Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1290272 kartus)

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6800: 2015 Spalio 30, 19:57:08 »
Sveiki, kokias kaladėles priekiui rekomenduotumėt 3.0TDI ant originalių diskų? Ta prasme firma kokia? Brembo, Zimmerman, Trw, Ferodo? Gale esu susidėjęs TRW..

Pradėjo man stabdant toks įdomus garsas, lyg metalas su metalu trintųsi, ir važiuojant jaučiasi, kad liečiasi kaladėlės į diskus. Tai esu beveik garantuotas, kad kaladėlės, nors iš išorės žiūrint dar 1cm mėsos mažiausiai.

O jei stabdant girdisi dar lyg spiruoklės garsas? Ką čia keisti reikia? :D Nes kai spaudžiu stabdžius vienam rate lyg surūdijus spiruoklė girgžda.

Sorry, kad durni klausimai, bet dabar naktis, neturiu kaip ratą nusiimti, o į servisą važiuosiu tik pirmadienį. Iš kart noriu sužinoti ir dar gal nusipirkti dalis internetu. :)

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6801: 2015 Spalio 30, 22:38:43 »
Sveiki, kokias kaladėles priekiui rekomenduotumėt 3.0TDI ant originalių diskų? Ta prasme firma kokia? Brembo, Zimmerman, Trw, Ferodo? Gale esu susidėjęs TRW.. Idomiai :) jei priekis, tai pr. skydeli turejo uzsidegt, o susidevi vidines kalades, kur indikatorius stovi, taip kad isorines (kurias tu matai) visiskai dzin  (+) kalades buna keliu rusiu, priklausomai nuo suportu, neskubek, pradziai paziurek kas pas tave yra ;)

Pradėjo man stabdant toks įdomus garsas, lyg metalas su metalu trintųsi, ir važiuojant jaučiasi, kad liečiasi kaladėlės į diskus. Tai esu beveik garantuotas, kad kaladėlės, nors iš išorės žiūrint dar 1cm mėsos mažiausiai.

O jei stabdant girdisi dar lyg spiruoklės garsas? Ką čia keisti reikia? :D Nes kai spaudžiu stabdžius vienam rate lyg surūdijus spiruoklė girgžda.

Sorry, kad durni klausimai, bet dabar naktis, neturiu kaip ratą nusiimti, o į servisą važiuosiu tik pirmadienį. Iš kart noriu sužinoti ir dar gal nusipirkti dalis internetu. :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6802: 2015 Spalio 31, 01:41:48 »
Sveiki, kokias kaladėles priekiui rekomenduotumėt 3.0TDI ant originalių diskų? Ta prasme firma kokia? Brembo, Zimmerman, Trw, Ferodo? Gale esu susidėjęs TRW..

Pradėjo man stabdant toks įdomus garsas, lyg metalas su metalu trintųsi, ir važiuojant jaučiasi, kad liečiasi kaladėlės į diskus. Tai esu beveik garantuotas, kad kaladėlės, nors iš išorės žiūrint dar 1cm mėsos mažiausiai.

O jei stabdant girdisi dar lyg spiruoklės garsas? Ką čia keisti reikia? :D Nes kai spaudžiu stabdžius vienam rate lyg surūdijus spiruoklė girgžda.

Sorry, kad durni klausimai, bet dabar naktis, neturiu kaip ratą nusiimti, o į servisą važiuosiu tik pirmadienį. Iš kart noriu sužinoti ir dar gal nusipirkti dalis internetu. :)
Visi šie gamintojai daugiau ar mažiau geri, o tai susidėvėjo vidinė kaladėlė kurios nesimato, čia dažna c6 bėda, kreipiančiasias reik žiūrėti.

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6803: 2015 Spalio 31, 07:49:04 »
Tiek rasiauo tik citata liko :A bet ir gerai, slachas trumpai parase (y) as rinkausi pagal koda kur bagazinej, nes suportai buna skirtingi ir kaladeles skiriasi :)

Neprisijungęs Kaukiux

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6804: 2015 Spalio 31, 19:08:44 »
sveiki,audi a6 2006,borto kompe pradejo rodet kad uz 4 dienu servizas,tai kaip pasalinti ta uzrasa?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6805: 2015 Spalio 31, 19:51:04 »
sveiki,audi a6 2006,borto kompe pradejo rodet kad uz 4 dienu servizas,tai kaip pasalinti ta uzrasa?
Kompiuterinės diagnostikos pagalba.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6806: 2015 Spalio 31, 22:15:44 »
Kompiuterinės diagnostikos pagalba.

Kaip issprendei beda su skydeliu? Perflashinai, ar keitei?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6807: 2015 Spalio 31, 22:24:25 »
Kaip issprendei beda su skydeliu? Perflashinai, ar keitei?
Is kur tu cia atsiradai :D:V

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6808: 2015 Spalio 31, 22:28:59 »
Is kur tu cia atsiradai :D:V

kazkas netycia tikriausiai nubanino :)

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6809: 2015 Spalio 31, 22:31:55 »
kazkas netycia tikriausiai nubanino :)
(y)

Neprisijungęs dim2on

  • Įrašai: 1286
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6810: 2015 Lapkričio 01, 00:27:07 »
kazkas netycia tikriausiai nubanino :)
(h) (y)

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6811: 2015 Lapkričio 01, 18:29:42 »
Kaip issprendei beda su skydeliu? Perflashinai, ar keitei?
Perflašinau su Vag Can Pro.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6812: 2015 Lapkričio 01, 18:37:51 »
Perflašinau su Vag Can Pro.
O kas buvo blogai? Šiaip smalsu :)

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6813: 2015 Lapkričio 01, 18:46:21 »
O kas buvo blogai? Šiaip smalsu :)
Bandžiau atnaujint soft'ą su kinišku VAS - failed, skydelis visiškai nieko nerodė. Tada  (H-)  (H-)  (H-).Galiausiai įflashinau naujausią soft'ą su orginaliu VCP. O reziume tai nieko naujo tam skydely nerodo..   (-) Šiaip ką verta atsinaujinti tai automatinės dėzės soft'ą nuo 2004-2006, nes nuo 2006 galo jau beveik visose yra naujausias softas. Greičiau ir švelniau junginėja pavaras.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6814: 2015 Lapkričio 01, 18:53:21 »

Bandžiau atnaujint soft'ą su kinišku VAS - failed, skydelis visiškai nieko nerodė. Tada  (H-)  (H-)  (H-).Galiausiai įflashinau naujausią soft'ą su orginaliu VCP. O reziume tai nieko naujo tam skydely nerodo..   (-) Šiaip ką verta atsinaujinti tai automatinės dėzės soft'ą nuo 2004-2006, nes nuo 2006 galo jau beveik visose yra naujausias softas. Greičiau ir švelniau junginėja pavaras.
Supratau, siaip naujint nelabai apsimoka, nebent gali isgaut elektronini spidometra, o siaip geriausia keist i fl, ten jau daug grazesnis ir funkciju nauju yra.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6815: 2015 Lapkričio 01, 19:36:55 »
Bandžiau atnaujint soft'ą su kinišku VAS - failed, skydelis visiškai nieko nerodė. Tada  (H-)  (H-)  (H-).Galiausiai įflashinau naujausią soft'ą su orginaliu VCP. O reziume tai nieko naujo tam skydely nerodo..   (-) Šiaip ką verta atsinaujinti tai automatinės dėzės soft'ą nuo 2004-2006, nes nuo 2006 galo jau beveik visose yra naujausias softas. Greičiau ir švelniau junginėja pavaras.

Butu Fl skydelis, tai gautum "naudingumo skyriu" Rodytu koki begi kada jungt, turbo slegi, litrus per valanda ir t.t. As kai a5 susiflashinau ta gavau. Dar atnaujinau radio unita, tai dabar vietoj 2gb kortos ima 32gb. O idomiausias dalykas yra tas, kad pvz. perdarant is prefl i fl, nereiktu keist sviesu bloku, juos galima perflashint i naujesni. Cia kalbu butent apie galini, del priekinio nesu 100% tikras, reiktu isbandyt praktiskai. P.s. kur pirkai vcp? Maciau pas vokiecius uz 300, tai nezinau ar verta :)

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6816: 2015 Lapkričio 02, 16:28:29 »
Butu Fl skydelis, tai gautum "naudingumo skyriu" Rodytu koki begi kada jungt, turbo slegi, litrus per valanda ir t.t. As kai a5 susiflashinau ta gavau. Dar atnaujinau radio unita, tai dabar vietoj 2gb kortos ima 32gb. O idomiausias dalykas yra tas, kad pvz. perdarant is prefl i fl, nereiktu keist sviesu bloku, juos galima perflashint i naujesni. Cia kalbu butent apie galini, del priekinio nesu 100% tikras, reiktu isbandyt praktiskai. P.s. kur pirkai vcp? Maciau pas vokiecius uz 300, tai nezinau ar verta :)
Nepirkau, pasiskolinau :) Bet siaip galingas įrankis, jei dažnai dirbi su VAG'ais tikrai nepamaišys. (+)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6817: 2015 Lapkričio 02, 17:32:25 »
Nepirkau, pasiskolinau :) Bet siaip galingas įrankis, jei dažnai dirbi su VAG'ais tikrai nepamaišys. (+)

Supratau :) reiks gal pagalvot, nors viska paimu su VAS :)

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6818: 2015 Lapkričio 02, 17:34:45 »
Gal galima nuoroda kas čia per daiktas? (H-)

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6819: 2015 Lapkričio 02, 18:10:56 »

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6820: 2015 Lapkričio 02, 19:29:33 »
Adaptacijas, kodingus su vcds galima padaryti, nebent del MultiFlasher. Gal kas dirbate su juo?

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6821: 2015 Lapkričio 02, 23:52:47 »
Viska galima daryt ir su Vas/odis :) ir uz sita vcp kelis kart pigesnis. Beda tik, kad ta kiniska Vas su odis nevisiem gaunas pasileist.

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6822: 2015 Lapkričio 03, 10:42:01 »
VAS/ODIS pigesnis taip, bet tik dėl to, kad kiniškas. Iš patirties galiu pasakyti, geriau pirkti brangesnį kinišką. Nors jeigu reikalinga tik diagnostika, klaidų nuskaitymas, adaptacijos, codingai, resetinimai, tai ir pigiausas veiks tikrai gerai, bet mano atveju updat'int/flashint modulių neina  :F.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6823: 2015 Lapkričio 03, 10:46:23 »
Tai gal nevisi chipai yra? :) Apie 100eu kainuoja veikiantis su pilnais chip. O vcp 300eur keptas tikriausia toj pacioj kinijoj :) ar net dar getiau lenkijoj.

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6824: 2015 Lapkričio 03, 11:03:18 »
Chip'ai tai visi yra, man sakė pirkt brangesnį ~80-100e, bet aš pasiiėmiau uz ~40e  :-] Kiek žiūrėjau yra bent 6 tipai, pagal VAS'o plokštės išdėstymą, struktūrą, pas vienus daugiau chip'ų, dalių pas kitus mažiau. Nu aš kiek čiupinėjau VCP, tai man patiko.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
663105 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63266 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10429 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz