Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1952494 kartus)

Neprisijungęs girgadze

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1300: 2013 Liepos 26, 11:29:02 »
Kiek permeciau temu koduotes dar vis neradau, tik issiaiskinau kad padaryti greity ant skydelio galima automobiliuose nuo 2007m, 2puses, nesvarbu ar spalvotas ar ne, pvz net jei monochromas 2008m jau galima sukoduot.
Dar paieskosiu kodavimo, maciau tikrai kazkur  :think:
pas mane auto 2006 metu,spydikas raudonas ir gretis taip pasidaro spaudant borto kompo "reset" mygtuka.Galimi trys varijantai : pirmas borto kompo meniu, antras borto kompo meniu,skaitmeninis greicio rodymas. Taip kad info apie 2007 antra puse manau neteisinga.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz