Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1852785 kartus)

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1575: 2009 Sausio 18, 20:28:27 »
eina  :) ir labai neblogai girdisi. Su stock bovu (recerkuliaciniu) to nebuvo, bet itariu, kad anas negeras buvo (gal). Kai isidejau atmosferini, atsirado ir tas garsas  :V.

siaip sitoj vietoj reikia patikrint bova ir labai atidziai paziuret o dar geriau isvis pakeist vakuumine slanga bow'o. Reikia isitikinti ar netra trukes tas metalinis vamzdukas. Pas mane jis buvo trukes ir tas dalykas isaiskejo, kai isidejo atmo bow'as. Jei bovas negaus vakuumo per ta slangute, anas neatsidaryt, o poto jau manau jau nereikia minet kas gali but.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Sausio 18, 20:33:01 sukūrė Efkito »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021321 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz