Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1854699 kartus)

sausainis

  • Svečias
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #325: 2008 Vasario 29, 09:31:31 »
taigi va, mano bedos pagaliau baigtos su slegiu... Pakeistas tas nelemtas voztuvas  (aa) Daba 2.1 bar rodo (ECU).
  Esu begalo dekingas zmogui vardu Albertas ir kitiems dviems vyrams, kuriu net vardu nepaklausiau is to dziaugsmo. Vienas atvaziavo iki garazo  velokai vakare :O  , o kitas su A8 vaziuoja. Net nezinau ar sie zmones cia lankos. Aciu Jums uz vargus ir kad taip velu vakar man padejot... Sita beda mane ilgai kankino... daba poto kas buvo ir dabar didziulis skirtumas traukos atzvilgiu. Daba tikrai liko tik sparnus prisitvirtint  ff

 Aciu ir mazyliui uz pagalba del BOV'o  (h)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Vasario 29, 16:37:26 sukūrė AntibiotiC »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021832 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz