Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi TT  (Skaityta 156774 kartus)

mng

  • Svečias
Audi TT
« Topic Start: 2008 Kovo 18, 18:43:10 »
Sveiki,

kadangi neradau atskiro TT skyrelio, tai klausiu cia... nes TT kaip ir coupe yra :)
as greitu metu planuoju pirkti Audi TT, ir mane domina absoliuciai viskas :) gal kas turit kokios patirties, ar informacijos ir galetumet pasidalinti? arba jei kas susiduret vienaip ar kitaip su sita masina papasakokit, labai idomu.. buciau tikrai dekingas.
ir siaip idomu gal yra kokiu aspektu i kuriuos tureciau atkreipti demesi pries pirkdamas.

p.s. sorry jeigu tema sukuriau netinkamam skyreli.

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #1: 2008 Kovo 19, 11:39:24 »
Sveiki,

kadangi neradau atskiro TT skyrelio, tai klausiu cia... nes TT kaip ir coupe yra :)
as greitu metu planuoju pirkti Audi TT, ir mane domina absoliuciai viskas :) gal kas turit kokios patirties, ar informacijos ir galetumet pasidalinti? arba jei kas susiduret vienaip ar kitaip su sita masina papasakokit, labai idomu.. buciau tikrai dekingas.
ir siaip idomu gal yra kokiu aspektu i kuriuos tureciau atkreipti demesi pries pirkdamas.

p.s. sorry jeigu tema sukuriau netinkamam skyreli.
mane irgi visai domintu si informacija :) tik gaila, kad pas mus klube dar ne vieno nera su TT :V
beje, o tu quattro planuoji imti TT? ir kuri varijanta pagal variklio galia? ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Audi TT
« Atsakymas #2: 2008 Kovo 19, 11:56:08 »
cia yra masina vienam :) t.y. savo malonumui ir vazinetis vienam paciam arba salia kokia smulkia mergyte pasisodint :)

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audi TT
« Atsakymas #3: 2008 Kovo 19, 14:34:16 »
man t
cia yra masina vienam :) t.y. savo malonumui ir vazinetis vienam paciam arba salia kokia smulkia mergyte pasisodint :)
man tai patiktu TT, tolimoj ateity planuojam 1.8T quattro 2000se edition isigyt is jav :H

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audi TT
« Atsakymas #4: 2008 Kovo 19, 16:15:49 »
cia yra masina vienam :) t.y. savo malonumui ir vazinetis vienam paciam arba salia kokia smulkia mergyte pasisodint :)
na pora vaiku nedideliu dar ant galines sedynes irgi telpa  (+) (+) ;)
O apie technine dali, tai ka is moteriskiu esu girdeje, kad joms nepatinka kad tokia maza masinyte tiek daug kuro suvartoja (ko jos visai nesitikejo  :-] :-] ) ir kad triuksmas vidui girdisi, t.y. nepatenkintos garso izoliacija.
O siaip tai, techniskai, cia mano grynai nuomone kazkuom ypatingai neturetu skirtis nuo A4TQ

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #5: 2008 Kovo 19, 21:02:59 »
na as noriu pirkti kokiu 2002-2003 metu... kiek susiradau info yra pagrinde trys skirtingi modeliai... vienas eina 1.8 132KW be quattro, o kitas 1.8 165kw su quattro... ir zinoma 3.2 quattro modelis :D (bet sis jau ne man) galbut klystu bet tikriausiai nedaug :) siaip varikliai pas abi yra 1.8 tik antroji turi didesne turbina ir antra interkuleri ir dar kazkokiu pakeitimu...man asmeniskai teko pavazineti su antruoju variantu gera savaite, tai iskarto supratau kad savo a4 2.5tdi keiciu nedelsiant :) siaip traukia tai super :) del to garso nzn.. cia kaip kam... tiesa kietoka bet gi sportine masina... o siaip noriu ja isigyti tik savo malonumui... na ir mergyte sone pasisodinti :D kasdieniniam vazinejimui turiu kita toki sena dyzelini lauza :)

pradejau kaip ir ieskoti... mastau gal ziuret kokia amerikoniska silpnai dauzta... galima gana geru metu 2004-2005 aukcionuose paimti... tik neaisku ar lietuviu auksarankiai meistrai suremontuos :) na arba sveika europietiska varianta.... dar koki menesi paskirsiu patyrinejimui o paskui matysim :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #6: 2008 Kovo 20, 08:26:29 »
na as noriu pirkti kokiu 2002-2003 metu... kiek susiradau info yra pagrinde trys skirtingi modeliai... vienas eina 1.8 132KW be quattro, o kitas 1.8 165kw su quattro... ir zinoma 3.2 quattro modelis :D (bet sis jau ne man) galbut klystu bet tikriausiai nedaug :) siaip varikliai pas abi yra 1.8 tik antroji turi didesne turbina ir antra interkuleri ir dar kazkokiu pakeitimu...man asmeniskai teko pavazineti su antruoju variantu gera savaite, tai iskarto supratau kad savo a4 2.5tdi keiciu nedelsiant :) siaip traukia tai super :) del to garso nzn.. cia kaip kam... tiesa kietoka bet gi sportine masina... o siaip noriu ja isigyti tik savo malonumui... na ir mergyte sone pasisodinti :D kasdieniniam vazinejimui turiu kita toki sena dyzelini lauza :)

pradejau kaip ir ieskoti... mastau gal ziuret kokia amerikoniska silpnai dauzta... galima gana geru metu 2004-2005 aukcionuose paimti... tik neaisku ar lietuviu auksarankiai meistrai suremontuos :) na arba sveika europietiska varianta.... dar koki menesi paskirsiu patyrinejimui o paskui matysim :)
pataisymas: 132kW irgi quattro yra, papildoma opcija buvo galima ;)  su 165kW tik quattro ėjo (+)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 26, 13:21:19 sukūrė slimshady »
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Audi TT
« Atsakymas #7: 2008 Kovo 20, 10:18:51 »
na nezinau, nei biski man jos linijos kraujo nekaitina :) geriau pasitaupius uzsilizinguot kokia A5 ar S5 :P :P

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Audi TT
« Atsakymas #8: 2008 Kovo 20, 10:20:35 »
... tik neaisku ar lietuviu auksarankiai meistrai suremontuos :) na arba sveika europietiska varianta.... dar koki menesi paskirsiu patyrinejimui o paskui matysim :)

net neisivaizduoji ka ir kaip lietuviu auksarankiai moka suremontuoti :) :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi TT
« Atsakymas #9: 2008 Kovo 20, 10:25:30 »
gaila, kad pas mus klube dar ne vieno nera su TT :V
Ziurint ka tu laikai "klube", jei tarp oficialiu nariu tai nera, o klube yra, forume ir ne vienas ir ne penki ;)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #10: 2008 Kovo 21, 11:02:44 »
gaila, kad pas mus klube dar ne vieno nera su TT :V
Ziurint ka tu laikai "klube", jei tarp oficialiu nariu tai nera, o klube yra, forume ir ne vienas ir ne penki ;)

as apie tikruosius klubo narius pagalvojau ;) gal forume ir sedi ne vienas TT savininkas.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 26, 13:21:33 sukūrė slimshady »
1.4Tdi
328Ci

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #11: 2008 Kovo 21, 16:18:44 »
heheh :)) audi A5 aba S5 tai jau kitas levelis nei TT :) butu super aisku tokia masinyte tureti(svajone).. bet neapsikarstysi zmogus gi lizingais :) na ryt susitariau viena vos dauzta amerikonka apziuret... tik visa beda kad ten kazkokiu dokumentu nera ir lietuvoj negalima registruot... bet ziuresim gal su pazintim kas iseis...

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #12: 2008 Kovo 21, 18:15:32 »
heheh :)) audi A5 aba S5 tai jau kitas levelis nei TT :) butu super aisku tokia masinyte tureti(svajone).. bet neapsikarstysi zmogus gi lizingais :) na ryt susitariau viena vos dauzta amerikonka apziuret... tik visa beda kad ten kazkokiu dokumentu nera ir lietuvoj negalima registruot... bet ziuresim gal su pazintim kas iseis...
blin kazko manes netraukia ant tu amerikansku aftamabyliu.... (-) :V geriau manau jau europine belsta imti  ?!? :)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audi TT
« Atsakymas #13: 2008 Kovo 24, 21:25:32 »
heheh :)) audi A5 aba S5 tai jau kitas levelis nei TT :) butu super aisku tokia masinyte tureti(svajone).. bet neapsikarstysi zmogus gi lizingais :) na ryt susitariau viena vos dauzta amerikonka apziuret... tik visa beda kad ten kazkokiu dokumentu nera ir lietuvoj negalima registruot... bet ziuresim gal su pazintim kas iseis...
blin kazko manes netraukia ant tu amerikansku aftamabyliu.... (-) :V geriau manau jau europine belsta imti  ?!? :)
man amerikietiskos labiau traukia, ten amerikanai sukisa viska ka galima i masina sukist. kainos gerokai mazesnes, parplukdymas 2000lt+muits tai gaunas gerikai pigiau ir daugiau visko :H

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #14: 2008 Kovo 27, 22:07:07 »
na cia ir vel as... turiu dar cia toki gal ir kvailoka klausima, tai sorry jei kazkam atrodys juokingai ;)
nu bet jus va pasakykit bendrai paemus kuo amerikoniska audi skirias nuo europines? kad ir ta pati TT? as kazkaip dideliu skirtumu nepastebejau... mane cia vienas toks ale visazinis prigasdino neva amerikoniskos yra visiskas sudas ir t.t. neva skirias net ir tie patys varikliai ir ju detales... tipo jei pirkt tai pirkt tik europine... nu bet kazkaip nera logikos... gal ten zibintai skirias, spidometras myliom ir klimatronikas farengeitais rodo... daugiau dievazi nieko nepastebejau :) tai dabar kazkaip suglumino pradejau mastyt apie europine... gal kas zinot kaip ten yra :) daugiau maziau....

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #15: 2008 Kovo 28, 09:27:17 »
na cia ir vel as... turiu dar cia toki gal ir kvailoka klausima, tai sorry jei kazkam atrodys juokingai ;)
nu bet jus va pasakykit bendrai paemus kuo amerikoniska audi skirias nuo europines? kad ir ta pati TT? as kazkaip dideliu skirtumu nepastebejau... mane cia vienas toks ale visazinis prigasdino neva amerikoniskos yra visiskas sudas ir t.t. neva skirias net ir tie patys varikliai ir ju detales... tipo jei pirkt tai pirkt tik europine... nu bet kazkaip nera logikos... gal ten zibintai skirias, spidometras myliom ir klimatronikas farengeitais rodo... daugiau dievazi nieko nepastebejau :) tai dabar kazkaip suglumino pradejau mastyt apie europine... gal kas zinot kaip ten yra :) daugiau maziau....
dar ir galinis numeris kitos formos yra ;) :D o siaip kaip pries tai kolega minejo, tai solidesne komplektacija pas amerikankes buna (h) bet as uz euro masinas :)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Audi005

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
Audi TT
« Atsakymas #16: 2008 Balandžio 20, 22:50:44 »
na cia ir vel as... turiu dar cia toki gal ir kvailoka klausima, tai sorry jei kazkam atrodys juokingai ;)
nu bet jus va pasakykit bendrai paemus kuo amerikoniska audi skirias nuo europines? kad ir ta pati TT? as kazkaip dideliu skirtumu nepastebejau... mane cia vienas toks ale visazinis prigasdino neva amerikoniskos yra visiskas sudas ir t.t. neva skirias net ir tie patys varikliai ir ju detales... tipo jei pirkt tai pirkt tik europine... nu bet kazkaip nera logikos... gal ten zibintai skirias, spidometras myliom ir klimatronikas farengeitais rodo... daugiau dievazi nieko nepastebejau :) tai dabar kazkaip suglumino pradejau mastyt apie europine... gal kas zinot kaip ten yra :) daugiau maziau....
kai kuriu auto skiriasi, kai kuriu nesiskiria. Jei kainu skirtumas nedidelis as irgi visgi rekomenduociau europine auto.

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #17: 2008 Balandžio 25, 00:10:07 »
na ka nusipirkau TT (aa) balandzio 14.. ieskojau lygiai du menesius... daug ir ivairiu TT teko matyti.... ir vistik nusipirkau amerikoniska.... na ir ka galiu pasakyt... ogi visiskai tas pats velnias kaip ir europines... neskaitant lempu... as pries pat pirkima rinkausi is dvieju identisku variantu abi buvo 2005m 1.8 165kw quattro.. tik viena italiska kita amerikoniska... paemiau amerikoniska, vien del to kad mazesne rida ir salonas kone kaip naujos.... maciau visokiu audi... nu bet sitas auto tai veza :) tikriausiai tik audi RS4 dabar nuviliotu :D kol kas jokiu minusu :) tik labai norejau juodos, o nusipirkau sidabrine :D prisizadejau kad sekanti TT bus juoda :)

ir dar toks klausimas, gal kas zinot kam skirta jungtis panasi i tinklo kabelio jungti (rj45) ?? ji panasioj vietoj kaip audi a4 OBD jungtis....

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #18: 2008 Balandžio 25, 13:51:17 »
na ka nusipirkau TT (aa) balandzio 14.. ieskojau lygiai du menesius... daug ir ivairiu TT teko matyti.... ir vistik nusipirkau amerikoniska.... na ir ka galiu pasakyt... ogi visiskai tas pats velnias kaip ir europines... neskaitant lempu... as pries pat pirkima rinkausi is dvieju identisku variantu abi buvo 2005m 1.8 165kw quattro.. tik viena italiska kita amerikoniska... paemiau amerikoniska, vien del to kad mazesne rida ir salonas kone kaip naujos.... maciau visokiu audi... nu bet sitas auto tai veza :) tikriausiai tik audi RS4 dabar nuviliotu :D kol kas jokiu minusu :) tik labai norejau juodos, o nusipirkau sidabrine :D prisizadejau kad sekanti TT bus juoda :)

ir dar toks klausimas, gal kas zinot kam skirta jungtis panasi i tinklo kabelio jungti (rj45) ?? ji panasioj vietoj kaip audi a4 OBD jungtis....
juoda klasikine spalva (+) sidabrine praktiska spalva (h)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Audi005

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
Audi TT
« Atsakymas #19: 2008 Balandžio 25, 17:41:18 »
kiek kainavo jei ne paslaptis ?

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #20: 2008 Balandžio 27, 21:32:25 »
na man su parplukdymu is jav ir muitu isejo 71tusk. lt. nemazai, bet masina su clean title t.y. nedauzta ir siaip labai tvarkinga.. neskaitant tokiu smulkiu pabraizymu ant priekinio buferio... moteris vazinejo tai neisvengiamai teks jos dovanas man tvarkyti ;) nzn kiek cia dar prisides lietuvoj uzregistravimas... sia savaite vaziuosiu del to sertifikato aiskintis... jauciu dar faras reiks keisti tai dar bonus lt gausis :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT
« Atsakymas #21: 2008 Balandžio 27, 21:59:56 »
na man su parplukdymu is jav ir muitu isejo 71tusk. lt. nemazai, bet masina su clean title t.y. nedauzta ir siaip labai tvarkinga.. neskaitant tokiu smulkiu pabraizymu ant priekinio buferio... moteris vazinejo tai neisvengiamai teks jos dovanas man tvarkyti ;) nzn kiek cia dar prisides lietuvoj uzregistravimas... sia savaite vaziuosiu del to sertifikato aiskintis... jauciu dar faras reiks keisti tai dar bonus lt gausis :)
na suma tai grazi grazi :V as jei griebciau tai kokiu 2000 metu. manau uz 10k Euru iseitu :V :D
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Audi005

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
Audi TT
« Atsakymas #22: 2008 Balandžio 28, 00:20:35 »
uz tokia suma autotraderyje maciau pora sveiku jau naujesnio modelio, muito aisku :) sveikinu isigijus nauja auto  (h)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Balandžio 28, 01:23:43 sukūrė Audi005 »

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #23: 2008 Balandžio 28, 23:47:53 »
teko visai neseniai vilniuje per "stebukla" pavairuoti naujaja TT ir dar kabrioleta :) supratau kad isimylejau : (aa) nu ka man uzteks ir pirmos klases :) kisene jau ir taip tuscia :)

mng

  • Svečias
Audi TT
« Atsakymas #24: 2008 Balandžio 30, 09:03:27 »
tik va zinot koks bajeris.... cia kazkas minejot kad radija nenormaliai veiks :-] tai zinokit tikrai pasitvirtino... groja tik nelygini dazni :) lyginio nepaganu niekaip... persimeta ir baigta... RDS veikia.... gal zinot kas galetu patvarkyti sita problema? sumokeciau kiek priklauso! ir siaip labai dekui jums uz komentarus!

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Balandžio 12, 14:11:33
sukūrė Liutazbn
16 Atsakymai
3233 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
7 Atsakymai
2523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 30, 01:17:47
sukūrė voisniz