Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1853609 kartus)

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #500: 2008 Rugpjūčio 11, 14:04:10 »
hi hi  :D , cia siaip... vienam servise sake, kad sitiems motoroms 2.2T platininines zvakes visiskai nereikalingos :D su jomis tik blogiau :D :D  (!?)

daba biskiu rimciau... Taigi, vel numiro lamda. NGK-NTK atlaike ~6 men  :V cia buvo anksciau rasoma sioje temoje apie placiavarzes lamdas tinkancias i 2.2T varikli nuo audi\vw >2000 m. automobiliu... Nu tinka tai tinka. Kadangi dabartine lamda gyvavo neilgai, nutariau pasinaudoti patarimu deti srotine placiavarze lamda nuo audi\vw >2000m. Skambinu srotan ir sakau taip ir taip reikia placiavarzes lamdos... Nu dave man suprast kad, gal prabusk ir kai prabusi paskambink dar karta.. Tai ar as negerai klausiu ar cia dar kazkas yra ??
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Rugpjūčio 11, 14:38:21 sukūrė Patrijotas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021529 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz