Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1853057 kartus)

Klaustas

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #375: 2008 Gegužės 09, 15:08:17 »
Idomu, kuom?

uztat, kad ten S2  :H ir dar ovants  :H




tai gal reikia palaukti kol kaina protingesne bus :V :D

manau, pardavejas paleis kaina tik tada kai praras paskutine vilti parduoti, arba Tau truks kantrybe  :D.... o jei kainos neleidzia, vadinas didelio poreikio parduoti nera jam ir jauciu, kad ji tvarkinga....matyt  zino ka turi ir kiek ans daikts kastuoja...


 Pardavejas yra mados vedinas eilinis ziurzius, persedes po civico i sita :D Lauze, lauze ir matyt nebeissimoka uz tvarkymus :D Masina neblogo stovio (bent jau buvo, kai tik parvaziavo, bet tai buvo beveik pries 2m). Keleivio puses galinis sonas dauztas, durnesnio chiptuning nesu mates (24 turba uzputineja iki 1.5bar, o vazioja tai ...), visos auto dazai tokie byskiu pavarge ir siaip, mano akimis nemenkai visokiu smulkmenisku problemu, budingu senai auto. Jei sita s2 yra LABAI gero stovio- saviskei apibudinimo liaupsemis turbut nerasciau :D :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021406 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86442 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz