Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1854801 kartus)

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1575: 2009 Sausio 19, 18:17:07 »
nu siaip tokiu trukciojimu gyvenime neuzturejau Flexai  :V
plius jei be to voztuvo viskas ciki buvo tai gal ir teisinga isvada kad anas nevisai veikia gerai.
o del to garso tai ten viskas stock!  :) 
oras i sparnuote dauzosi tuo metu, ant visu tas pats,  draugo nissanas su sportiniu filtru tai tas garsas didesnis, irgi totalus stock'as
dabar kai aplaupyta masina tu ji tik girdi daugiau, kai vaziuosi nakty atsidares langa isgirsi kai ir pucia, ir kai nuleidzia  :D

aš girdžiu šiaip ir su uždarais stiklais kaip pučia (švilpt pradeda turba) o bovo nuleidimo garso dar nesiklausiau :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021859 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz