Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: mmi kokia pas mane versija? + navi ir tel  (Skaityta 54474 kartus)

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O ir aš dar paklausiu ka daugiau žinočiau ką reiškias tas TMC?  :-]
http://en.wikipedia.org/wiki/Traffic_message_channel (h)

Neprisijungęs redlabel

  • Įrašai: 126
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kaip atskirti MMI 2G ar 3G?
Ir kiek koloneliu yra, t.y. kokia garso sistema, galinese duryse koloneles yra ar nea?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
3G montuot pradeti nuo 2008 metu y Fl modelius. 3G yra 3 tipu, - basic, high ir high+
Pagrindinis skirtumas pastebimas, ekranelis yra HD raiskos, O tada High ir High+ yra su joistiku.

Neprisijungęs redlabel

  • Įrašai: 126
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dekui, del mmi aiskiau.
O kaip del garso sistemos-DSP-koloneliu skaiciaus, pvz, galinese duryse visada buna?
Stiprintuvas kiek zinau buna bagazineje kaireje puseje, jei mmi 3g basic turi ji? Ar tai nesusije?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na cia ne Skoda Fabia kad gale duryse nebutu koloneliu :-)

Neprisijungęs redlabel

  • Įrašai: 126
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tiesiog viena ziurinejau 2009 10 m su dideliu spalvotu ekranu, bardacioke buvo MMI 3G 2009/2010 kompaktas, o gale kaireje puseje bagazines, nebuvo tokio multimedijos bloko kaip pas tave Ricardai. Ta vieta atidares buvau, tai kiek pamenu buvo tik kazkoks blokas prisuktas statmenai prie kairio "sparno". Kadangi atidziai nepaziurejau nesu garantuotas ir noriu pasitikslinti ar tai galetu buti stiprintuvas DSP su pajungtom 10 koloneliu ar ten dar buna ir kitokie auto komforto blokai.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Sausio 02, 18:55:51 sukūrė redlabel »

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Buna be jokiu bloku bagazineje, is bardacioke esancio cd grotuvo iseina tik 4 laidai priekinems kolonelems, gale ju nera. Ir cia pas 3.0 teko matyti :-]

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
o kokia čia versija?





Beje, įeinu prie salono apšvietimo keitimo, t.y. city, highway ir pan, tai rutuliuku bandau didinti, ir stovi vietoje rodykle, nesididina :) tai čia programiškai kažkaip išjungta, ar tiesiog nėra to navaroto pas mane, tačiau mmi jis parodytas, todėl ir neina jo koreguoti?
Ir dar klausimas, niekaip nerandu kur rodo mašinos klaidas, t.y. kur kokia lemputė perdegus, dar kažką, jei yra?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o kokia čia versija?





Beje, įeinu prie salono apšvietimo keitimo, t.y. city, highway ir pan, tai rutuliuku bandau didinti, ir stovi vietoje rodykle, nesididina :) tai čia programiškai kažkaip išjungta, ar tiesiog nėra to navaroto pas mane, tačiau mmi jis parodytas, todėl ir neina jo koreguoti?
Ir dar klausimas, niekaip nerandu kur rodo mašinos klaidas, t.y. kur kokia lemputė perdegus, dar kažką, jei yra?
Gal nepastebejai, pas tave D3 :-], mes cia apiie c6 kalbam.O foto tai super :D dusle nufotkink iskart pasakysiu kokia versija.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
:D:D:D:D


http://postimg.org/image/ibzw8k12t/    pvz cia bus 5140

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ir dar klausimas, niekaip nerandu kur rodo mašinos klaidas, t.y. kur kokia lemputė perdegus, dar kažką, jei yra?
Va,ant skydelio dega kad lempute perdegusi :D

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
galvojau kad perinstaliavus mmi paskeicia ir spalvos ir visa kita, na kaip android tipo :) reikes pažiūrėti kokia ta versija.

Neprisijungęs OO7

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jaunimas, sveiki,

Patarkit, o kas gali Kaune naujausią softo versiją suinstaliuoti?
Pas mane matau paskutinį atnaujinimą 2006 darytą...
Klausimas - ar verta, ar kas nors nuo to pasikeis?
Prie to paties - kaip naujinasi lietaus daviklio softas? Man jis kažkaip kreivai veikia.
Ačiū labai.     

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Lietaus daviklis tikrai nesinaujina. Turiu originalius mmi naujinimo kompaktus, tik procesas trunka mazumele, tad jaunuoliui tektu arba palikti masina, arba luktert viena ar dvi valandas ;)

Neprisijungęs OO7

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Lietaus daviklis tikrai nesinaujina. Turiu originalius mmi naujinimo kompaktus, tik procesas trunka mazumele, tad jaunuoliui tektu arba palikti masina, arba luktert viena ar dvi valandas ;)
Aišku. O, sakykit, kiek pinigų čia kainuoja toks perkūniškas atnaujinimas? Ir kokiame mieste?
Ačiū.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kaune, po anketa kaip ir pas jus parasyta ;)
Nera cia stebuklingas reikalas, bet trunka ilgokai.
Apie kainas privačiai tik, kaip ir apie laiko susiderinimus ;)

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kokia čia versija?





Beje, įeinu prie salono apšvietimo keitimo, t.y. city, highway ir pan, tai rutuliuku bandau didinti, ir stovi vietoje rodykle, nesididina :) tai čia programiškai kažkaip išjungta, ar tiesiog nėra to navaroto pas mane, tačiau mmi jis parodytas, todėl ir neina jo koreguoti?
Ir dar klausimas, niekaip nerandu kur rodo mašinos klaidas, t.y. kur kokia lemputė perdegus, dar kažką, jei yra?
Keista... kad navigacija kazkokia kitka naudoji.... (H-) apsvietimo keitimui greiciausiai truksta valdymo bloku... pas mane irgi nesireguliuoja...nors MMI atnaujines iki paskutines versijos.. :) tai juk rodo ant skydelio lempute kad perdegus, islipk ir pamatysi kuri nedega :)) ne siaip nera kazkokio tokio kad galetum per MMI matyti klaidas automomobilio...

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
navigacija koks telefonas numestas ant konsoles :)
Pas A6 vidaus apsvietimo reguliavimas kitaip vadinamas, nera tokiu kaip pas A8, be to ta opcija galima padaryti kad rodytu, taciau jei jos nera - nebus ka ir valdyti. Cia kalbu apie tokius apsvietimus kaip kad duryse LED http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/bajoro-garazas-audi-a6c6/?action=dlattach;attach=5654;image arba pastoviai po kojomis sviecia: http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/bajoro-garazas-audi-a6c6/?action=dlattach;attach=5658;image

Apie perdegusias lemputes masina pati pranes skydelyje, jei jos isoreje perdege, jei viduje - nesakys nieko.

Neprisijungęs OO7

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kaune, po anketa kaip ir pas jus parasyta ;)
Nera cia stebuklingas reikalas, bet trunka ilgokai.
Apie kainas privačiai tik, kaip ir apie laiko susiderinimus ;)
Viskas aišku, pirmadienį pasuksiu, sutarsime. Iki

Neprisijungęs rbrts

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Toks klausimas del telefono, paprastame menu ijungus TEL raso Telephone is not installed:


Hidden menu raso not unlocked:



Ragelio telefone nera, per bluetooth neranda. Tai gautusi kad nera pas mane apskritai  telefono bloko?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na taip (+)

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nedidele problema.Turint noro nusiperki telefono bloka ir sviesolaidi ir susidedi...

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Nedidele problema.Turint noro nusiperki telefono bloka ir sviesolaidi ir susidedi...
Arba dension 500s BT. Tai priedo dar turi ir mp3 :bedantis:

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dension gerai (y) bet telefono blokas zymiai pigiau :-]

Neprisijungęs poska

  • Įrašai: 119
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki ,tai jaigu pas tave rodo cia kur ant nuotraukos tai yra bt, tik reik ieskoti su teliafonu, yjiungtu degimu o pin kodas jaigu nieks nepakeite tai 1234.o jaigu ka tai turiu vns media usb adaptery su bt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 14, 18:51:21
sukūrė Pronckus
0 Atsakymai
1487 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 15, 19:15:11
sukūrė Proxis
4 Atsakymai
1974 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 28, 18:50:47
sukūrė only AUDI