Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1842732 kartus)

Neprisijungęs patsmaziausias

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6000: 2011 Balandžio 19, 23:21:52 »
Sveiki,gal kas gali patrti kur beda,s4,automatas(dar kol kas),vaziuojant sukasi iki 3-3.5 st apsuku toliau nebepriima gazo paprasciausiai kiek beduodi jokios reakcijos,stovint vietoj padavus pilnai gaza variklis padirba kokias 3-5 swkundes iki ribotuvo po to krenta apsukos iki 3 stuku ir daugiau nebekyla(pastoviai laikant pilna gaza).Zvakes ,babynos keiciau vakumai patikrinti 5 kartus,slangai taip pat. ,nebezinau pats kur bedos ieskoti.
Na va rasta beda pagaliau pakeiciau nauja kuro siurbli ir bedos baigesi,nes budavo vaziuoja kaip ir normaliai,bet uzeina ir nevaziuoja kaip kad rasiau,po siurblio pakeitimo viskas dingo (aa)


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1016344 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86260 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz