Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1854116 kartus)

Neprisijungęs 5eagat3

  • Įrašai: 1545
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #8075: 2015 Gruodžio 02, 00:24:54 »
Nu agresyvumo kaip sakiau duoda ji isemus, bet nublerbimas irgi negarntuoju, kad nuo jo pasalinimo atsirado prie tam tikru apsuku, bet pabreziu nublerbimas o ne blerbimas. As linkes kaltint rezonatorius, jeigu pas tave katalizatoriai yra arba zinai, kad geri rezonatoriai tada pjauk, neprasausi manau. Taip H formos, bandysiu vaizdziai paaiskint bakelio viduje kaip vietoj vamzdzio eina apvalus tiesus sietas, dabar neturesiu galimybes padaryt nuotraukos :think: Bet tiesu ten viskas ir eina aplink sietas (+)  O ant rs6 tas H formos irgi gale stovi? Nes idomu X pipe butu, Tik kurioje vietoje ar vietoj H formos ar vietoj reziku daryt :V
Pas mane katalizai vietoje, manau, kad pataisys padėtį išpjovus tą bakelį.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz