Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1952801 kartus)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1275: 2013 Liepos 03, 23:57:58 »
Sveiki, paprotinkit mane, kame gali buti beda,(2.0tdi 103kw, avantas) po miesta ant kompo rodo ~12 ltr sanaudas, kai turetu rodyt tikrai maziau, trasoj 130km/h ryja apie 7-8ltr.. tai zodziu, pries tai dare purkstuku diagnostika, vienas purkstukas buvo beveik mires, kitas normalesnis, like 2 geri. Diagnostika jokiu klaidu nemeta, kiek ryja realiai dar kazkaip neisejo paskaiciuoti.. gal kompo parodymai grybauja? gal kas kokiu minciu?
aciu
Niekad neziuriu ka rodo kompas :) jei nori tikru sanaudu isvazinek baka, paziurek kiek km prasukai ir pasiskaiciuok kiek tau surijo 100km/l. Dar zinoma priklauso kaip tu mieste vazineji, as kaip pavaziuoju buna parodo ir 15L/100km Auto aisku nera standartine 2,0 :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021551 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz