Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1853906 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #8175: 2016 Sausio 03, 22:41:34 »
Taigi jungi prie kompo,ziuri kuriuose cilindruose tuo metu dingsta kibirkstis. Kai suzinai kuriuose, keiti vietom babinas. Jei pakeitus vietom babinas pasikeicia ir cilindrai kurie atsijungineja, keiti tas babina/babinas.
Jeigu keiciant babinas niekas nesikeicia, keiti komutatorius vietom. Jei pasikeicia, keiti bloga komutatoriu.
O jeigu ir keiciant komutatorius niekas nesikeicia, matuoji kompresija.
Tiesa, zvakes manau pacioj prazdioj pasiziurek. Maza ka.

Man lygiai tas pats buvo, buvo blogas vienas komutatorius. O centre, tokiu masinu jau nebepazysta, Buk ramus :)

Kad pas s8 jau komutatorių lyg ir nebėra, skierkai ecu signalą duoda.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021630 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz