Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 C7 variklio darbas?  (Skaityta 7120 kartus)

Neprisijungęs armszgns

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
A6 C7 variklio darbas?
« Topic Start: 2019 Lapkričio 06, 18:43:30 »
Sveiki,

Gal netyčia kas susidūrėt ar bent numanymas yra kame reikalas galėtų būti (2.0l, tdi, mech.).

Situacija tokia:
Ne per seniausiai pastebėjau, kad kažkiek pravažiavus (užtenka ~10km), ir užgesinus, išlipus ir pan., pradėjo ūžti po kapotu, kaip supratau aušinasi, bet esmė, kad šiuo metu tikrai nėra taip karšta, kad užkaistų ar panašiai, plius skydelyje temperatūrą normalią rodo (ir šiaip daugiau nieks nedega). Su skysčiai kiek žiūrėjau irgi viskas ok.

Ir dar prie viso to šiandien pastebėjau, kad apsukos šiek tiek sukilę ant laisvo (ties 1k laikosi), tiesa jau grįžus namo, nukrito.

Užsiregistravęs jau kaip ir apžiūrai, bet galvoju ir čia parašysiu, gal netyčia kas ką pasakys.

Ačiū

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #1: 2019 Lapkričio 06, 19:25:28 »
Nebus dpf regeneracija?

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #2: 2019 Lapkričio 06, 21:01:02 »
Taip DPF regeneracija. Bent jau turėtu buti. Pavažiavus ilgiau viskas susitvarko, iki kito valymo. Esu aš šita ir pastebėjas.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #3: 2019 Lapkričio 07, 07:47:55 »
Sveiki,

Gal netyčia kas susidūrėt ar bent numanymas yra kame reikalas galėtų būti (2.0l, tdi, mech.).

Situacija tokia:
Ne per seniausiai pastebėjau, kad kažkiek pravažiavus (užtenka ~10km), ir užgesinus, išlipus ir pan., pradėjo ūžti po kapotu, kaip supratau aušinasi, bet esmė, kad šiuo metu tikrai nėra taip karšta, kad užkaistų ar panašiai, plius skydelyje temperatūrą normalią rodo (ir šiaip daugiau nieks nedega). Su skysčiai kiek žiūrėjau irgi viskas ok.

Ir dar prie viso to šiandien pastebėjau, kad apsukos šiek tiek sukilę ant laisvo (ties 1k laikosi), tiesa jau grįžus namo, nukrito.

Užsiregistravęs jau kaip ir apžiūrai, bet galvoju ir čia parašysiu, gal netyčia kas ką pasakys.

Ačiū

Gali atšaukti tą apžiūrą, kol makaronų dar kas neprikabino.
Tau regeneruojasi dpf - pakilusios apsukos, ventiliatoriai veikia. Tai tokie papraščiausi simptomai, kad tai eilinė regeneracija, kuri darysis 300-600km intervale, priklausomai nuo važiavimo būdo. Pastebėjus, kad regeneruojasi, rekomenduotina neužgęsinti variklio, kol nepasidaro ciklas. Aš stengiuosi į užmiestį tokiu atveju išsukti ir normaliu rėžimu pravažiuoju apie 15km. Tiek per akis pakanka, kad ji pasidarytų.
Važiuok toliau ir nesuk galvos.

Neprisijungęs armszgns

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #4: 2019 Lapkričio 07, 09:54:00 »
Na kaip ir aiškus reikalas tada. Bandysiu kažkur pavažiuot toliau ir ilgiau. Dėkui už atsakymus  (y)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #5: 2019 Lapkričio 07, 21:54:29 »
Toks pat variklis pas mane tie patys reikalai vyksta, smagu girdeti, kad tai normalu, zadejau ieskot priezasciu

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A6 C7 variklio darbas?
« Atsakymas #6: 2019 Lapkričio 08, 07:42:50 »
Man tik pvz keistas tas algoritmas. Kasdien važiuoju į darba pirmyn 25km ir atgal tiek pat, tai jis būtinai man pasileidžia savaitgalį, kai aš mieste sukiojuosi. Gaunu tada specialiai išsukti už miesto, nes kitaip miesto atstumais man visą savaitgalį tas ventiliatorius suksis.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
1947 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 01, 09:05:28
sukūrė Dizner
18 Atsakymai
2709 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 04, 19:18:31
sukūrė Impure
7 Atsakymai
7618 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Balandžio 01, 17:58:47
sukūrė only AUDI