Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1855223 kartus)

Neprisijungęs ogimeras

  • Įrašai: 1004
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #5150: 2010 Spalio 01, 12:18:19 »
Kame gali buti beda? pradejo tepala valgyti ir rytais uzkurus ismeta melyna duma ?!? kazkaip daznokai reikia dapilineti

gumeles mes duma tada kai : nesvarbu siltas ar saltas, pagazuojuoji ir atleidus gaza (akseleratoriu) tada ismeta melyna duma. visa kita jau link turbinos ir ziedu. bet seip jeigu visa laika stebejai duminguma pas save, na ir jei su oro filtru vazinejai(ne su akmenu gaudykle-sportiniu filtru uz 40lt) ziedai greitai nesudyla, greiciausiai turbinike kazka leidzia. o del klibinimo, turiu k26 turba pas svae garaze pasmetes, praktiskai nekliba, tai kiba ledas :D o is tikro tepalai i duslerke kibirais bega :D diagnoze- persalus ;) 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021962 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86447 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz