Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1849923 kartus)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1450: 2009 Sausio 10, 22:02:52 »
nu ji turbut taip sukonstruota yra ;) gi juk ju ir dydziai skiriasi ;) viena daugiau uzpucia efektyviai kita maziau ;) skaiciau kazkurtais apies senokai... jei perdauk pucia tai poto ten visokios turbulencijos ar dar ten kazkas ir poto nieko gero is to putimo nesigauna  ;)

turbina 24 gali tikrai daugiau nei 1,4 bar ispust. tik tada is jos naudos bus maza,nes ji kaista ir tada pradeda pust karsta ora,o is jo naudos maza...  ir turbinai tokios apkrovos yra nesveika,todel ji ilgai nelaikytu max apkrovom.... ir sita 24 ketinu keist i 27.ten karstoji dalis yra didele i nasumas jos yra kur kas didesnis  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020531 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz