Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: C7 tikrinimas pries pirkima autorizuotam servise  (Skaityta 7386 kartus)

Neprisijungęs Luk17

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, kolegos. Noriu pirkti C7 2017 metu 2.0TDI universala. Esu surades varianta Taurageje, buvau nuvaziaves apziureti automobili, viskas tinka ir patinka. su pardaveju taipogi kaina sutariam. Yra keli neraminantys dalykai tai rida automobilio 55 tukst. (skambinau Audi centrui, tai paskutine rida kuri buvo 15 tukst. km. fiksuota tais paciais 2017 metais) ir matosi, kad buvo dazineta (tikrinome su dazu matuokliu). Taipogi automobili vesiuos eksploatuoti i Svedija.

Mano klausimai:

1. Ar Audi Centras diagnostikos pagalba gali kazkaip pamatyti tikra rida ar ji tikra ar jau sukta?
2. Ar Audi Centras gali nustatyti pakeistas dalis ypac elektronikos? Ar gali pasakyti, kad jos yra nelegalios ar vogtos sudetos i automobili? Nes bendradarbis Lenkas buvo nusipirkes Q5 ir Svedijoje jam ja konfiskavo del to, kad buvo sudetos vogtos dalys kaip (navigacija, kompai, airbagai ir t.t).
3. Su automobiliu kiek pasivazinejas zadu ji Svedijoje ir parduoti. Kas be ko automobilis bus tikrinamas pries pirkima Audi Centre. Svedijoje yra svarbi automobilio istorija ji parduodant. Tai ar interesantas norintis pirkti automobili Svedijoje pagal vin koda Svedijos Audi Centre matys, kad automobilis buvo tikrintas pries pirkimas Lietuvoje ar ne?

Siu klausimu bandziau klausti telefonu merginos is Klaipedos Audi Centro. Bet ji pasake nieko nezinanti, su serviso atstovais manes nesujunge paklausti siu klausimu. Tai taip ir likau nieko nesuzinojes.

Tikiuosi Jus padesit atsakyti i siuos klausimu :)

Aciu ir Gero Vakaro :)

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai paimk tos audi kebulo numeri ir pats nuvaziuok i audi centra ir suzinosi istorija.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
1. Negali
2. Jeigu detalės pilnai funkcionuoja, tai joms jau apsauga nuimta ir jos "pririštos" , tai paskui kažkokios versijos , kad jos vogtos nelabai galimos.
3. Jeigu tik tikrinsi , nieko neremontuosi , tai jokių įrašų ir nebus.
Jeigu auto jau dažinėtas, tai ne matuoklį naudok, o duok apžiūrėti kokiam skardininkui, daugiau sužinosi negu bet koks audi centras. Žinant kiek kainuoja auto su tokia rida užsienyje, reiktų labai rimtai apžiūrėti jos techninį stovį.


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
29 Atsakymai
5435 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 27, 18:17:31
sukūrė Heaton
6 Atsakymai
6471 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Rugsėjo 07, 21:47:09
sukūrė slashas
0 Atsakymai
2638 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 02, 11:18:03
sukūrė dossantosleite