Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1853326 kartus)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #625: 2008 Spalio 05, 18:31:25 »
na nzn, as neisivaizduoju stock turbinos puciant 2.0 bar. nesakau kad nera tik noreciau suzinot kiek ten ag ir nm generuoja toks daiktas
na salta ji buna kartais sankaba prasuka,o sankaba keista pries du men. ag ir as nezinau kiek... pagal skydelije esanti davikli,tai db rodo 2.4 2.5 bar.o kuris pajungtas prie vakumo gaugas tas 2.0...

ir idomu dar ta suzinot,ar palakscius pas visus ismetimo kolektorius ikaista iki raudomuno,sviecia kaip lempa nakti ... ir pas mane visas slegis kaip as suprantu sukeltas su wast geito varztu... na ir cipas kazkoks idetas yra..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021459 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz