Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1951664 kartus)

Neprisijungęs Rolandux

  • Įrašai: 284
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1125: 2013 Birželio 10, 13:20:57 »
Ar gali buti kad uzlinko MMI, jei niekas nebeveikia, karoce pastoviai isijungia tarkim radijas ir kompaktas, jei paspaudi koki navigacija tada navigacija ir kompaktas, ir taipi tas isijungia tai tas, ir taip jungiasi kas puse sekundes?  :think: is pradziu kompakto nebeskaite, ijungus radija sugroja 2 sekundes ir 2 sek negroja, tada vel viskas is naujo. O dabar tik junginesai bele kas ir viskas. Ar galima kaskaip ji perkraut? ar bandyk klema nuo akumo nuimt? gal kokiu patarimu?  :think:
3,0 tdi Q.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Birželio 10, 13:25:01 sukūrė Rolandux »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020138 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz