Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1852779 kartus)

Neprisijungęs Donatas

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1325: 2009 Sausio 06, 12:59:30 »
nezinau pas manes seniau daugiausiai rode 2.2 yra ir 2.3 parode bar :) nu patys suprantat realiai 1.2 - 1.3 . o dabar kazkodel 2.0 bar daugiau neberodo tai yra 1 bar. nors viskas pakeista nauja turbinos slanga , oro filtro deze originali ideta ,chamutus priverziau gerai :) 
 dabar galvoju ar negali buti tai del to jog ant westgeito buvo pasukinetas tas varztukas ir neaisku kiek jis turi buti isuktas dabar
vakuumines slangutes visos ok?
katros slangutes ??? jeigu tos slangutes kur is turbinos slangos iseina tai taip visos geros suvarzytos geraj. 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021316 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz