Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1950257 kartus)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #4025: 2014 Rugpjūčio 08, 18:38:01 »
Kur čia pasakėlę matai? Žmogus pasakė teisybę, ne vienam taip yra buvę, netgi iš pažįstamų tarpo. KS ten po kapotų parašyta - Bosch ar Siemens, tokiu atveju mažai kruša paprastą darbo žmogų.

Neisizeisk bet tau man regis artimas dalykas agro kultura, o ne tdi. ;))) Pasidomek kuo skirias bosch ir siemens. Tada suprasi, kodel boschas dirba ir su 3 cilindrais. Cia taip pat galiu pasakyt is patirties. Tiek bosch tiek siemens yra pd, bet parejus purkstukui boschas niekad neuzges. Ta taisykle galioja ir seniem 1.9 tdi pd ;) Yra atveju buve kai sutrunyjo laidai purkstuko laidai, kures ir dirbo tai 2 tai 3 cilindrais. Siemense jei uztrumpina vienas purkstukas - amen iskart uzgesta variklis ir neuzkursi. Yra buve atveju kai zmones ciut neipi.. uzgesus varikliui netiketu metu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019393 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz