Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1842802 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #475: 2008 Liepos 16, 20:35:58 »
Sveiki gal kas bandet izoliuoti AAN'o ismetimo kolektoriu,  kokias medziagas naudojote, kiek pasiteisino ir keik ne. Domiuosi nes, manau kad velniskai karsta ten buna, neduok dieve mieste, diena, kai buna silta. Nenoriu uzsiimti jokiu gaidingu, todel kas daret pasidalinkit atsiliepimais - vertra neverta ir pan.  

IZOLIUOTO KOLEKTORIU?  Jei izoliuosi tai jis dar labiau ikais, o ir dabar jam nelengva ;)
ar ne paprasciau izoliuot deze oro paemimui, jeigu kalbam apie saltesnio oro paemima varikliui ?!?
nu čia pavarei  :O :O :O :O
http://www.cooltek.co.uk/exhaust_heat_wrap.htm
http://www.heatshieldproducts.com/header_heat_wrap.php
http://www.1tail.com/sa/p/1_x_50_Exhaust_Wrap-Black.htm

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1016367 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86260 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz