Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1952414 kartus)

Neprisijungęs Spiritless

  • Įrašai: 903
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6875: 2015 Lapkričio 09, 18:57:33 »
Čia kažką apie policiją kalba, tik nelabai suprantu...
SB5 = Special built-in parts, police vehicles in customer shop, control dispatch type 0 and calculation per vehicle invoice

Dar šitas nustebino:
0G7 = Tiptronic

Ar gali būti klaida, nes skelbime buvo multitronikas. Beja- kaip atskirti?

Jeigu įjungus D skydelį rodo tik D raide be bėgio tai multi. O jeigu rodo kampe ir bėgi. Tai trip.

Ir multitronic važiuoja taip.


Davei gazo. ApsukOS laikosi vietoje ir tik greitis didėja. Nėra apsuku pazemejimo kai jungėsi begis kaip ant triptronic.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Lapkričio 09, 19:01:56 sukūrė Spiritless »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021197 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz