/showthread.php?t=156 jau atliktas darbas juk, ir apie tai nė žodžio,
ir būtent rašo, kad tinka tiek vieni tiek kiti  :V :V :V :V :V :V hmmmmmmmmm
Gali buti kad jau radau kuo skiriasi ?!?  Vaziuosiu dabar ten kur stoikes pirkau, pamatuosiu suportus nuo S4, tada jau tiksliai galesiu pasakyti :/

P. S. o suporto paslifuoti toj vietoj kur norejau vis delto negalima (z)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020390 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz